Spooky Sprint for Scholars

Sun October 28, 2018 Jackson, MI US 49201 Directions

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Place Bib Name                  Gender Chip    Pace  Age Division Division  
                                       Time              Place              
===== === ===================== ====== ======= ===== === ======== ========= 
1     264 Lucas Arbrouet        M      20:12.5 6:31  13  1        M Overall 
2     325 Joshua Donnelly       M      20:26.9 6:36  45  1        M 40-49   
3     321 Jason Khon            M      20:55.0 6:45  42  2        M 40-49   
4     265 M. Arbrouet           M      22:05.2 7:07  12  1        M 0-15    
5     322 O. Khon               M      23:20.7 7:32  11  2        M 0-15    
6     274 Heather Sarles        F      23:52.6 7:42  26  1        F Overall 
7     333 Andrew Staudinger     M      24:16.5 7:50  13  3        M 0-15    
8     278 Jim Buck              M      25:10.6 8:07  58  1        M 50-97   
9     261 Abigail Tanner        F      26:35.3 8:35  34  1        F 30-39   
10    262 Maggie Belcher        F      26:48.3 8:39  19  1        F 16-19   
11    330 Josh Smith            M      27:09.9 8:46  34  1        M 30-39   
12    334 Adam Staudinger       M      27:32.0 8:53  17  1        M 16-19   
13    281 D. Grant              M      27:39.0 8:55  9   4        M 0-15    
14    260 Tosha Newman          F      27:55.7 9:01  34  2        F 30-39   
15    329 Sean King             M      28:49.7 9:18  34  2        M 30-39   
16    320 Kim King              F      28:49.8 9:18  40  1        F 40-49   
17    269 Jodie Shuberg         F      29:17.0 9:27  33  3        F 30-39   
18    266 Randi Watts           F      29:41.2 9:35  52  1        F 50-97   
19    270 Jacqueline Straub     F      30:28.8 9:50  35  4        F 30-39   
20    268 Keely Zimmerman       F      30:43.2 9:55  34  5        F 30-39   
21    267 Dori Watts            F      30:51.2 9:57  19  2        F 16-19   
22    257 Amber Keathley        F      31:18.8 10:06 37  6        F 30-39   
23    263 Sherry Kail           F      32:04.6 10:21 48  2        F 40-49   
24    331 Stephanie Hoppe       F      32:05.7 10:21 39  7        F 30-39   
25    273 Nancy Lewis           F      33:44.9 10:53 42  3        F 40-49   
26    276 Marie Bonkowski       F      33:56.5 10:57 58  2        F 50-97   
27    277 Leana Rogers          F      34:33.3 11:09 50  3        F 50-97   
28    280 Anonymous Participant F      35:34.9 11:29 28  1        F 20-29   
29    282 B. Grant              F      36:54.5 11:54 9   1        F 0-15    
30    279 Michelle Perdue       F      38:33.6 12:26 42  4        F 40-49   
31    258 L. Keathley           M      39:11.4 12:39 10  5        M 0-15    
32    271 Linda Baker           F      39:40.2 12:48 64  4        F 50-97   
33    272 Kim Graham            F      40:34.8 13:05 51  5        F 50-97   
34    275 Charissa Wersen       F      47:31.8 15:20 29  2        F 20-29   
35    283 Tina Delbridge        F      50:13.1 16:12 47  5        F 40-49   


Top Male Finisher - Overall
Place Name           Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== ============== === === ======= ====== ============= ======= 
1     Lucas Arbrouet 264 13  1       M      Jackson MI US 20:12.5 


Top Female Finisher - Overall
Place Name           Bib Age Overall Gender Location         Time    
===== ============== === === ======= ====== ================ ======= 
1     Heather Sarles 274 26  6       F      Jonesville MI US 23:52.6 

Embed Code