Jingle Jog 5k

Sat December 15, 2018 John's Creek, GA US 30042 Directions

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Place Bib Name                 Gender City           Chip    Pace  Age Division Division 
                                                     Time              Place             
===== === ==================== ====== ============== ======= ===== === ======== ======== 
1     132 Abby Rindt           F      ROSWELL        20:49.8 6:43  16  1        F Top 3  
2     224 JOHNNY GARNER        M                     21:12.1 6:50  55  1        M Top 3  
3     115 Audrey Nichols       F      MILTON         21:33.6 6:57  16  2        F Top 3  
4     48  Ashton Foraker       M      Milton         21:49.2 7:02  15  2        M Top 3  
5     57  J. Grant             M                     22:18.5 7:12  9   3        M Top 3  
6     28  Douglas Cohen        M      CUMMING        22:25.5 7:14  58  1        M 55-59  
7     173 Norman Wenger        M      Johns Creek    22:47.5 7:21  51  1        M 50-54  
8     9   Jay Baker            M      Johns Creek    23:26.5 7:34  55  2        M 55-59  
9     19  Rebecca Burns        F      Tucker         24:07.6 7:47  36  3        F Top 3  
10    149 Duncan Sinclair      M      ATLANTA        24:32.2 7:55  46  1        M 45-49  
11    178 Soibhan Wolcott      F      Conyers        25:13.4 8:08  31  1        F 30-34  
12    14  Michael Bernot       M      Sandy Springs  25:14.2 8:08  57  3        M 55-59  
13    100 Jeremy Mathews       M      FLOWERY BRANCH 25:56.2 8:22  34  1        M 30-34  
14    79  Tom Kelly            M                     26:07.3 8:26  60  1        M 60-64  
15    35  Eric Curtiss         M                     26:22.2 8:30  41  1        M 40-44  
16    136 Nate Roche           M                     26:25.2 8:31  16  1        M 15-19  
17    71  Zoe Huff             F      Duluth         26:27.2 8:32  39  1        F 35-39  
18    141 Elbert Schmitt       M      Suwanee        26:34.3 8:34  44  2        M 40-44  
19    240 SHELLY BUFTON        F                     26:38.4 8:36  57  1        F 55-59  
20    228 DYLAN SCHULTE        M                     26:46.9 8:38  25  1        M 25-29  
21    96  Howard Marx          M      ACWORTH        26:50.6 8:40  48  2        M 45-49  
22    121 Robert Olson         M      Alpharetta     27:53.2 9:00  54  2        M 50-54  
23    43  Timothy Davis        M      ALPHARETTA     28:07.5 9:04  52  3        M 50-54  
24    80  M. Kilpatrick        M                     28:07.8 9:04  12  1        M 10-14  
25    223 NORMA RAINWATER      F                     28:22.5 9:09  57  2        F 55-59  
26    227 HUGH WELLINGTON      M                     28:24.1 9:10  58  4        M 55-59  
27    147 Michael Selman       M      Cumming        28:31.9 9:12  63  2        M 60-64  
28    153 Cathy Stout          F      Cumming        28:37.5 9:14  54  1        F 50-54  
29    40  Emily Davis          F      ATLANTA        28:37.8 9:14  27  1        F 25-29  
30    237 TRAVEN LOCKE         M                     28:38.4 9:14  51  4        M 50-54  
31    3   CHRISTINE ALLEN      F      Alpharetta     28:49.3 9:18  48  1        F 45-49  
32    75  Debbie Kellermeyer   F      Alpharetta     28:49.5 9:18  48  2        F 45-49  
33    98  Todd Mason           M      TUCKER         28:52.5 9:19  48  3        M 45-49  
34    41  Lee Davis            F      Alpharetta     28:55.2 9:20  47  3        F 45-49  
35    20  W. Butera            M      CUMMING        28:55.3 9:20  11  2        M 10-14  
36    78  Gigi Kelly           F                     29:01.1 9:22  60  1        F 60-64  
37    143 L. Schroeder         F                     29:07.2 9:24  10  1        F 10-14  
38    126 Madeline Pittman     F                     29:08.1 9:24  17  1        F 15-19  
39    22  Tiffany Butera       F      Cumming        29:20.5 9:28  50  2        F 50-54  
40    172 KELLY WENDE          F      CUMMING        29:20.8 9:28  42  1        F 40-44  
41    145 Jason Schroeder      M                     29:31.5 9:31  45  4        M 45-49  
42    82  E. Kilpatrick        F      Suwanee        29:32.1 9:32  9   1        F 1- 9   
43    90  AL Ludwick           M      Loganville     29:35.2 9:33  68  1        M 65-98  
                                                                       1        F 65-98  
44    133 Kaylee Rinesmith     F      Johns Creek    29:36.4 9:33  24  1        F 20-24  
45    45  Jennifer Disbrow     F      ATLANTA        29:37.8 9:33  46  4        F 45-49  
46    225 HANNAH GLASS         F                     29:39.1 9:34  21  2        F 20-24  
47    181 Brittany Yoder       F      Cumming        29:55.4 9:39  34  2        F 30-34  
48    161 michael torrence     M      lawrenceville  30:00.8 9:41  56  5        M 55-59  
49    146 Kelli Selman         F                     30:17.1 9:46  53  3        F 50-54  
50    73  Anita Jordan         F      Suwanee        30:30.2 9:50  54  4        F 50-54  
51    107 Kelly Meyer          F      Suwanee        30:32.3 9:51  45  5        F 45-49  
52    230 Robin Patton         F      Cumming        30:59.5 10:00 59  3        F 55-59  
53    49  Leari Franklin       F      Canton         31:06.1 10:02 47  6        F 45-49  
54    154 Melissa Teel         F      MILTON         31:11.4 10:04 23  3        F 20-24  
55    111 Rishi Naik           M      NORCROSS       31:13.8 10:04 42  3        M 40-44  
56    124 Amar Patel           M      Atlanta        31:15.5 10:05 42  4        M 40-44  
57    4   Greg Anderson        M      Johns Creek    32:12.5 10:23 51  5        M 50-54  
58    36  Clay Dale            M                     32:18.4 10:25 51  6        M 50-54  
59    94  Jill Lyons           F      Alpharetta     32:27.7 10:28 59  4        F 55-59  
60    29  Jessica Copeland     F      JEFFERSON      32:57.8 10:38 28  2        F 25-29  
61    134 Trey Rinesmith       M      ROSWELL        33:00.1 10:39 33  2        M 30-34  
62    191 SUSIE LENZ           F                     33:00.7 10:39 29  3        F 25-29  
63    76  Rob Kelley           M      Martinez       33:08.3 10:41 57  6        M 55-59  
64    32  G. Crunk             M      Chamblee       33:09.3 10:42 8   1        M 1- 9   
65    30  Keith M Crunk        M      DUNWOODY       33:09.9 10:42 39  1        M 35-39  
66    31  Ashley Crunk         F                     33:10.2 10:42 36  2        F 35-39  
67    53  Cheryl Gardner       F      flowery br     33:48.6 10:54 54  5        F 50-54  
68    52  Bob Gardner          M      Flowery Branch 33:48.8 10:54 54  7        M 50-54  
69    101 LINSEY MATHEWS       F      FLOWERY BR     33:53.2 10:56 35  3        F 35-39  
70    155 Jessica Thomas       F      ALPHARETTA     33:54.1 10:56 25  4        F 25-29  
71    135 Billy Rinesmith      M      Johns Creek    34:05.5 11:00 61  3        M 60-64  
72    103 Jack Mays            M      Albany         34:10.3 11:01 62  4        M 60-64  
73    102 Jamie Mays           F      Denham springs 34:10.7 11:02 32  3        F 30-34  
74    156 Anne Thomas          F      Cleveland      34:12.8 11:02 61  2        F 60-64  
75    5   Conner Anderson      M      JOHNS CREEK    34:14.4 11:03 17  2        M 15-19  
76    142 Daniel Schroeder     M                     34:34.2 11:09 13  3        M 10-14  
77    92  Mackenzie Lynn       F                     34:34.8 11:09 16  2        F 15-19  
78    128 Cara Prell           F      Alpharetta     34:36.9 11:10 43  2        F 40-44  
79    21  Lauren Butera        F      CUMMING        34:43.4 11:12 14  2        F 10-14  
80    171 M. Wende             F      CUMMING        34:43.7 11:12 12  3        F 10-14  
81    26  Amanda Clay          F      Alpharetta     34:44.7 11:12 31  4        F 30-34  
82    93  Chris Lynn           M      CUMMING        34:46.7 11:13 50  8        M 50-54  
83    232 AUSTINE MCGENRY      F                     35:00.1 11:17 57  5        F 55-59  
84    175 Hope Wilcox          F      Roswell        35:41.8 11:31 47  7        F 45-49  
85    174 Emma Wilcox          F                     35:42.5 11:31 13  4        F 10-14  
86    152 Joseph Sparta        M      Suwanee        35:43.3 11:31 61  5        M 60-64  
87    222 G. PATTERSON         F                     36:09.2 11:40 10  5        F 10-14  
88    221 BRIAN PATTERSON      M                     36:10.2 11:40 41  5        M 40-44  
89    54  h. Gavranovic        F      ALPHARETTA     36:13.7 11:41 11  6        F 10-14  
90    150 Karen Smith          F      ALPHARETTA     36:18.4 11:43 41  3        F 40-44  
91    55  heather gavranovic   F      ALPHARETTA     36:24.3 11:45 46  8        F 45-49  
92    160 Elizabeth To         F      Johns Creek    36:39.3 11:49 23  4        F 20-24  
93    84  Lauren Kirkley       F      Suwanee        36:42.8 11:51 40  4        F 40-44  
94    85  J. Kirkley           F      SUWANEE        36:43.3 11:51 9   2        F 1- 9   
95    236 Cathy Kolb           F                     36:46.7 11:52 74  1        F 65-98  
96    139 Colin Rookes         M      Alpharetta     36:49.8 11:53 51  9        M 50-54  
97    167 Robin Walker         F      ALPHARETTA     36:59.1 11:56 33  5        F 30-34  
98    67  Alyssa Holland       F      ALPHARETTA     36:59.5 11:56 27  5        F 25-29  
99    68  Dustin Holland       M                     36:59.7 11:56 34  3        M 30-34  
100   74  Desi Keith           F      PEACHTREE COR  37:21.5 12:03 46  9        F 45-49  
101   65  Fred Hinson          M      ALPHARETTA     37:27.7 12:05 74  2        M 65-98  
102   64  Lori Hinson          F      ALPHARETTA     37:27.8 12:05 53  6        F 50-54  
103   176 M. Wilcox            F                     37:50.2 12:12 10  7        F 10-14  
104   229 SHANTON WILCOX       M                     37:50.8 12:13 45  5        M 45-49  
105   170 Monique Welsh-Evans  F      Alpharetta     38:01.5 12:16 44  5        F 40-44  
106   72  Yolanda Johnson      F      Suwanee        38:07.2 12:18 45  10       F 45-49  
107   97  Casey Mashburn       F      Grayson        38:21.3 12:22 36  4        F 35-39  
108   60  Michael Heinisch     M      MILTON         38:28.1 12:25 40  6        M 40-44  
109   61  Laura Heinisch       F      MILTON         38:28.2 12:25 43  6        F 40-44  
110   91  Lida Ludwick         F      Loganville     38:40.3 12:28 68  2        F 65-98  
111   159 L. Thomas            F      Suwanee        38:48.3 12:31 9   3        F 1- 9   
112   158 Lauren Thomas        F      Suwanee        38:48.3 12:31 44  7        F 40-44  
113   44  Beth Dempsey         F      Atlanta        39:13.5 12:39 47  11       F 45-49  
114   144 A. Schroeder         F                     39:13.8 12:39 8   4        F 1- 9   
115   33  G. Crunk             F                     39:22.2 12:42 7   5        F 1- 9   
116   122 Tom Owens            M      Hoschton       39:25.5 12:43 60  6        M 60-64  
117   81  Kimberley Kilpatrick F      Suwanee        39:28.3 12:44 49  12       F 45-49  
118   164 Rebecca Vandiver     F      Dallas         39:33.2 12:46 63  3        F 60-64  
119   95  Amy Malcom           F      Alpharetta     39:39.9 12:48 52  7        F 50-54  
120   182 Katie Zeitlin        F      Cumming        39:47.8 12:50 47  13       F 45-49  
121   168 Barbara Wasko        F      Powder Springs 40:08.5 12:57 57  6        F 55-59  
122   70  A. Hollis            F      Gainesville    40:11.8 12:58 10  8        F 10-14  
123   69  Matt Hollis          M      Gainesville    40:12.2 12:58 47  6        M 45-49  
124   151 Laura Southern       F      White          40:27.7 13:03 35  5        F 35-39  
125   27  Kathleen Cohen       F      CUMMING        40:50.5 13:10 57  7        F 55-59  
126   24  Christine Calderon   F      Woodstock      41:28.6 13:23 43  8        F 40-44  
127   23  Michael Caison       M      Cumming        41:46.2 13:28 30  4        M 30-34  
128   34  Mark Cummings        M      Douglasville   41:52.3 13:30 57  7        M 55-59  
129   201 SUSAN BAKER          F                     42:33.9 13:44 53  8        F 50-54  
130   157 Phil Thomas          M      Cleveland      42:46.7 13:48 64  7        M 60-64  
131   180 mark woodcock        M      lawrenceville  43:48.3 14:08 58  8        M 55-59  
132   226 DAVID GLASS          M                     43:55.2 14:10 58  9        M 55-59  
133   87  RICK LINDSTROM       M                     45:08.1 14:34 48  7        M 45-49  
134   88  H. Lindstrom         F                     45:08.1 14:34 2   6        F 1- 9   
135   129 Julie Price          F      Johns Creek    45:09.7 14:34 45  14       F 45-49  
136   114 Algerome Newsome     M      ATLANTA        45:26.2 14:39 55  10       M 55-59  
137   89  Brenda Liston        F      McDonough      47:34.8 15:21 55  8        F 55-59  
138   47  Belinda Encinia      F      STOCKBRIDGE    47:35.3 15:21 56  9        F 55-59  
139   46  G. Ellis             F                     47:41.8 15:23 12  9        F 10-14  
140   130 Rachel Quinnelly     F                     47:43.1 15:24 13  10       F 10-14  
141   123 Tricia Padgett       F      Cumming        47:50.6 15:26 41  9        F 40-44  
142   56  Kandee Godfrey       F      Cumming        47:51.8 15:26 50  9        F 50-54  
143   25  Michelle Callaway    F      Atlanta        48:34.7 15:40 44  10       F 40-44  
144   105 Rory Mechling        F      Duluth         48:41.2 15:42 13  11       F 10-14  
145   106 Resa Mechling        F      Duluth         48:48.1 15:45 44  11       F 40-44  
146   162 Karen Tucker         F      Johns Creek    50:06.3 16:10 50  10       F 50-54  
147   169 Virginia Watson      F      JOHNS CREEK    50:14.3 16:12 53  11       F 50-54  
148   163 Brent Tucker         M      JOHNS CREEK    50:15.5 16:13 47  8        M 45-49  
149   113 Teresa Newsome       F      ATLANTA        50:30.3 16:18 52  12       F 50-54  
150   179 rhea woodcock        F      lawrenceville  50:30.7 16:18 57  10       F 55-59  
151   6   Amy Argot            F      ATLANTA        50:36.4 16:19 50  13       F 50-54  
152   51  Tracy Gallo          F      Suwanee        50:53.1 16:25 48  15       F 45-49  
153   137 Lizzie Roche         F                     50:53.3 16:25 44  12       F 40-44  
154   11  Kelly Bell           F      Flowery Branch 51:24.5 16:35 53  14       F 50-54  
155   108 Stephanie Moncada    F      GAINESVILLE    51:26.8 16:36 43  13       F 40-44  
156   8   Emily Armistead      F      Cumming        51:49.8 16:43 45  16       F 45-49  
157   7   Jennifer Armistead   F      CUMMING        51:50.7 16:43 45  17       F 45-49  
158   50  Carla Fresh          F      Tucker         52:53.1 17:04 51  15       F 50-54  
159   231 SHAYNEE HOLMES       F                     54:30.7 17:35 46  18       F 45-49  
160   62  Gwynette Hernandez   F      Duluth         54:30.7 17:35 58  11       F 55-59  
161   138 Andrea Rodrigues     F      Roswell        54:46.1 17:40 45  19       F 45-49  
162   233 Emily McHenry        F                     54:53.5 17:42 17  3        F 15-19  
163   12  Brenda Benoist       F      Roswell        55:34.4 17:56 66  3        F 65-98  
164   63  Marcia Hines         F      Lawrenceville  56:08.8 18:07 57  12       F 55-59  
165   110 Debra Myers          F      Grayson        56:11.2 18:07 56  13       F 55-59  


Top Male Finisher - Top 3 Overall
Place Name           Bib Age Overall Gender Location Time    
===== ============== === === ======= ====== ======== ======= 
1     JOHNNY GARNER  224 55  2       M               21:12.1 
2     Ashton Foraker 48  15  4       M      Milton   21:49.2 
3     J. Grant       57  9   5       M               22:18.5 


Top Female Finisher - Top 3 Overall
Place Name           Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ============== === === ======= ====== ========= ======= 
1     Abby Rindt     132 16  1       F      ROSWELL   20:49.8 
2     Audrey Nichols 115 16  3       F      MILTON    21:33.6 
3     Rebecca Burns  19  36  9       F      Tucker    24:07.6 


Male  9 and Under
Place Name     Bib Age Overall Gender Location   Time    
===== ======== === === ======= ====== ========== ======= 
1     G. Crunk 32  8   64      M      Chamblee   33:09.3 


Male 10 to 14
Place Name             Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ================ === === ======= ====== ========= ======= 
1     M. Kilpatrick    80  12  24      M                28:07.8 
2     W. Butera        20  11  35      M      CUMMING   28:55.3 
3     Daniel Schroeder 142 13  76      M                34:34.2 


Male 15 to 19
Place Name            Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== =============== === === ======= ====== ============= ======= 
1     Nate Roche      136 16  16      M                    26:25.2 
2     Conner Anderson 5   17  75      M      JOHNS CREEK   34:14.4 


Male 25 to 29
Place Name          Bib Age Overall Gender Location Time    
===== ============= === === ======= ====== ======== ======= 
1     DYLAN SCHULTE 228 25  20      M               26:46.9 


Male 30 to 34
Place Name           Bib Age Overall Gender Location         Time    
===== ============== === === ======= ====== ================ ======= 
1     Jeremy Mathews 100 34  13      M      FLOWERY BRANCH   25:56.2 
2     Trey Rinesmith 134 33  61      M      ROSWELL          33:00.1 
3     Dustin Holland 68  34  99      M                       36:59.7 


Male 35 to 39
Place Name          Bib Age Overall Gender Location   Time    
===== ============= === === ======= ====== ========== ======= 
1     Keith M Crunk 30  39  65      M      DUNWOODY   33:09.9 


Male 40 to 44
Place Name           Bib Age Overall Gender Location   Time    
===== ============== === === ======= ====== ========== ======= 
1     Eric Curtiss   35  41  15      M                 26:22.2 
2     Elbert Schmitt 141 44  18      M      Suwanee    26:34.3 
3     Rishi Naik     111 42  55      M      NORCROSS   31:13.8 


Male 45 to 49
Place Name            Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== =============== === === ======= ====== ========= ======= 
1     Duncan Sinclair 149 46  10      M      ATLANTA   24:32.2 
2     Howard Marx     96  48  21      M      ACWORTH   26:50.6 
3     Todd Mason      98  48  33      M      TUCKER    28:52.5 


Male 50 to 54
Place Name          Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== ============= === === ======= ====== ============= ======= 
1     Norman Wenger 173 51  7       M      Johns Creek   22:47.5 
2     Robert Olson  121 54  22      M      Alpharetta    27:53.2 
3     Timothy Davis 43  52  23      M      ALPHARETTA    28:07.5 


Male 55 to 59
Place Name           Bib Age Overall Gender Location        Time    
===== ============== === === ======= ====== =============== ======= 
1     Douglas Cohen  28  58  6       M      CUMMING         22:25.5 
2     Jay Baker      9   55  8       M      Johns Creek     23:26.5 
3     Michael Bernot 14  57  12      M      Sandy Springs   25:14.2 


Male 60 to 64
Place Name            Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== =============== === === ======= ====== ============= ======= 
1     Tom Kelly       79  60  14      M                    26:07.3 
2     Michael Selman  147 63  27      M      Cumming       28:31.9 
3     Billy Rinesmith 135 61  71      M      Johns Creek   34:05.5 


Male 65 and up
Place Name        Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== =========== === === ======= ====== ============ ======= 
1     AL Ludwick  90  68  43      M      Loganville   29:35.2 
2     Fred Hinson 65  74  101     M      ALPHARETTA   37:27.7 


Female  9 and Under
Place Name          Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ============= === === ======= ====== ========= ======= 
1     E. Kilpatrick 82  9   42      F      Suwanee   29:32.1 
2     J. Kirkley    85  9   94      F      SUWANEE   36:43.3 
3     L. Thomas     159 9   111     F      Suwanee   38:48.3 


Female 10 to 14
Place Name          Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ============= === === ======= ====== ========= ======= 
1     L. Schroeder  143 10  37      F                29:07.2 
2     Lauren Butera 21  14  79      F      CUMMING   34:43.4 
3     M. Wende      171 12  80      F      CUMMING   34:43.7 


Female 15 to 19
Place Name             Bib Age Overall Gender Location Time    
===== ================ === === ======= ====== ======== ======= 
1     Madeline Pittman 126 17  38      F               29:08.1 
2     Mackenzie Lynn   92  16  77      F               34:34.8 
3     Emily McHenry    233 17  162     F               54:53.5 


Female 20 to 24
Place Name             Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== ================ === === ======= ====== ============= ======= 
1     Kaylee Rinesmith 133 24  44      F      Johns Creek   29:36.4 
2     HANNAH GLASS     225 21  46      F                    29:39.1 
3     Melissa Teel     154 23  54      F      MILTON        31:11.4 


Female 25 to 29
Place Name             Bib Age Overall Gender Location    Time    
===== ================ === === ======= ====== =========== ======= 
1     Emily Davis      40  27  29      F      ATLANTA     28:37.8 
2     Jessica Copeland 29  28  60      F      JEFFERSON   32:57.8 
3     SUSIE LENZ       191 29  62      F                  33:00.7 


Female 30 to 34
Place Name            Bib Age Overall Gender Location         Time    
===== =============== === === ======= ====== ================ ======= 
1     Soibhan Wolcott 178 31  11      F      Conyers          25:13.4 
2     Brittany Yoder  181 34  47      F      Cumming          29:55.4 
3     Jamie Mays      102 32  73      F      Denham springs   34:10.7 


Female 35 to 39
Place Name           Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== ============== === === ======= ====== ============ ======= 
1     Zoe Huff       71  39  17      F      Duluth       26:27.2 
2     Ashley Crunk   31  36  66      F                   33:10.2 
3     LINSEY MATHEWS 101 35  69      F      FLOWERY BR   33:53.2 


Female 40 to 44
Place Name        Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== =========== === === ======= ====== ============ ======= 
1     KELLY WENDE 172 42  40      F      CUMMING      29:20.8 
2     Cara Prell  128 43  78      F      Alpharetta   34:36.9 
3     Karen Smith 150 41  90      F      ALPHARETTA   36:18.4 


Female 45 to 49
Place Name               Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== ================== === === ======= ====== ============ ======= 
1     CHRISTINE ALLEN    3   48  31      F      Alpharetta   28:49.3 
2     Debbie Kellermeyer 75  48  32      F      Alpharetta   28:49.5 
3     Lee Davis          41  47  34      F      Alpharetta   28:55.2 


Female 50 to 54
Place Name           Bib Age Overall Gender Location  Time    
===== ============== === === ======= ====== ========= ======= 
1     Cathy Stout    153 54  28      F      Cumming   28:37.5 
2     Tiffany Butera 22  50  39      F      Cumming   29:20.5 
3     Kelli Selman   146 53  49      F                30:17.1 


Female 55 to 59
Place Name            Bib Age Overall Gender Location      Time    
===== =============== === === ======= ====== ============= ======= 
1     SHELLY BUFTON   240 57  19      F                    26:38.4 
2     NORMA RAINWATER 223 57  25      F                    28:22.5 
3     Robin Patton    230 59  52      F      Cumming GA US 30:59.5 


Female 60 to 64
Place Name             Bib Age Overall Gender Location    Time    
===== ================ === === ======= ====== =========== ======= 
1     Gigi Kelly       78  60  36      F                  29:01.1 
2     Anne Thomas      156 61  74      F      Cleveland   34:12.8 
3     Rebecca Vandiver 164 63  118     F      Dallas      39:33.2 


Female 65 to 98
Place Name         Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== ============ === === ======= ====== ============ ======= 
1     AL Ludwick   90  68  43      M      Loganville   29:35.2 
1     Cathy Kolb   236 74  95      F                   36:46.7 
2     Lida Ludwick 91  68  110     F      Loganville   38:40.3 

Embed Code