Results For
HASHATHON 6-Mile Treacherous Trail Run

Matawan, NJ 07747
Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Place Name                      Gender City                 Clock      Age Award                            
                                                            Time                                            
===== ========================= ====== ==================== ========== === ================================ 
1     Marquis Cox               M      Mount Laurel         0:42:00.44 21  1st Overall Male                 
2     Craig Stackewicz          M      Baltimore            0:43:52.54 35  2nd Overall Male                 
3     Richie Szeliga            M      Hoboken              0:44:14.84 23  3rd Overall Male                 
4     David Wong                M      Bethlehem            0:45:56.04 46  1st 40 - 49 Male                 
5     Stephen Lewicki           M      South Amboy          0:46:56.07 52  1st 50 - 59 Male                 
6     Matthew Schaad            M      Manasquan            0:48:06.26 45  2nd 40 - 49 Male                 
7     Manuel Perrira            M      Elizabeth            0:48:11.23 54  2nd 50 - 59 Male                 
8     Thomas Hunt               M      Old Bridge           0:48:35.07 25  1st 20 - 29 Male                 
9     Kellee Hand               F      Howell               0:48:49.39 27  1st Overall Female               
10    Sean Kittle               M      Broad Channel        0:49:17.90 25  2nd 20 - 29 Male                 
11    Sean O'Connor             M      Phillipsburg         0:49:27.04 36  1st 30-39 Male                   
12    Timothy Decker            M      Verona               0:50:13.79 47  3rd 40 - 49 Male                 
13    Raunak Desai              M      Old Bridge           0:50:17.11 44  Got off course Right at the end! 
14    Geraldo Qurada            M      Old Bridge           0:50:21.53 48  Got off course Right at the end! 
15    John Gore                 M      Leonardo             0:50:36.35 50  3rd 50 -59 Male                  
16    Martin Holleran           M      Wall                 0:50:56.04 28  3rd 20 - 29 Male                 
17    Arvid Agosto              M      Edison               0:50:56.31 29                                   
18    Mike Jarmon               M      Howell               0:51:03.59 38  2nd 30 - 39 Male                 
19    Charlie Slaughter         M      Parsippany           0:51:38.59 60  1st 60 - 69 Male                 
20    Vincent Tattoli           M      Carlstadt            0:51:44.37 25                                   
21    Jared Gonsalves           M      South Amboy          0:51:45.43 30  3rd 30 - 39 Male                 
22    Lynn Nelson               F      Matawan              0:51:47.51 46  2nd Female                       
23    Brian Burlew              M      Freehold             0:51:54.43 39                                   
24    Joe Mahoney               M      Old Bridge           0:52:03.08 53                                   
25    Derek Sharkey             M      New Milford          0:52:06.59 30                                   
26    Patrick Applegate         M      Matawan              0:52:08.57 52                                   
27    P.J. Wright               M      Fanwood              0:52:22.20 39                                   
28    Henry Pesantes            M      Old Bridge           0:52:50.26 44                                   
29    Araceli Garcia            F      Woodside             0:52:54.59 34  3rd Female                       
30    Unknown Kirsch            F      Manalapan            0:53:08.01 46  1st 40 - 49 Female               
31    Kevin Perlmutter          M      Metuche              0:53:16.25 56                                   
32    Jack Goh                  M      Ocean                0:53:20.45 41                                   
33    Nick Pappas               M      Manchester           0:53:25.29 17  1st 15 - 19 Male                 
34    Bruce Freehoff            M      Robbinsville         0:53:32.14 46                                   
35    Lauren Rhatigan           F      Ship Bottom          0:53:35.03 52  1st 50 - 59 Female               
36    Chris Ciaglia             M      Tinton Falls         0:53:44.34 40                                   
37    Andrew Gilbert            M      Colts Neck           0:53:59.39 31                                   
38    John Schwartz             M      Old Bridge           0:54:19.09 49                                   
39    Jim Konopack              M      Howell               0:54:23.59 36                                   
40    John Andreae              M      Deal                 0:54:52.58 41                                   
41    Kyle Baluyot              M      Parsippany           0:54:54.06 29                                   
42    Brandon Sweet             M      Jackson              0:55:00.57 16  2nd 15 - 19 Male                 
43    John Fracoel              M      Morganville          0:55:01.55 54                                   
44    Claudio Torres            M      Brooklyn             0:55:04.07 50                                   
45    Bob Haithcock             M      Middletown           0:55:05.59 60  2nd 60 - 69 Male                 
46    David Rusnak              M      Old Bridge           0:55:23.40 30                                   
47    Ronald DeLeen             M      North Bergen         0:55:24.59 22                                   
48    Steve Frabel              M                           0:55:34.56 61  3rd 60 - 69 Male                 
49    Garrett Falco             M      Ocean                0:55:39.57 34                                   
50    Robert O'Henry            M      Wall                 0:55:41.15 33                                   
51    Patrick Friel             M      Long Branch          0:55:54.21 58                                   
52    Susan Lewicki             F      Matawan              0:56:10.17 45  2nd 40 - 49 Female               
53    Craig Kunker              M      West Point, NY       0:56:30.10 50                                   
54    Mark Eberle               M      Staten Island        0:56:51.30 47                                   
55    Mo Stack                  M      Shewsbury            0:56:57.57 51                                   
56    David Addesso             M      Spotswood            0:57:18.56 15  3rd 15 - 19 Male                 
57    Stephanie Arjean          F      Brick                0:57:31.58 26  1st 20 - 29 Female               
58    Samatha Kelly             F      Red Bank             0:57:40.59 34  1st 30 - 39 Female               
59    Megan Stombock            F      Montclair            0:57:45.58 34  2nd 30 - 39 Female               
60    Heather Jasonteck         F      Atlantic Highlands   0:57:56.59 37  3rd 30 - 39 Female               
61    John Jacobson             M      Point Pleasant       0:58:01.04 57                                   
62    Matt Resende              M      South Plainfield     0:58:12.57 19                                   
63    Jeff Kozic                M      Atlantic Highlands   0:58:35.04 38                                   
64    Fransisco Rowell          M      Long Branch          0:58:44.28 28                                   
65    Daniel VanBrummelen       M      Weehawken            0:58:45.25 44                                   
66    Ryan Thelin               M      Neptune              0:59:41.18 37                                   
67    David Taylor              M      Hazlet Twp.          0:59:54.58 38                                   
68    Daniel Vera               M      Old Bridge           0:59:59.43 16                                   
69    Brian Brauth              M      Hoboken              1:00:03.59 32                                   
70    Tim Holleran              M      Spring Lake Heights  1:00:03.59 26                                   
71    Michael Haughey           M      Keyport              1:00:05.55 37                                   
72    Manolo Teijelo            M      Ocean Grove          1:00:10.63 61                                   
73    Christie Patla            F      Aberdeen             1:00:16.71 47  3rd 40 - 49 Female               
74    Mike Marone               M      Red Bank             1:00:22.56 32                                   
75    Colleen Bruno             F      Aberdeen             1:00:27.59 31                                   
76    Rob Jaeger                M      Marlboro             1:00:43.01 49                                   
77    John Cheevers             M      Little Silver        1:01:09.21 49                                   
78    Christine Morgan          F      Laurence Harbor      1:01:22.58 37                                   
79    Stephen Polchinski        M      Aberdeen             1:02:38.05 36                                   
80    Dan Fishman               M      Old Bridge           1:02:47.26 42                                   
81    Anthony D'Elia            M      Matawan              1:03:16.55 47                                   
82    Mike During               M      Millstone Twp.       1:03:18.43 57                                   
83    Kerrin Fitzgerald         F      Middletown           1:03:21.30 15  1st 15 - 19 Female               
84    Caitlin MacKay            F      Middletown           1:03:22.09 15  2nd 15 - 19 Female               
85    Andrew Vignapiano         M      Old Bridge           1:03:26.37 30                                   
86    B. Slavinski              M      Point Pleasant       1:03:28.04 10  1st 14 & under Male              
87    Carrie Slavinski          F      Point Pleasant       1:03:28.59 44                                   
88    Regina Valentine          F      Union Beach          1:03:31.19 27  2nd Female 20 - 29               
89    Oxana Losowyj             F      Toms River           1:03:43.29 52  2nd Female 50 - 59               
90    Bob Piotrowski            M      Matawan              1:03:46.03 36                                   
91    Charles Kenny             M      Matawan              1:03:53.26 51                                   
92    Meaghan Vitale            F      Howell               1:03:56.04 26  3rd 20 - 29 Female               
93    Cathy Mahoney             F      Old Bridge           1:04:43.01 57  3rd 50 - 59 Female               
94    Mike Mullaney             M      Matawan              1:04:11.51 41                                   
95    Kelsey Currie-Naffin      F      Holmdel              1:04:13.50 25                                   
96    Ashley Gilbert            F      Colts Neck           1:04:14.51 28                                   
97    Monica Harron             F      Brookfield, CT       1:04:19.15 54                                   
98    Michael Morrison          M      Locust               1:04:19.51 43                                   
99    Chris Dunford             M      Tinton Falls         1:04:37.68 50                                   
100   Chris Fotache             M      Middletown           1:04:44.57 39                                   
101   Tyler Scaggs              M      Middletown           1:04:58.45 15                                   
102   Coehe Lichenstin          F      middletown           1:05:00.38 15  3rd 15 - 19 Female               
103   Fernando Lucena           M      New York             1:05:18.33 48                                   
104   Massino Flatt             M      Fords                1:05:22.48 32                                   
105   Diego Vera                M      Old Bridge           1:05:36.21 45                                   
106   John O'Connor             M      Middletown           1:05:52.51 50                                   
107   Rob Pastor                M      Colts Neck           1:06:00.59 53                                   
108   Ashley Covello            F      Paramus              1:06:03.63 25                                   
109   Jessica Raymond           F      Suceasunna           1:06:04.36 25                                   
110   Greg Phillips             M      Jersey City          1:06:06.48 38                                   
111   Marzena Patelski          F      Edison               1:06:08.51 41                                   
112   Linda Valazza             F      Matawan              1:06:09.43 46                                   
113   Peter Gilbert             M      Wall                 1:06:11.56 50                                   
114   Ricardo Ballesteros       M      Union                1:06:14.47 45                                   
115   John Moetz                M      Long Branch          1:06:19.89 55                                   
116   Jose Riveen               M      Freehold             1:06:32.57 60                                   
117   Ruth Tummey               F      Manahawkin           1:06:38.53 54                                   
118   Hue Hashemi               M      Middletown           1:06:51.31 43                                   
119   Mihai Balea               M      Old Bridge           1:07:02.40 40                                   
120   Ken Mundy                 M      Jackson              1:07:04.24 64                                   
121   Ron Demirjian             M      North Brunswich      1:07:14.58 58                                   
122   Mark Germanski            M      Monroe Twp           1:07:18.10 48                                   
123   Nancy Weck                F      Keansburg            1:07:22.56 37                                   
124   Lorin Darie               M      Middletown           1:07:31.55 38                                   
125   Kurt Gallagher            M      Suffern              1:07:51.51 53                                   
126   Chris Sullens             M      West Long Branch     1:08:09.35 45                                   
127   Mike Stewart              M      Neptune City         1:08:11.59 36                                   
128   Toni Frank                F      Piscataway           1:08:31.05 45                                   
129   Kevin Stanton             M      Teaneck              1:09:01.46 46                                   
130   Celeste Gandolfo          F      Holmdel              1:09:17.59 45                                   
131   David Baker               M      South Orange         1:09:21.53 52                                   
132   Tom O'Connor              M      South Plainfield     1:09:37.59 52                                   
133   Carmen Gil                F      New York             1:09:41.60 49                                   
134   Candace Wolkovitz         F      Holmdel              1:09:44.46 64  1st 60 - 69 Female               
135   Kerry Grimaldi            F      Old Bridge           1:09:51.00 31                                   
136   Debra Carpinello          F      Shrewsbury           1:10:06.59 37                                   
137   Adam Getzel               M      Monroe Twp           1:10:42.55 44                                   
138   Lauren Cosners            F      Middletown           1:10:49.07 22                                   
139   Steve Foley               M      Oceanport            1:10:54.26 59                                   
140   Melanie Rapolla           F      Red Bank             1:10:56.13 38                                   
141   Dana Covitz               F      Baregat              1:11:00.25 44                                   
142   Michael Hawkin            M      Old Bridge           1:11:01.46 50                                   
143   Stephen Calabrese         M      Long Branch          1:11:03.19 56                                   
144   Ann Marie Reilly          F      Neptune              1:11:04.09 53                                   
145   Kelly Eid                 F      Somerset             1:11:09.15 45                                   
146   Anthony Ewing             M      Maplewood            1:11:10.18 47                                   
147   Kate Stewart              F      Neptune City         1:11:16.58 32                                   
148   Scott Tashjy              M      Wall                 1:11:27.04 56                                   
149   Carolyn Paulik            F      Mountainside         1:11:29.14 30                                   
150   Koley MacKay              M      Middletown           1:11:39.53 44                                   
151   Michelle Zino             F      Leonardo             1:11:58.58 37                                   
152   Daniel Lebovits           M      Metuchen             1:12:15.10 46                                   
153   Hayward Glenn             M      Old Bridge           1:12:20.37 44                                   
154   Sandi Robertson           F      Bradley Beach        1:12:23.55 43                                   
155   Karen Pitman              F      Westfield            1:12:30.20 36                                   
156   Katie Szymona             F      Jersey City          1:12:33.33 36                                   
157   Robert Coyne              M      Plainfield           1:12:38.33 47                                   
158   Joe Magliocco             M      Aberdeen             1:12:55.58 56                                   
159   Jim Batts                 M      Manasquan            1:13:28.51 73  1st 70 - 79 Male                 
160   Thomas Bozza              M      South Amboy          1:13:32.29 42                                   
161   John Mossa                M      Brielle              1:13:59.01 57  Middle of the Pack               
162   Margaret Barylski         F      Matawan              1:14:07.58 40                                   
163   Fred Quayenortey          M      Old Bridge           1:14:10.03 17                                   
164   Giuseppe Lo Grande        M      Old Bridge           1:14:11.30 17                                   
165   Lopes Ivone               F      West Long Branch     1:14:29.41 40                                   
166   Stubblefield Brandon      M      Toms River           1:14:30.24 25                                   
167   Masters Cathy             F      Hazlet               1:14:43.24 57                                   
168   Deffler Kristin           F      Fords                1:14:58.54 41                                   
169   Cisneros Joe              M      Red Bank             1:15:03.21 63                                   
170   Feidman Karin             F      Metuchen             1:15:13.13 46                                   
171   Friedman Jason            M      Randolph             1:15:33.74 34                                   
172   Bolan Terry               M      Allenhurst           1:15:36.58 55                                   
173   Firca Steve               M      Seaside Park         1:15:40.15 58                                   
174   Kubinak Greg              M      Tinton Falls         1:15:42.54 46                                   
175   Gracie Kari               F      Old Bridge           1:15:43.54 43                                   
176   Labarca John              M      Spotswood            1:15:53.63 47                                   
177   Cooke Paul                M      Middletown           1:15:54.53 52                                   
178   Meara PJ                  M      Allentown            1:15:58.53 34                                   
179   Iacorizzi Angela          F      Oakhurst             1:16:00.54 41                                   
180   Penagos Pablo             M      Princeton            1:16:04.55 29                                   
181   Haersser Ron              M      Morganville          1:16:11.34 52                                   
182   McInnes Brenda            F      Broad Channel        1:16:17.20 24                                   
183   Stern Paula               F      Metuchen             1:16:23.03 51                                   
184   Haurghey Maren            F      Keyport              1:16:26.09 37                                   
185   Ascolese Jamie            F      Atlantic Highlands   1:16:32.17 34                                   
186   Gross David               M      Marlboro             1:16:38.53 74  2nd 70 - 79 Male                 
187   Kraft Fiona               F      Brielle              1:16:57.54 42                                   
188   Pilshaw Kel               M      South Amboy          1:16:59.30 45                                   
189   O'Brien Nicole            F      Bayonne              1:17:07.57 29                                   
190   Spinazzola Necole         F      Manalapan            1:17:13.51 39                                   
191   Flati Maria               F      Fords                1:17:14.39 28                                   
192   Becthe Linda              F      Fair Haven           1:17:15.24 28                                   
193   Tomaino John              M      Red Bank             1:17:26.27 51                                   
194   Gilberson Keith           F      Middletown           1:17:27.20 35                                   
195   Glassett Michael          M      Scotch Plains        1:17:28.56 60                                   
196   Scaggs Tracy              M      Keansburg            1:17:30.58 49                                   
197   Maggio Liz                F      Lake Como            1:17:33.54 48                                   
198   Zurheide Dave             M      Ocean Grove          1:17:35.58 59                                   
199   Damien Javier             M      Middletown           1:17:39.29 54                                   
200   Mojica Epie               F      Hazlet               1:17:43.20 51                                   
201   Anderson Jana             F      Freehold             1:17:44.04 36                                   
202   Pappas Steve              M      Manchester           1:17:44.59 50                                   
203   Santore Susan             F      Ocean                1:17:45.57 58                                   
204   Schmidt Matt              M      Manalapan            1:18:04.01 32                                   
205   Hernandez Diane           F      Helmetta             1:18:38.11 55                                   
206   Scholtz George            M      Tinton Falls         1:18:43.21 56                                   
207   Gajdziz Wally             M      Jackson              1:19:01.01 64                                   
208   Lamb L.W.                 M      Matawan              1:19:02.45 46                                   
209   Fallon Kristen            F      Westfield            1:19:05.22 48                                   
210   Hotz Shawn                M      Point Pleasant Beach 1:19:07.51 43                                   
211   Dec Jack                  M      Toms River           1:19:09.31 70  3rd 70 - 79 Male                 
212   LoGrande Claudia          F      Old Bridge           1:19:45.11 42                                   
213   Dmoka Suganchand          M      Parlin               1:19:46.01 38                                   
214   Fenton Stephen            M      Springfield          1:19:51.21 67                                   
215   Rowell John               M      Long Branch          1:20:08.11 25                                   
216   Fox Mary                  F      Little Silver        1:20:09.22 50                                   
217   Kreidberg Erin            F      Toms River           1:20:17.16 32                                   
218   Wright Tracy              F      Fanwood              1:20:20.15 38                                   
219   O'Connor Ellen            F      Harmony Twp.         1:20:22.26 36                                   
220   Liguori Louis             M      Hazlet               1:20:35.33 44                                   
221   Reilly Mary               F      Matawan              1:20:45.15 56                                   
222   Cherry Dawn               F      Red Bank             1:21:04.01 49                                   
223   Navarrete David           M      Ocean Township       1:21:07.32 28                                   
224   Rapp Jennifer             F      Hazlet               1:21:09.31 46                                   
225   Baile Allison             F      Matawan              1:22:13.34 38                                   
226   Russi Lisa                F      Matawan              1:22:54.04 51                                   
227   Mackay Declan             M      Middletown           1:23:12.19 14  2nd 14 & under Male              
228   Mullaney Christie         F      Matawan              1:23:13.21 38                                   
229   Felenczak Ashley          F      Hazlet               1:23:16.34 22                                   
230   Cabrera Emma              F      Perth Amboy          1:23:17.42 37                                   
231   Mercer Robertson          M      North Arlington      1:23:31.33 25                                   
232   O'Brien Sean              M      Westfield            1:23:59.41 46                                   
233   Hart Cary                 M      Toms River           1:24:02.15 45                                   
234   Sancho Jasmine            F      Parsippany           1:24:04.41 28                                   
235   Urbanik Joe               M      South River          1:24:31.33 48                                   
236   Colabella Maria           F      Brick                1:24:41.23 53                                   
237   Arabia Rich               M      Red Bank             1:24:43.01 56                                   
238   Washakowsla Mike          M      Ocean                1:24:44.19 60                                   
239   Palasti Susan             F      Woodbridge           1:24:45.03 46                                   
240   Thomas Simone             F      Tinton Falls         1:24:49.41 42                                   
241   Kenny Karen               F      Toms River           1:25:00.04 47                                   
242   Porzio-Kwreccnski Therese F      Brick                1:25:00.35 53                                   
243   Unknown no name                                       1:25:00.41                                      
244   Dedrick Kathleen          F      Wesfield             1:25:19.22 54                                   
245   Neglia Michael            M      Neshanic Station     1:25:32.28 58                                   
246   Geizel Angela             F      Monroe Twp           1:25:35.31 42                                   
247   Kubinak Wiljean           F      Iselin               1:25:37.25 43                                   
248   Kubinak Jeff              M      Iselin               1:25:38.29 50                                   
249   Gambro Thomas             M      Aberdeen             1:25:53.11 46                                   
250   Unknown no name                                       1:25:55.10                                      
251   Quinn-Moore Cristin       F      Westfield            1:26:03.21 48                                   
252   Dering Maadalena          F      South Amboy          1:26:24.15 37                                   
253   Burke Bill                M      Atlantic Highlands   1:26:28.41 60                                   
254   Hudacko Mike              M      Bayonne              1:27:07.28 30                                   
255   Velazquez Agustina        F      Perth Amboy          1:27:16.33 17                                   
256   Unknown no name                                       1:27:16.31                                      
257   Reilley Jill              F      Guilford, CT         1:27:31.08 33                                   
258   Perone Carla              F      Spring Lake Heights  1:27:32.45 42                                   
259   Prestholdt Jodie          F      Matawan              1:27:39.04 40                                   
260   DeVizia Linda             F      Matawan              1:27:39.13 48                                   
261   Salamanes Joseph          M      Barnegat             1:27:56.45 42                                   
262   Quinn Valerie             F      Hopatcong            1:28:09.21 47                                   
263   Ignail Joel               M      Hopatcong            1:28:55.22 45                                   
264   Weber Robyn               F      Asbury               1:28:58.36 37                                   
265   Ignall Chantale           F      Hopatcong            1:29:03.34 42                                   
266   MacKay Christine          F      Middletown           1:29:14.27 48                                   
267   Reimer Dave               M      Lanoka Harbor        1:30:41.28 45                                   
268   Reimer Michele            F      Lanoka Harbor        1:30:43.33 46                                   
269   Rodriquez Jose            M      Union                1:30:44.00 37                                   
270   Manual Elise              F      Plainsboro           1:30:53.31 28                                   
271   Miller Chris              M      Plainsboro           1:30:54.01 27                                   
272   Walker Karen              F      Millstone Twp.       1:31:21.21 50                                   
273   Lisowski Angela           F      Howell               1:31:22.01 51                                   
274   Unknown no name                                       1:31:33.41                                      
275   Unknown no name                                       1:31:39.31                                      
276   McCarthy Tara             F      Atlantic Highlands   1:32:09.41 41                                   
277   Yellen Michele            F      Belford              1:32:09.48 35                                   
278   King Jennifer             F      Matawan              1:32:15.01 31                                   
279   Julian Michele            F      Toms River           1:32:16.31 49                                   
280   Vashey Chelesa            F      West Keansburg       1:32:32.15 22                                   
281   Damurjien Robert          M      Colts Neck           1:33:19.39 60                                   
282   H. Anna                   F      Morganville          1:34:39.26 8   1st 14 & under Female            
283   Baez Betian               F      Perth Amboy          1:34:44.25 39                                   
284   Chello Maiziana           F      Edison/Perth Amboy   1:34:44.45 28                                   
285   Haeusser Kay              F      Morganville          1:34:54.08 44                                   
286   Thomas Michael            M      Tinton Falls         1:35:34.27 40                                   
287   Boomhoff Diane            F      Laurence Harbor      1:35:36.25 50                                   
288   Murphy Lynn               F      Matawan              1:36:04.03 52                                   
289   Benisch Cheryl            F      Manalapan            1:36:09.33 44                                   
290   Fanto Teresa              F      Holmdel              1:38:22.06 55                                   
291   Tomaino Patricis          F      Red Bank             1:38:30.36 49                                   
292   Garcia Tam                M      Plainfield           1:38:44.01 29                                   
293   Ferrugiaro Jamie          F      Oceanport            1:38:45.01 32                                   
294   Manson Melissa            F      Westfield            1:39:58.29 39                                   
295   O'Brien Dinky             F      Westfield            1:39:58.21 49                                   
296   Barr Harry                M      Keyport              1:41:42.03 69                                   
297   Shah Chjract              M      Sayreville           1:41:43.32 38                                   
298   Sheth Umang               M      Laurence Harbor      1:42:18.09 41                                   
299   Parikh Ritesh             M      -                    1:42:38.01 40                                   
300   Clark Kim                 F      Neptune              1:43:31.33 50                                   
301   Laura Umana               F      Neptune              1:43:34.24 31                                   
302   Heather Pobnd             F      Branchburg           1:44:19.37 37                                   
303   Olie Nelson               M      Farmingdale          1:46:27.34 79                                   
304   Martha Tejeda             F      Perth Amboy          1:46:34.33 29                                   
305   Dulce Alvarado            F      Perth Amboy          1:46:34.36 23                                   
306   Robert Clauburg           M      South River          1:47:35.40 52                                   
307   Amy Gurchensky            F      South River          1:47:35.16 35                                   
308   Elizabeth Garka           F      Sayerville           1:47:57.18 44                                   
309   Cynthia Murphy            F      Sayerville           1:47:57.19 51                                   
310   Ana Vera                  F                           1:52:42.05 73  1st 70 - 79 Female               
311   Sharon Richardson         F      Somerset             1:52:45.03 60  2nd 60 - 69 Female               
312   Sharon Epps               F      Somerset             1:52:47.33 55                                   
313   Dexter Richardson         M      Somerset             1:52:49.04 26                                   
314   Unknown No Name                                       1:52:52.46                                      
315   Jane Garretson            F      Westfield            1:56:26.12 47                                   
316   Elba Olgvin               F      Perth Amboy          1:56:46.33 45                                   
317   Margareta Aleontara       F      Perth Amboy          1:56:49.04 47                                   
318   Lauren Prisco             F      Brick                1:57:41.44 28                                   
319   Dawn Declan               F      Westfield            2:00:53.03 50                                   
320   Purui Parirn              F                                      39                                   
321   Dipika Sheth              F      Laurence Harbor                 38                                   

We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy. If you continue to use this site, you consent to use all cookies.