Results For
Dakota County Invitational

Farmington, MN 55024
Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Finish Place Score Name                     Grade Bib  Team                                  Finish Time Pace    
============ ===== ======================== ===== ==== ===================================== =========== ======= 
1            1     Finn McCormick           12    2105 Nova Classical Academy                0:15:57.5   5:08/M  
2            2     Henry Karelitz           11    2103 Nova Classical Academy                0:16:11.3   5:12/M  
3            3     Samuel Robertson         12    3025 St Paul Central                       0:17:17.0   5:33/M  
4            4     Samuel Lindner           11    3016 St Paul Central                       0:17:21.0   5:35/M  
5            5     Ryan O'Connor            12    2167 Shakopee                              0:17:28.2   5:37/M  
6            6     Ty Bushinski             12    2064 Hastings                              0:17:28.3   5:37/M  
7            7     Zach Yuza                12    2184 Shakopee                              0:17:35.5   5:39/M  
8                  Stain Asper              12    3040                                       0:17:35.7   5:39/M  
9            8     Zach Martin              12    2931 Trinity School at River Ridge         0:17:39.5   5:41/M  
10           9     Thomas O'Keefe           9     2106 Nova Classical Academy                0:17:41.7   5:41/M  
11           10    Daniel Brown             12    2097 Nova Classical Academy                0:17:42.5   5:42/M  
12           11    Zach Hanson              12    2048 Farmington                            0:17:43.8   5:42/M  
13           12    Malachi Fenske           12    2046 Farmington                            0:17:46.4   5:43/M  
14           13    Nickolai Farber          11    2102 Nova Classical Academy                0:17:51.2   5:44/M  
15           14    Riley Hanson             12    2047 Farmington                            0:17:59.1   5:47/M  
16           15    Adam Johnson             8     2049 Farmington                            0:18:01.6   5:48/M  
17           16    Oliver Kelash            9     2028 Eagle Ridge Academy/ISM               0:18:02.8   5:48/M  
18           17    Kevin Torstenson         11    3034 St Paul Central                       0:18:03.7   5:48/M  
19           18    Evan Hansen              12    2188 South St. Paul                        0:18:09.1   5:50/M  
20           19    Aidan Welsh              10    2239 St Croix Preparatory Academy          0:18:10.0   5:50/M  
21           20    Kyle Messner             9     2164 Shakopee                              0:18:11.9   5:51/M  
22           21    Henry Kaardal            11    2217 St Agnes                              0:18:15.3   5:52/M  
23           22    Braden Burger            11    2143 Shakopee                              0:18:25.3   5:55/M  
24           23    Quinn Froats             10    2147 Shakopee                              0:18:28.1   5:56/M  
25           24    Jack Reedy               11    2232 St Croix Preparatory Academy          0:18:31.7   5:57/M  
26           25    Wyatt Wercinski          10    2210 Southwest Christian                   0:18:33.6   5:58/M  
27           26    Andrew Lehnen            12    2219 St Agnes                              0:18:38.5   6:00/M  
28           27    Noah Quigley             10    2071 Hastings                              0:18:41.9   6:01/M  
29           28    Aiden Stoltz             10    2074 Hastings                              0:18:43.0   6:01/M  
30           29    Gabriel Johnson          11    3013 St Paul Central                       0:18:48.0   6:03/M  
31           30    Owen Seltz               12    2208 Southwest Christian                   0:18:49.3   6:03/M  
32           31    Jakob Hanson             12    2152 Shakopee                              0:18:50.1   6:03/M  
33           32    Duncan Reyburn           12    3020 St Paul Central                       0:18:53.0   6:04/M  
34           33    Zachery Kaupp            11    2202 Southwest Christian                   0:19:00.2   6:07/M  
35           34    Tyler Balvance           10    2138 Shakopee                              0:19:02.0   6:07/M  
36           35    Adrian Haugee            11    3002 St Paul Central                       0:19:02.0   6:07/M  
37           36    Joseph Arens             10    2226 St Croix Preparatory Academy          0:19:04.8   6:08/M  
38           37    Shaw Watts               11    2061 Farmington                            0:19:05.0   6:08/M  
39           38    Marcus Clements          12    2247 St Paul Central                       0:19:05.3   6:08/M  
40           39    Thomas Seibenaler        12    2072 Hastings                              0:19:06.0   6:08/M  
41                 Oliver Roberts-Niemann   12    3022 St Paul Central                       0:19:08.0   6:09/M  
42           40    Luke Ostrom              9     2221 St Agnes                              0:19:08.4   6:09/M  
43           41    Jonah Honerman           11    2215 St Agnes                              0:19:10.6   6:10/M  
44           42    Thomas Madrid            10    2121 Richfield                             0:19:17.9   6:12/M  
45           43    Joshua Daun              10    2200 Southwest Christian                   0:19:19.2   6:13/M  
46           44    Joseph Dragonowski       11    2213 St Agnes                              0:19:19.4   6:13/M  
47           45    Josiah Trost             10    2075 Hastings                              0:19:21.4   6:13/M  
48           46    Ryan Azeltine            12    2040 Farmington                            0:19:21.8   6:14/M  
49           47    Chris Evans              12    2201 Southwest Christian                   0:19:23.0   6:14/M  
50                 Nicholas Miller          12    2165 Shakopee                              0:19:23.5   6:14/M  
51                 Owen Stuwe               8     2176 Shakopee                              0:19:24.1   6:14/M  
52           48    Anders Holland           10    2026 Eagle Ridge Academy/ISM               0:19:25.0   6:15/M  
53           49    Cameron Tarman           9     2209 Southwest Christian                   0:19:31.8   6:17/M  
54           50    Finley Kimbrell          10    2104 Nova Classical Academy                0:19:34.2   6:18/M  
55           51    Andrew Stewart           12    2058 Farmington                            0:19:48.4   6:22/M  
56                 Anders Mork              11    3039                                       0:19:51.0   6:23/M  
57                 Nathan Van Brocklin      12    2180 Shakopee                              0:19:52.9   6:24/M  
58           52    Aaron Herber             11    2067 Hastings                              0:19:56.0   6:25/M  
59           53    Nathan Gay               11    2111 Richfield                             0:19:56.4   6:25/M  
60           54    Greyson Simons           7     2194 South St. Paul                        0:20:02.1   6:27/M  
61           55    Max Albertson            11    2063 Hastings                              0:20:06.2   6:28/M  
62                 Gavin Carroll            9     2043 Farmington                            0:20:07.0   6:28/M  
63           56    Derek Gottwalt           12    2929 Trinity School at River Ridge         0:20:10.0   6:29/M  
64                 Tristan Jenks            12    2158 Shakopee                              0:20:10.6   6:29/M  
65           57    Jonah Seifert            12    2223 St Agnes                              0:20:20.1   6:32/M  
66                 John Jacob King          10    3008 St Paul Central                       0:20:25.0   6:34/M  
67                 Alex Siebenaler          12    2073 Hastings                              0:20:27.9   6:35/M  
68                 Jason Vang               9     3036 St Paul Central                       0:20:28.0   6:35/M  
69                 Henry Brandt             10    2245 St Paul Central                       0:20:28.6   6:35/M  
70                 Riley Gilkison           12    2150 Shakopee                              0:20:29.5   6:35/M  
71           58    Noah Lodermeier          10    2204 Southwest Christian                   0:20:31.3   6:36/M  
72                 Easton Raboin            9     2171 Shakopee                              0:20:31.7   6:36/M  
73                 Lucas Koosman            11    2052 Farmington                            0:20:32.1   6:36/M  
74           59    Myles Kobbermann         10    2218 St Agnes                              0:20:35.0   6:37/M  
75                 Peyton Gilkison          9     2149 Shakopee                              0:20:35.6   6:37/M  
76                 Edward Gronau            10    2249 St Paul Central                       0:20:39.1   6:38/M  
77           60    Seamus Haney             12    2001 Chesterton Academy of the Twin Cities 0:20:40.1   6:39/M  
78           61    Nicholas Heinen          11    2002 Chesterton Academy of the Twin Cities 0:20:40.9   6:39/M  
79                 Caleb Morris             9     2054 Farmington                            0:20:41.1   6:39/M  
80                 Ethan Bettencourt        11    2211 St Agnes                              0:20:45.3   6:40/M  
81           62    Andrew Jung              9     2930 Trinity School at River Ridge         0:20:45.4   6:40/M  
82           63    Daniel Nykamp            12    2932 Trinity School at River Ridge         0:20:49.6   6:42/M  
83                 Evan Buss                7     2042 Farmington                            0:20:50.4   6:42/M  
84                 Logan Antony             7     2136 Shakopee                              0:20:51.0   6:42/M  
85           64    Elliott Schroeder        8     2234 St Croix Preparatory Academy          0:20:51.1   6:42/M  
86                 Aiden Norris             9     2166 Shakopee                              0:20:51.7   6:42/M  
87                 Brady Christianson       9     2044 Farmington                            0:20:56.3   6:44/M  
88           65    Emmerson Siefken         11    2236 St Croix Preparatory Academy          0:20:59.4   6:45/M  
89                 Joey Lyngdal             12    2220 St Agnes                              0:21:00.9   6:45/M  
90                 Ryan Becker              9     2140 Shakopee                              0:21:01.8   6:46/M  
91           66    Dominic Rinaldi          10    2933 Trinity School at River Ridge         0:21:01.9   6:46/M  
92           67    Liam Caldwell            8     2083 Math & Science Academy                0:21:02.2   6:46/M  
93           68    Ezekiel Gorshe           12    2112 Richfield                             0:21:03.2   6:46/M  
94           69    Marcus Hexum             11    2009 Concordia Academy-Roseville           0:21:05.5   6:47/M  
95           70    Daniel Jensen            11    2087 Math & Science Academy                0:21:06.8   6:47/M  
96                 Ryan Giblin              11    2148 Shakopee                              0:21:14.3   6:50/M  
97                 Samuel Auwarter          11    2038 Farmington                            0:21:18.5   6:51/M  
98           71    Jack Thompson            10    2017 Concordia Academy-Roseville           0:21:21.2   6:52/M  
99           72    Matthew Johnson          9     2010 Concordia Academy-Roseville           0:21:21.3   6:52/M  
100                Nathan Bartell           12    2041 Farmington                            0:21:24.7   6:53/M  
101                Nick Jurek               11    2216 St Agnes                              0:21:25.8   6:53/M  
102          73    Prakash Kharel           10    2309 St. Paul Washington Technology Magnet 0:21:27.2   6:54/M  
103                Michael Galush           9     2214 St Agnes                              0:21:27.9   6:54/M  
104                Noah Kauhane             9     2159 Shakopee                              0:21:28.6   6:54/M  
105                Trentyn Coleman          10    2145 Shakopee                              0:21:29.4   6:55/M  
106                Andrew Carlson           9     2144 Shakopee                              0:21:31.1   6:55/M  
107                CC Test                  12    3051 Cannon Falls                          0:21:31.6   6:55/M  
108                Zachariah Sutcliffe      12    2178 Shakopee                              0:21:34.1   6:56/M  
109          74    Henry Steinhoff          10    2934 Trinity School at River Ridge         0:21:41.1   6:58/M  
110          75    Chance Farrell           9     2024 Eagle Ridge Academy/ISM               0:21:41.7   6:59/M  
111                Krister Vigesaa          8     2060 Farmington                            0:21:42.4   6:59/M  
112          76    Drew Schutte             11    2235 St Croix Preparatory Academy          0:21:46.1   7:00/M  
113          77    Miles Mattes             11    2090 Math & Science Academy                0:21:46.9   7:00/M  
114          78    Jack Davis               10    2021 Eagle Ridge Academy/ISM               0:21:47.1   7:00/M  
115          79    Peter Anderson           8     2921 Trinity School at River Ridge         0:21:48.0   7:01/M  
116          80    Zach Vandermark          10    2005 Chesterton Academy of the Twin Cities 0:21:49.2   7:01/M  
117          81    Jorge Vargas             10    2315 St. Paul Washington Technology Magnet 0:21:50.8   7:01/M  
118                Charlie Adams            10    2076 Maranatha Christian Academy           0:21:52.4   7:02/M  
119          82    Henry Zeimet             9     2240 St Croix Preparatory Academy          0:21:55.0   7:03/M  
120          83    Knut Linne               10    2120 Richfield                             0:21:55.6   7:03/M  
121                Nicholas Briggs          11    2142 Shakopee                              0:21:56.4   7:03/M  
122                Reid Olson               10    2056 Farmington                            0:22:00.5   7:05/M  
123                Carson Hartmann          8     2153 Shakopee                              0:22:01.7   7:05/M  
124                Connor Luken             10    2231 St Croix Preparatory Academy          0:22:03.2   7:05/M  
125          84    Kbri Htoo                10    2308 St. Paul Washington Technology Magnet 0:22:04.0   7:06/M  
126                Aidric Axvig             7     2922 Trinity School at River Ridge         0:22:04.5   7:06/M  
127          85    Lucas Le                 12    2119 Richfield                             0:22:05.1   7:06/M  
128          86    Markos Yiangou           7     2095 Math & Science Academy                0:22:05.9   7:06/M  
129          87    Jack Friel               8     2110 Richfield                             0:22:06.3   7:06/M  
130          88    YengZong Vang            8     2314 St. Paul Washington Technology Magnet 0:22:08.5   7:07/M  
131                Eli Montgomery           8     2053 Farmington                            0:22:09.9   7:08/M  
132                Jack Smith               10    2237 St Croix Preparatory Academy          0:22:11.5   7:08/M  
133          89    Aaron Mwaniki            12    2190 South St. Paul                        0:22:14.6   7:09/M  
134          90    Teddy Newville           12    2016 Concordia Academy-Roseville           0:22:15.2   7:09/M  
135          91    Jacob Gorman             8     2187 South St. Paul                        0:22:18.8   7:10/M  
136                Gabe Brown               8     2198 Southwest Christian                   0:22:20.7   7:11/M  
137                Ryan Quast               11    2170 Shakopee                              0:22:25.6   7:13/M  
138          92    Ben Montville            10    2031 Eagle Ridge Academy/ISM               0:22:27.6   7:13/M  
139          93    Kyle Bonk                10    2007 Concordia Academy-Roseville           0:22:35.0   7:16/M  
140                Harsh Tandon             8     2238 St Croix Preparatory Academy          0:22:36.1   7:16/M  
141                Patrick Toohey           8     2304 St. Paul Humboldt/Open World Learning 0:22:37.9   7:17/M  
142                Joe Grim                 12    2151 Shakopee                              0:22:39.2   7:17/M  
143                Jonah Petric             12    2222 St Agnes                              0:22:39.3   7:17/M  
144                Luke Hoven               10    2080 Maranatha Christian Academy           0:22:41.5   7:18/M  
145                Isaac Robertson          9     3024 St Paul Central                       0:22:48.0   7:20/M  
146                Kyle Tsujimoto           12    3035 St Paul Central                       0:22:51.9   7:21/M  
147                Charlie Auge             10    2137 Shakopee                              0:22:57.8   7:23/M  
148          94    Jacob Zellie             12    2019 Concordia Academy-Roseville           0:22:58.3   7:23/M  
149                Noah Holladay            9     2229 St Croix Preparatory Academy          0:23:00.6   7:24/M  
150                Craig Hartman            12    2066 Hastings                              0:23:03.0   7:25/M  
151          95    Daniel Dorland           11    2022 Eagle Ridge Academy/ISM               0:23:05.0   7:25/M  
152                Leo Rhode                11    3021 St Paul Central                       0:23:05.0   7:25/M  
153          96    Clark DeCaire            11    2084 Math & Science Academy                0:23:12.1   7:28/M  
154                Jonah Lu                 11    2205 Southwest Christian                   0:23:13.9   7:28/M  
155          97    Ryder Whitaker           12    2135 Richfield                             0:23:15.9   7:29/M  
156          98    Grayson Lecher           9     2012 Concordia Academy-Roseville           0:23:16.6   7:29/M  
157                Samuel Rudolph           11    2130 Richfield                             0:23:19.0   7:30/M  
158                Marco Rodriguez House    7     3026 St Paul Central                       0:23:19.0   7:30/M  
159                Henry Huron              11    3005 St Paul Central                       0:23:19.0   7:30/M  
160                Liam Clark               10    3047 Twin Cities Academy                   0:23:25.8   7:32/M  
161                Andrew DeWitt            9     2926 Trinity School at River Ridge         0:23:28.7   7:33/M  
162          99    Arjun Venkatakrishnan    7     2036 Eagle Ridge Academy/ISM               0:23:30.3   7:33/M  
163                Syon Shetty              8     2034 Eagle Ridge Academy/ISM               0:23:34.3   7:35/M  
164                Oliver Bauch             9     2242 St Paul Central                       0:23:36.6   7:35/M  
165                Adam Wagner              9     2182 Shakopee                              0:23:36.8   7:36/M  
166          100   Ian Dugas                8     2086 Math & Science Academy                0:23:39.6   7:36/M  
167                Raymond Dean             12    2248 St Paul Central                       0:23:41.9   7:37/M  
168                Carson Bloedel           11    2244 St Paul Central                       0:23:45.3   7:38/M  
169                Adrien High              11    2154 Shakopee                              0:23:51.0   7:40/M  
170                Darius Pouladian         12    3018 St Paul Central                       0:23:55.7   7:42/M  
171                Ezra Johnson             10    3012 St Paul Central                       0:23:56.0   7:42/M  
172                Finn Power Tiffin        10    3019 St Paul Central                       0:23:57.0   7:42/M  
173          101   Dhayalan Balasubramanian 12    2096 Nova Classical Academy                0:23:57.3   7:42/M  
174          102   Brady Krisko             11    2088 Math & Science Academy                0:23:59.1   7:43/M  
175                Johnny Brown             10    2098 Nova Classical Academy                0:23:59.6   7:43/M  
176                Colin Hokanson           9     2155 Shakopee                              0:24:02.0   7:44/M  
177                Zander Sachs             10    3029 St Paul Central                       0:24:03.0   7:44/M  
178                Philippos Karypis        11    2027 Eagle Ridge Academy/ISM               0:24:03.6   7:44/M  
179                Trey Van Brocklin        9     2181 Shakopee                              0:24:04.4   7:44/M  
180                Alexander Jacobsen       11    3009 St Paul Central                       0:24:05.0   7:45/M  
181                Javi Shearer             9     2033 Eagle Ridge Academy/ISM               0:24:06.9   7:45/M  
182                Noah Klippen             11    2068 Hastings                              0:24:15.7   7:48/M  
183                Noah Tonneson            9     3033 St Paul Central                       0:24:20.0   7:49/M  
184                Dylan Boe                9     2006 Concordia Academy-Roseville           0:24:20.9   7:50/M  
185          103   Kahun Vue                12    2316 St. Paul Washington Technology Magnet 0:24:22.3   7:50/M  
186                Michael Benish           8     2925 Trinity School at River Ridge         0:24:23.6   7:51/M  
187                Christopher Mellado      9     2123 Richfield                             0:24:26.4   7:51/M  
188                Micah Jaeger             9     2230 St Croix Preparatory Academy          0:24:26.5   7:52/M  
189                Caden Menning            11    2163 Shakopee                              0:24:29.3   7:52/M  
190          104   Caleb Schlemmer          7     2193 South St. Paul                        0:24:29.5   7:52/M  
191                Joseph Votel             9     2987 Trinity School at River Ridge         0:24:35.1   7:54/M  
192                Cameron Spencer          9     2131 Richfield                             0:24:36.5   7:55/M  
193                Theo McCartan            12    2122 Richfield                             0:24:45.0   7:57/M  
194                David Barreto            9     2923 Trinity School at River Ridge         0:24:47.5   7:58/M  
195                Judah Berry              7     2141 Shakopee                              0:24:48.0   7:58/M  
196                Aidan Fuerst             11    2228 St Croix Preparatory Academy          0:24:49.6   7:59/M  
197                Matt Gentz               9     2065 Hastings                              0:24:53.4   8:00/M  
198                Brodie Sullivan          8     2177 Shakopee                              0:24:53.7   8:00/M  
199                Braylen Myers            9     2070 Hastings                              0:25:01.3   8:03/M  
200                Ben Savage               7     2172 Shakopee                              0:25:08.4   8:05/M  
201                Noah Johnson             10    2011 Concordia Academy-Roseville           0:25:17.9   8:08/M  
202                Lucas Marchio            9     2013 Concordia Academy-Roseville           0:25:25.4   8:10/M  
203                Zak Schaffer             9     2057 Farmington                            0:25:36.4   8:14/M  
204                Evan Koenigs             11    2069 Hastings                              0:25:39.1   8:15/M  
205                Colton Jenks             8     2157 Shakopee                              0:25:40.4   8:15/M  
206                Ezra Haskard             11    2250 St Paul Central                       0:26:04.1   8:23/M  
207          105   Kpaw Nay Lwae            8     2312 St. Paul Washington Technology Magnet 0:26:04.8   8:23/M  
208                Karl Jentz               11    3011 St Paul Central                       0:26:06.0   8:24/M  
209                Grady Hennen             11    3003 St Paul Central                       0:26:12.0   8:25/M  
210                Collin Ulstad            7     2133 Richfield                             0:26:13.4   8:26/M  
211          106   Julian Watson            8     2196 South St. Paul                        0:26:27.6   8:30/M  
212                Henry Theis              8     2179 Shakopee                              0:26:36.9   8:33/M  
213                Leo Piram                7     2127 Richfield                             0:26:43.2   8:35/M  
214                Jonas Taylor             9     2132 Richfield                             0:26:45.7   8:36/M  
215          107   Leo Hoffman              9     2003 Chesterton Academy of the Twin Cities 0:26:47.7   8:37/M  
216                Wesley Bascom            8     2924 Trinity School at River Ridge         0:26:48.7   8:37/M  
217                Nathan Krietlow          9     2203 Southwest Christian                   0:26:50.6   8:38/M  
218                Harrison Brehm           8     2020 Eagle Ridge Academy/ISM               0:26:59.2   8:41/M  
219                Quinn Syed               9     3031 St Paul Central                       0:27:01.0   8:41/M  
220                Corwin Connell           10    2100 Nova Classical Academy                0:27:06.7   8:43/M  
221          108   Jacob Raasch             12    2192 South St. Paul                        0:27:07.2   8:43/M  
222          109   Hsaw Mue Taw Lay         8     2310 St. Paul Washington Technology Magnet 0:27:13.1   8:45/M  
223                Sawyer Lacina            9     2160 Shakopee                              0:27:15.0   8:46/M  
224                Louis Bustos             9     2246 St Paul Central                       0:27:15.3   8:46/M  
225                Omeed Church             8     2099 Nova Classical Academy                0:27:22.7   8:48/M  
226                Andy Yang                10    2225 St Agnes                              0:27:22.9   8:48/M  
227                Devon Drangstveit        8     2146 Shakopee                              0:27:45.5   8:56/M  
228                John Whitam              12    2062 Farmington                            0:27:57.1   8:59/M  
229                Joakim Mendiola-johnson  12    2189 South St. Paul                        0:28:03.5   9:01/M  
230                Kadin Williams           12    2183 Shakopee                              0:28:06.2   9:02/M  
231                Joey Schleper            9     2173 Shakopee                              0:28:15.1   9:05/M  
232                Dakairi Hammond          10    2114 Richfield                             0:28:19.4   9:06/M  
233                Patrick Deavel           12    2212 St Agnes                              0:28:21.7   9:07/M  
234                Nathan Witty             11    2037 Eagle Ridge Academy/ISM               0:28:25.8   9:08/M  
235                Hunter Heinz             7     2115 Richfield                             0:28:35.3   9:12/M  
236                Evin Corrigan            12    2101 Nova Classical Academy                0:28:44.1   9:14/M  
237                Yonis Wehelie            12    2107 Nova Classical Academy                0:28:46.8   9:15/M  
238                Evan Strautman           10    3030 St Paul Central                       0:28:51.0   9:17/M  
239                Blake Beaumaster         12    2139 Shakopee                              0:30:07.2   9:41/M  
240          110   Isaac Kellar             12    2004 Chesterton Academy of the Twin Cities 0:30:19.8   9:45/M  
241                Lue Lor                  12    3042                                       0:30:42.7   9:52/M  
242                Peter Weiss              8     2134 Richfield                             0:31:26.0   10:06/M 
243                Derrick Boettjer         10    2185 South St. Paul                        0:31:35.1   10:09/M 
244                Saisatvik Guntipally     9     2025 Eagle Ridge Academy/ISM               0:31:37.7   10:10/M 
245                Beckett Morey            7     2125 Richfield                             0:31:40.2   10:11/M 
246                Riley Nelson             12    2015 Concordia Academy-Roseville           0:31:41.0   10:11/M 
247                Lucas Rounds             7     3041                                       0:32:19.1   10:23/M 
248                Landon Martens           9     2014 Concordia Academy-Roseville           0:32:40.0   10:30/M 
249                Tanner Johnson           7     2116 Richfield                             0:33:00.9   10:37/M 
250                Jameson Rudolph          9     2129 Richfield                             0:33:13.1   10:41/M 
251                Ben Duan                 9     2928 Trinity School at River Ridge         0:33:13.3   10:41/M 
252                Jackson Krautkramer      8     2117 Richfield                             0:33:27.8   10:46/M 
253                Toby Micko               9     3045 Twin Cities Academy                   0:33:28.9   10:46/M 
254                Qur'an Salami            7     2032 Eagle Ridge Academy/ISM               0:33:44.5   10:51/M 
255                Nico Healey              8     3044 Twin Cities Academy                   0:34:01.9   10:57/M 
256                Martial Pen              10    2313 St. Paul Washington Technology Magnet 0:34:11.5   11:00/M 
257                Henry Duclos             7     2023 Eagle Ridge Academy/ISM               0:35:25.3   11:23/M 
258                Cale Woodward            7     2197 South St. Paul                        0:36:31.8   11:45/M 
259                Billy Schafer            8     2091 Math & Science Academy                0:36:37.2   11:46/M 
260                Samuel Mellado           7     2124 Richfield                             0:41:08.5   13:14/M 
261                August Winghart          9     3038 St Paul Central                       0:42:09.7   13:33/M 
262                Braeden Hamilton         7     2113 Richfield                             0:42:49.8   13:46/M 
263                Isaac Le                 7     2118 Richfield                             0:42:57.8   13:49/M 


Scored Boys
Place Name         Bib  Age Overall Gender Location Time    
===== ============ ==== === ======= ====== ======== ======= 
      Leo Piram    2127     213     M        US     26:43.2 
      Harsh Tandon 2238     140     M        US     22:36.1 
      Ezra Johnson 3012     171     M        US     23:56.0 

If you continue to use this site, you consent to use all cookies. We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy.

If you continue to use this site, you consent to use all cookies.