Hometown Proud 5K & Relay

Sat June 8, 2019 Botkins, OH US 45306 Directions

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Place Bib Name                  Gender City           State Country Clock   Chip    Pace  Age Age        Division Division 
                                                                    Time    Time              Percentage Place             
===== === ===================== ====== ============== ===== ======= ======= ======= ===== === ========== ======== ======== 
1     104 Aaron Baur            M                                   16:37.2 16:35.3 5:20  25  78.3       1        M        
2     115 Matthew Prout         M                                   18:38.5 18:36.5 5:59  16  71.2       2        M        
3     97  Austin Fullenkamp     F                                   18:38.7 18:36.7 5:59  16  81.9       3        M        
4     111 Fred Schmiedebusch    M      LakeView       OH    US      19:02.2 19:00.1 6:07  40  72.2       1        M 40-44  
5     121 Parker Morris         M      Jackson Center OH    US      19:24.1 19:22.4 6:14  16  68.4       1        M 15-19  
6     134 Mike Thomas           M      Anna           OH    US      19:35.4 19:33.5 6:18  47  73.7       1        M 45-49  
7     8   Konnor Burmeister     M      Botkins                      19:48.1 19:45.9 6:22  17  66.2       2        M 15-19  
8     158 Aaron Heilers         M                                   20:56.8 20:52.7 6:43  31  62.5       1        M 30-34  
9     118 Adam Larger           M                                   21:09.6 21:07.5 6:48  21  61.5       1        M 20-24  
10    114 Ana Adams             F                                   21:09.7 21:07.8 6:48  14  74.7       1        F        
11    135 Matt Flora            M                                   21:18.0 21:14.9 6:50  47  67.8       2        M 45-49  
12    124 Morgan Henschen       F                                   21:59.1 21:57.1 7:04  15  70.7       2        F        
13    5   Donovan Brown         M      Botkins                      22:08.5 22:05.6 7:07  13  63.4       1        M 11-14  
14    98  Alan FullenKamp       M                                   22:08.5 22:05.8 7:07  13  63.4       2        M 11-14  
15    26  Greg Geis             M      Botkins                      22:10.5 22:07.0 7:07  32  59.2       2        M 30-34  
16    141 Randy Locker          M                                   22:20.6 22:15.8 7:10  60  71.7       1        M 60-64  
17    100 Cindy Lybeck          F                                   22:53.8 22:49.5 7:21  47  70.1       3        F        
18    150 Dean Wintrow          M      Sidney         OH    US      23:20.6 23:17.2 7:30  46  61.5       3        M 45-49  
19    122 Ross Henschen         M                                   23:24.2 23:22.5 7:31  13  60.0       3        M 11-14  
20    102 Heather Brown         F                                   23:29.2 23:23.2 7:32  21  63.1       1        F 20-24  
21    136 G. Flora              M                                   23:31.2 23:29.1 7:34  10  66.1       1        M 0-10   
22    159 Steve Stewart         M                                   23:45.5 23:41.9 7:38  54  64.2       1        M 50-54  
23    61  Jill Steinke          F      Botkins                      23:56.5 23:51.4 7:41  41  63.9       1        F 40-44  
24    49  RJ Poeppelman         M      Botkins        OH    US      23:55.8 23:52.9 7:41  13  58.7       4        M 11-14  
25    63  Mark Swob             M      Fort Loramie   OH    US      24:05.2 23:53.4 7:41  44  59.0       2        M 40-44  
26    27  Katie Geis            F      Botkins                      24:04.5 24:01.1 7:44  32  61.6       1        F 30-34  
27    25  Lucas Fullenkamp      M      Anna           OH    US      24:55.1 24:39.5 7:56  25  52.7       1        M 25-29  
28    113 David Poeppleman      M                                   24:51.1 24:48.6 7:59  43  56.4       3        M 40-44  
29    157 Andy Grillot          M                                   25:01.7 24:52.2 8:00  52  60.2       2        M 50-54  
30    4   C. Brown              M      Botkins                      25:01.7 24:56.2 8:02  10  62.3       2        M 0-10   
31    99  A. Lybeck             M                                   25:11.5 25:09.8 8:06  11  59.3       5        M 11-14  
32    11  Lindsay Cooper        F      Botkins                      25:16.3 25:12.5 8:07  33  58.7       2        F 30-34  
33    18  Michael Fairchild     M      Piqua          OH    US      25:28.3 25:13.0 8:07  51  59.0       3        M 50-54  
34    168 J. Memer              M                                   25:26.7 25:21.0 8:10  11  58.8       6        M 11-14  
35    169 J. Mener              M                                   25:30.5 25:28.9 8:12  12  56.6       7        M 11-14  
36    70  Brett Zimpfer         M      Botkins                      25:36.5 25:30.3 8:13  28  50.9       2        M 25-29  
37    148 Candis Calhoun        F      Jackson Center OH    US      25:45.6 25:38.9 8:15  31  57.6       3        F 30-34  
38    116 Brad Hess             M                                   25:49.6 25:44.7 8:17  49  56.8       4        M 45-49  
39    54  Kriss Schmerge        F      Wapakonata     OH    US      26:14.1 26:06.2 8:24  52  64.7       1        F 50-54  
40    153 DJ Heintz             M                                   26:22.7 26:18.3 8:28  28  49.4       3        M 25-29  
41    140 Kim Symonds           F                                   26:27.8 26:22.0 8:29  31  56.0       4        F 30-34  
42    23  Trevor Frey           M      Wapakoneta                   26:37.8 26:25.6 8:30  16  50.1       3        M 15-19  
43    7   Kelsie Burmeister     F      Botkins                      26:36.1 26:27.8 8:31  13  60.9       1        F 11-14  
44    133 Jerry Maus            M                                   26:33.4 26:28.3 8:31  55  57.9       1        M 55-59  
45    163 Alexis Jacobs         F                                   26:42.3 26:30.9 8:32  16  57.5       1        F 15-19  
46    156 Justin Burch          M                                   26:50.4 26:37.7 8:34  38  50.8       1        M 35-39  
47    142 Frank Brooks          M      Sidney         OH    US      26:43.7 26:39.7 8:35  59  59.4       2        M 55-59  
48    38  Gordon Lawrence       M      Botkins                      26:53.8 26:45.7 8:37  47  53.9       5        M 45-49  
49    55  Kara Schneider        F      Wapakoneta     OH    US      26:57.3 26:53.1 8:39  35  55.3       1        F 35-39  
50    112 Morgan Searfoss       F                                   27:28.9 27:13.1 8:46  23  54.3       2        F 20-24  
51    103 Mary Siegrist         F      Sidney         OH    US      27:21.8 27:18.2 8:47  62  69.6       1        F 60-64  
52    3   Neal Boerger          M      Botkins                      27:31.7 27:28.1 8:50  39  49.6       2        M 35-39  
53    119 Aaron Deloye          M                                   27:41.6 27:31.9 8:52  27  47.2       4        M 25-29  
54    120 Jarica Deloye         F                                   27:41.6 27:32.1 8:52  26  53.6       1        F 25-29  
55    21  Matt Frey             M      Fort Loramie   OH    US      27:47.7 27:41.0 8:55  32  47.3       3        M 30-34  
56    34  Jason Jones           M      Botkins                      27:59.4 27:54.2 8:59  27  46.5       5        M 25-29  
57    30  Andrea Jones          F      Botkins                      28:14.6 28:09.5 9:04  26  52.4       2        F 25-29  
58    66  Jenna Thomas          F      Fort Loramie   OH    US      28:34.2 28:22.2 9:08  16  53.8       2        F 15-19  
59    60  Kris Soliday          F      Sidney         OH    US      28:52.4 28:48.8 9:16  43  53.7       2        F 40-44  
60    14  Sarah Dirksen         F      Minster        OH    US      28:59.1 28:53.3 9:18  39  52.2       2        F 35-39  
61    43  D. Manger             M      Botkins                      29:14.4 28:58.6 9:20  12  49.8       8        M 11-14  
62    110 Jen Boyer             F      Anna           OH    US      29:18.0 29:05.9 9:22  37  51.4       3        F 35-39  
63    28  Anonymous Participant F                           US      29:31.8 29:14.3 9:25  26  50.5       3        F 25-29  
64    107 Glen Schwarzman       M      Sidney         OH    US      30:00.6 29:53.9 9:37  53  50.5       4        M 50-54  
65    15  Karla Doseck          F      Botkins                      31:01.7 30:51.5 9:56  58  58.7       1        F 55-59  
66    65  Doug Thomas           M      Fort Loramie   OH    US      30:56.1 30:52.3 9:56  46  46.4       6        M 45-49  
67    67  S. Thomas             F      Fort Loramie   OH    US      30:56.0 30:52.9 9:56  11  54.7       2        F 11-14  
68    152 Rhonda Farley         F                                   31:18.4 31:08.3 10:01 48  51.9       1        F 45-49  
69    162 Kristy Ware           F                                   31:36.2 31:21.3 10:06 39  48.1       4        F 35-39  
70    123 L. Henschen           M                                   31:34.6 31:33.0 10:09 8   54.4       3        M 0-10   
71    149 Courtnie Judy         F                                   32:08.3 32:01.2 10:18 26  46.1       4        F 25-29  
72    2   Beth Boerger          F      Botkins                      33:11.0 32:57.0 10:36 37  45.4       5        F 35-39  
73    29  Angie Herber          F      Yoder          IN    US      33:18.6 33:11.4 10:41 37  45.1       6        F 35-39  
74    117 J. Minm               F                                   33:17.6 33:16.0 10:42 11  50.8       3        F 11-14  
75    143 Steven Turner         M                                   33:43.6 33:38.1 10:50 33  39.0       4        M 30-34  
76    101 Cindy Brown           F      Botkins        OH    US      34:04.2 33:57.5 10:56 52  49.7       2        F 50-54  
77    9   Pat Burmeister        F      Botkins                      34:21.9 34:08.6 10:59 65  57.8       1        F 65-99  
78    109 Debra Henkener        F                                   34:42.5 34:42.5 11:10 64  56.1       2        F 60-64  
79    151 C. Paul               F                                   34:59.1 34:45.8 11:11 10  50.0       1        F 0-10   
80    46  Jamie Meyer           F      Botkins                      35:09.3 34:58.2 11:15 31  42.2       5        F 30-34  
81    62  L. Steinke            F      Botkins                      35:04.3 35:02.3 11:17 11  48.2       4        F 11-14  
82    173 Cindy Geyer           F      Botkins        OH    US      35:19.2 35:05.6 11:18 56  50.4       2        F 55-59  
83    6   Sara Brown            F      Botkins                      35:21.2 35:07.2 11:18 40  43.2       3        F 40-44  
84    69  Pam Wick              F      Botkins        OH    US      36:53.0 36:44.9 11:50 35  40.5       7        F 35-39  
85    68  M. Wick               F      Botkins        OH    US      36:54.6 36:45.8 11:50 8   50.5       2        F 0-10   
86    144 Andrea Turner         F      Ft Loramie     OH    US      36:52.5 36:46.6 11:50 32  40.2       6        F 30-34  
87    71  Rosemary Bauer        F                     OH    US      37:40.8 37:27.3 12:03 51  44.6       3        F 50-54  
88    161 Amanda Lippenkamp     F                                   38:10.4 37:55.8 12:13 26  38.9       5        F 25-29  
89    164 Linda Larger          F      Botkins        OH    US      38:03.1 37:58.1 12:13 49  43.1       2        F 45-49  
90    147 Jeff Wical            M                                   38:23.9 38:14.0 12:18 50  38.6       5        M 50-54  
91    53  Tracy Sawmiller       F      Saint Marys    OH    US      38:30.1 38:21.6 12:21 46  41.3       3        F 45-49  
92    22  Stacy Frey            F      Fort Loramie   OH    US      39:26.4 39:17.2 12:39 32  37.6       7        F 30-34  
93    20  Julia Fogt            F      Sidney         OH    US      39:32.9 39:26.5 12:42 58  45.9       3        F 55-59  
94    24  Brooke Frilling       F      Botkins                      39:49.3 39:27.5 12:42 38  38.1       8        F 35-39  
95    146 Xavier Pax            M                                   40:11.2 39:58.8 12:52 17  32.7       4        M 15-19  
96    37  Katie Laux            F      Celina         OH    US      40:33.2 40:25.6 13:01 26  36.5       6        F 25-29  
97    13  Jennifer Dawson       F      Celina         OH    US      40:34.4 40:26.9 13:01 25  36.5       7        F 25-29  
98    39  Chirs Long            M      Sidney                       41:09.5 41:01.8 13:12 32  31.9       5        M 30-34  
99    40  Jen Long              F      Sidney                       41:09.8 41:02.3 13:13 31  36.0       8        F 30-34  
100   10  Randy Burmeister      M      Botkins                      41:27.5 41:17.8 13:18 64  40.0       2        M 60-64  
101   48  Lindsay Okuley        F      Wapakoneta                   41:46.2 41:30.4 13:22 16  36.7       3        F 15-19  
102   35  Adriana Jutte         F      Botkins        OH    US      41:46.9 41:30.9 13:22 15  37.4       4        F 15-19  
103   17  Isabella Ewry         F      Wapakoneta                   41:46.5 41:31.2 13:22 15  37.4       5        F 15-19  
104   50  Anna Reinhart         F      Sidney                       41:55.8 41:42.2 13:25 47  38.4       4        F 45-49  
105   19  Dorothy Fergus        F      Sidney         OH    US      42:10.0 41:57.0 13:30 54  41.2       4        F 50-54  
106   137 Sydney Steinke        F                                   42:12.5 42:01.8 13:32 14  37.6       5        F 11-14  
107   1   Liza Aselage          F      Botkins                      42:12.7 42:02.1 13:32 13  38.3       6        F 11-14  
108   132 Meg Russell           F                                   42:14.9 42:04.3 13:32 13  38.3       7        F 11-14  
109   16  Emma Ewry             F      Wapakoneta                   42:19.3 42:08.3 13:34 13  38.2       8        F 11-14  
110   105 A. Werling            F                                   42:32.9 42:30.6 13:41 8   43.7       3        F 0-10   
111   42  D. Manger             F      Botkins                      43:45.7 43:28.7 14:00 8   42.7       4        F 0-10   
112   44  Steven Manger         M      Botkins                      43:47.2 43:30.4 14:00 42  31.9       4        M 40-44  
113   125 Denise Poeppelman     F                                   44:07.9 43:54.6 14:08 47  36.4       5        F 45-49  
114   106 Lori Werling          F                                   45:17.5 45:11.3 14:33 49  36.2       6        F 45-49  
115   51  Ashley Reithman       F      Anna                         45:35.9 45:18.4 14:35 30  32.6       9        F 30-34  
116   36  Stacey Jutte          F      Botkins        OH    US      47:03.7 46:46.6 15:03 38  32.1       9        F 35-39  
117   166 Donna Finkenbine      F                                   50:02.5 49:43.8 16:00 52  34.0       5        F 50-54  
118   165 Nancy Zimpfer         F                                   50:11.6 49:53.0 16:03 55  35.0       4        F 55-59  
119   170 Amber Heinfeld        F                                   50:12.6 49:53.3 16:03 27  29.6       8        F 25-29  
120   59  Sherrill Skinner      F      Botkins                      50:39.1 50:25.4 16:14 58  35.9       5        F 55-59  
121   138 Risa Monfort          F                                   50:39.3 50:25.8 16:14 57  35.5       6        F 55-59  
122   64  Amber Temple          F      Botkins                      50:53.6 50:38.4 16:18 35  29.4       10       F 35-39  
123   167 Wendy Schoomower      F                                   51:33.6 51:21.6 16:32 46  30.9       7        F 45-49  
124   155 Jolie Messer          F                                   51:33.1 51:21.6 16:32 49  31.8       8        F 45-49  
125   96  D. Gill               F                                   52:55.7 52:42.1 16:58 4              5        F 0-10   
126   94  Emily Gill            F                                   52:55.9 52:43.3 16:58 26  28.0       9        F 25-29  
127   58  Kya Skinner           F      Botkins                      52:55.9 52:43.4 16:58 14  29.9       9        F 11-14  
128   12  Becca Davis           F      Vandalia                     53:23.7 53:10.5 17:07 25  27.8       10       F 25-29  
129   56  Derek Skinner         M      Botkins                      54:39.9 54:25.3 17:31 34  24.3       6        M 30-34  
130   57  Jessica Skinner       F      Botkins                      54:39.8 54:28.7 17:32 41  28.0       4        F 40-44  
131   52  Deborah Rife          F      Fairmount      IN    US      54:58.9 54:47.1 17:38 64  35.6       3        F 60-64  


Top Male Finisher - Open
Place Name              Bib Age Overall Gender Location Time    
===== ================= === === ======= ====== ======== ======= 
1     Aaron Baur        104 25  1       M               16:35.3 
2     Matthew Prout     115 16  2       M               18:36.5 
3     Austin Fullenkamp 97  16  3       F               18:36.7 


Top Female Finisher - Open
Place Name            Bib Age Overall Gender Location Time    
===== =============== === === ======= ====== ======== ======= 
1     Ana Adams       114 14  10      F               21:07.8 
2     Morgan Henschen 124 15  12      F               21:57.1 
3     Cindy Lybeck    100 47  17      F               22:49.5 


Male 10 and Under
Place Name        Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== =========== === === ======= ====== ========= ======= 
1     G. Flora    136 10  21      M                23:29.1 
2     C. Brown    4   10  30      M      Botkins   24:56.2 
3     L. Henschen 123 8   70      M                31:33.0 


Male 11 to 14
Place Name            Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== =============== === === ======= ====== ========= ======= 
1     Donovan Brown   5   13  13      M      Botkins   22:05.6 
2     Alan FullenKamp 98  13  14      M                22:05.8 
3     Ross Henschen   122 13  19      M                23:22.5 


Male 15 to 19
Place Name              Bib Age Overall Gender Location             Time    
===== ================= === === ======= ====== ==================== ======= 
1     Parker Morris     121 16  5       M      Jackson Center OH US 19:22.4 
2     Konnor Burmeister 8   17  7       M      Botkins              19:45.9 
3     Trevor Frey       23  16  42      M      Wapakoneta           26:25.6 


Male 20 to 24
Place Name        Bib Age Overall Gender Location Time    
===== =========== === === ======= ====== ======== ======= 
1     Adam Larger 118 21  9       M               21:07.5 


Male 25 to 29
Place Name             Bib Age Overall Gender Location   Time    
===== ================ === === ======= ====== ========== ======= 
1     Lucas Fullenkamp 25  25  27      M      Anna OH US 24:39.5 
2     Brett Zimpfer    70  28  36      M      Botkins    25:30.3 
3     DJ Heintz        153 28  40      M                 26:18.3 


Male 30 to 34
Place Name          Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== ============= === === ======= ====== ================== ======= 
1     Aaron Heilers 158 31  8       M                         20:52.7 
2     Greg Geis     26  32  15      M      Botkins            22:07.0 
3     Matt Frey     21  32  55      M      Fort Loramie OH US 27:41.0 


Male 35 to 39
Place Name         Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ============ === === ======= ====== ========= ======= 
1     Justin Burch 156 38  46      M                26:37.7 
2     Neal Boerger 3   39  52      M      Botkins   27:28.1 


Male 40 to 44
Place Name               Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== ================== === === ======= ====== ================== ======= 
1     Fred Schmiedebusch 111 40  4       M      LakeView OH US     19:00.1 
2     Mark Swob          63  44  25      M      Fort Loramie OH US 23:53.4 
3     David Poeppleman   113 43  28      M                         24:48.6 


Male 45 to 49
Place Name         Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== ============ === === ======= ====== ============ ======= 
1     Mike Thomas  134 47  6       M      Anna OH US   19:33.5 
2     Matt Flora   135 47  11      M                   21:14.9 
3     Dean Wintrow 150 46  18      M      Sidney OH US 23:17.2 


Male 50 to 54
Place Name              Bib Age Overall Gender Location    Time    
===== ================= === === ======= ====== =========== ======= 
1     Steve Stewart     159 54  22      M                  23:41.9 
2     Andy Grillot      157 52  29      M                  24:52.2 
3     Michael Fairchild 18  51  33      M      Piqua OH US 25:13.0 


Male 55 to 59
Place Name         Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== ============ === === ======= ====== ============ ======= 
1     Jerry Maus   133 55  44      M                   26:28.3 
2     Frank Brooks 142 59  47      M      Sidney OH US 26:39.7 


Male 60 to 64
Place Name             Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ================ === === ======= ====== ========= ======= 
1     Randy Locker     141 60  16      M                22:15.8 
2     Randy Burmeister 10  64  100     M      Botkins   41:17.8 


Female 10 and Under
Place Name       Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== ========== === === ======= ====== ============= ======= 
1     C. Paul    151 10  79      F                    34:45.8 
2     M. Wick    68  8   85      F      Botkins OH US 36:45.8 
3     A. Werling 105 8   110     F                    42:30.6 


Female 11 to 14
Place Name              Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== ================= === === ======= ====== ================== ======= 
1     Kelsie Burmeister 7   13  43      F      Botkins            26:27.8 
2     S. Thomas         67  11  67      F      Fort Loramie OH US 30:52.9 
3     J. Minm           117 11  74      F                         33:16.0 


Female 15 to 19
Place Name           Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== ============== === === ======= ====== ================== ======= 
1     Alexis Jacobs  163 16  45      F                         26:30.9 
2     Jenna Thomas   66  16  58      F      Fort Loramie OH US 28:22.2 
3     Lindsay Okuley 48  16  101     F      Wapakoneta         41:30.4 


Female 20 to 24
Place Name            Bib Age Overall Gender Location Time    
===== =============== === === ======= ====== ======== ======= 
1     Heather Brown   102 21  20      F               23:23.2 
2     Morgan Searfoss 112 23  50      F               27:13.1 


Female 25 to 29
Place Name                  Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ===================== === === ======= ====== ========= ======= 
1     Jarica Deloye         120 26  54      F                27:32.1 
2     Andrea Jones          30  26  57      F      Botkins   28:09.5 
3     Anonymous Participant 28  26  63      F        US      29:14.3 


Female 30 to 34
Place Name           Bib Age Overall Gender Location             Time    
===== ============== === === ======= ====== ==================== ======= 
1     Katie Geis     27  32  26      F      Botkins              24:01.1 
2     Lindsay Cooper 11  33  32      F      Botkins              25:12.5 
3     Candis Calhoun 148 31  37      F      Jackson Center OH US 25:38.9 


Female 35 to 39
Place Name           Bib Age Overall Gender Location         Time    
===== ============== === === ======= ====== ================ ======= 
1     Kara Schneider 55  35  49      F      Wapakoneta OH US 26:53.1 
2     Sarah Dirksen  14  39  60      F      Minster OH US    28:53.3 
3     Jen Boyer      110 37  62      F      Anna OH US       29:05.9 


Female 40 to 44
Place Name         Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== ============ === === ======= ====== ============ ======= 
1     Jill Steinke 61  41  23      F      Botkins      23:51.4 
2     Kris Soliday 60  43  59      F      Sidney OH US 28:48.8 
3     Sara Brown   6   40  83      F      Botkins      35:07.2 


Female 45 to 49
Place Name            Bib Age Overall Gender Location          Time    
===== =============== === === ======= ====== ================= ======= 
1     Rhonda Farley   152 48  68      F                        31:08.3 
2     Linda Larger    164 49  89      F      Botkins OH US     37:58.1 
3     Tracy Sawmiller 53  46  91      F      Saint Marys OH US 38:21.6 


Female 50 to 54
Place Name           Bib Age Overall Gender Location         Time    
===== ============== === === ======= ====== ================ ======= 
1     Kriss Schmerge 54  52  39      F      Wapakonata OH US 26:06.2 
2     Cindy Brown    101 52  76      F      Botkins OH US    33:57.5 
3     Rosemary Bauer 71  51  87      F       OH US           37:27.3 


Female 55 to 59
Place Name         Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== ============ === === ======= ====== ============= ======= 
1     Karla Doseck 15  58  65      F      Botkins       30:51.5 
2     Cindy Geyer  173 56  82      F      Botkins OH US 35:05.6 
3     Julia Fogt   20  58  93      F      Sidney OH US  39:26.5 


Female 60 to 64
Place Name           Bib Age Overall Gender Location        Time    
===== ============== === === ======= ====== =============== ======= 
1     Mary Siegrist  103 62  51      F      Sidney OH US    27:18.2 
2     Debra Henkener 109 64  78      F                      34:42.5 
3     Deborah Rife   52  64  131     F      Fairmount IN US 54:47.1 


Female 65 and Over
Place Name           Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ============== === === ======= ====== ========= ======= 
1     Pat Burmeister 9   65  77      F      Botkins   34:08.6 

Embed Code