Kiwanis Midnight Run Virtual 2020

Fri July 3 - Fri July 10 Dunedin, FL US 34697-1221

Post Virtual Results! This race has virtual events. If you completed a virtual event, submit your results here.

Submit Virtual Results

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Place Bib  Name                   Gender City                  State Country Clock     Chip      Pace  Age Division Division     
                                                                             Time      Time                Place                 
===== ==== ====================== ====== ===================== ===== ======= ========= ========= ===== === ======== ============ 
1     2124 Marko Lemtukei Cheseto M      Groveland             FL    US      0:34:48.5 0:34:48.5 5:37  35  1        M Overall    
2     2265 Lachlan Shiver         M      Coral Springs         FL    US      0:35:01.7 0:35:01.7 5:39  20  1        M 20-24      
3     2059 Ryan Farnan            M      New Port Richey       FL    US      0:35:18.3 0:35:18.3 5:42  26  1        M 25-29      
4     2225 Zachary Trador         M      Seminole              FL    US      0:36:09.7 0:36:07.7 5:50  22  2        M 20-24      
5     2109 Joshua King            M      Lutz                  FL    US      0:36:15.4 0:36:15.4 5:51  17  1        M 16-17      
6     2134 Mathew Maier           M      Saint Petersburg      FL    US      0:37:06.0 0:37:06.0 5:59  18  1        M 18-19      
7     2083 Zachary Harrigan       M      Tampa                 FL    US      0:37:10.4 0:37:10.4 6:00  16  2        M 16-17      
8     2070 Sebastian Gazda        M      New Port Richey       FL    US      0:37:43.9 0:37:43.9 6:05  21  3        M 20-24      
9     2209 Nicholas Sowell        M      Odessa                FL    US      0:37:54.1 0:37:54.1 6:07  17  3        M 16-17      
10    2064 PJ Foreman             M      Lutz                  FL    US      0:38:16.0 0:38:16.0 6:10  17  4        M 16-17      
11    2187 Colby Robbins          M      Land O Lakes          FL    US      0:38:45.3 0:38:45.3 6:15  15  1        M 14-15      
12    2243 Steve Wilcox           M      Oldsmar               FL    US      0:39:13.3 0:39:13.3 6:20  48  1        M 45-49      
13    2120 Gabriel Lara           M      Lutz                  FL    US      0:39:20.4 0:39:20.4 6:21  17  5        M 16-17      
14    2241 Benjamin Whitmer       M      Lutz                  FL    US      0:39:33.4 0:39:33.4 6:23  17  6        M 16-17      
15    2027 Ryan Campbell          M      Lutz                  FL    US      0:39:47.8 0:39:47.8 6:25  16  7        M 16-17      
16    2104 Gavin Kennedy          M      Land O Lakes          FL    US      0:40:12.7 0:40:12.7 6:29  17  8        M 16-17      
17    2088 John Henry             M      Tampa                 FL    US      0:40:24.8 0:40:22.9 6:31  45  2        M 45-49      
18    2249 Liina Winborn          F      Odessa                FL    US      0:40:25.5 0:40:25.5 6:31  17  1        F Overall    
19    2195 Luke scheid            M      Lutz                  FL    US      0:41:16.3 0:41:16.3 6:39  17  9        M 16-17      
20    2012 Stephen Bailey         M      Clearwater            FL    US      0:41:45.1 0:41:43.0 6:44  35  1        M 35-39      
21    2005 Ronnie Aeschleman      M      Lutz                  FL    US      0:41:59.8 0:41:57.7 6:46  15  2        M 14-15      
22    2283 Jacob Brewer           M      Dunedin               FL    US      0:42:18.6 0:42:16.4 6:49  36  2        M 35-39      
23    2259 Matthew Dunton         M      Seminole              FL    US      0:42:56.4 0:42:56.4 6:56  29  2        M 25-29      
24    2218 Michael Terovolas      M      Land O Lakes          FL    US      0:43:34.1 0:43:34.1 7:02  17  10       M 16-17      
25    2108 Isaiah King            M      Lutz                  FL    US      0:43:40.1 0:43:40.1 7:03  17  11       M 16-17      
26    2047 Justin Dodson          M      League City           TX    US      0:44:23.9 0:44:21.5 7:09  35  3        M 35-39      
27    2114 Bryce Krueger          M      Lutz                  FL    US      0:44:44.2 0:44:44.2 7:13  16  12       M 16-17      
28    2016 Jacob Barnes           M      Land O Lakes          FL    US      0:45:00.0 0:45:00.0 7:15  16  13       M 16-17      
29    2119 John Lange             M      Dunedin               FL    US      0:45:07.7 0:45:05.2 7:16  35  4        M 35-39      
30    2293 John Templeton Jr      M      Clearwater            FL    US      0:45:58.0 0:45:21.7 7:19  36  5        M 35-39      
31    2282 Jonathan Domico        M      Clearwater            FL    US      0:45:24.2 0:45:24.2 7:19  36  6        M 35-39      
32    2105 Sohan Khanvilkar       M      Lutz                  FL    US      0:45:46.4 0:45:44.2 7:23  16  14       M 16-17      
33    2034 Ethan Cole             M      Lutz                  FL    US      0:45:59.3 0:45:59.3 7:25  17  15       M 16-17      
34    2110 Sam Knight             M      Lutz                  FL    US      0:46:13.6 0:46:11.5 7:27  15  3        M 14-15      
35    2292 Mark Palamar           M      Trinity               FL    US      0:46:16.6 0:46:13.1 7:27  52  1        M 50-54      
36    2285 Jeff Iosa              M      Dunedin               FL    US      0:46:27.6 0:46:22.9 7:29  42  1        M 40-44      
37    2191 Mark Ruckle            M      Odessa                FL    US      0:46:29.5 0:46:27.3 7:30  17  16       M 16-17      
38    2035 John Cole              M      Clearwater            FL    US      0:47:07.6 0:47:00.8 7:35  58  1        M 55-59      
39    2256 Darin Moore            M      Dunedin               FL    US      0:47:27.3 0:47:16.7 7:38  51  2        M 50-54      
40    2048 Gilbert Dolores        M      Saint Petersburg      FL    US      0:47:29.1 0:47:25.8 7:39  54  3        M 50-54      
41    2158 Severine Mutti         F      Clearwater            FL    US      0:47:37.0 0:47:31.8 7:40  31  1        F 30-34      
42    2279 Kristin Ross           F      Merrimack             NH    US      0:47:44.2 0:47:39.1 7:41  31  2        F 30-34      
43    2095 Joy Jackson            F      Spring Hill           FL    US      0:47:46.6 0:47:45.0 7:42  21  1        F 20-24      
44    2008 Kyle Allen             M      Tampa                 FL    US      0:47:59.5 0:47:49.2 7:43  39  7        M 35-39      
45    2150 Jacob Mong             M      Land O Lakes          FL    US      0:47:52.4 0:47:52.4 7:43  16  17       M 16-17      
46    2212 Ashley Spires          F      Land O’ Lakes       FL    US      0:47:57.1 0:47:57.1 7:44  16  1        F 16-17      
47    2021 Nicholas Bucciarelli   M      Lutz                  FL    US      0:48:02.4 0:48:02.4 7:45  16  18       M 16-17      
48    2042 Dennis DeSalvo         M      Palm Harbor           FL    US      0:48:12.2 0:48:09.6 7:46  52  4        M 50-54      
49    2178 Timothy Purol          M      Clearwater            FL    US      0:48:24.1 0:48:16.8 7:47  61  1        M 60-64      
50    2061 Lisa Feldt             F      Dunedin               FL    US      0:48:22.6 0:48:18.8 7:48  51  1        F 50-54      
51    2066 Morten Frederiksen     M      Wesley Chapel         FL    US      0:48:36.2 0:48:26.0 7:49  53  5        M 50-54      
52    2272 Spencer Farfante       M      Tampa                 FL    US      0:48:35.2 0:48:28.2 7:49  17  19       M 16-17      
53    2224 Manny Tovar            M      Leesburg              FL    US      0:48:30.3 0:48:30.3 7:49  21  4        M 20-24      
54    2184 Benjamin Rittenhouse   M      Palm Harbor           FL    US      0:48:39.3 0:48:34.5 7:50  34  1        M 30-34      
55    2226 Brittany Vega          F      Palm Harbor           FL    US      0:49:12.6 0:49:09.4 7:56  28  1        F 25-29      
56    2072 Keith George           M      Spring Hill           FL    US      0:49:41.5 0:49:38.3 8:00  48  3        M 45-49      
57    2234 Chip Watford           M      Odessa                FL    US      0:49:57.8 0:49:57.8 8:04  17  20       M 16-17      
58    2163 Jiri Novak             M      Largo                 FL    US      0:50:40.9 0:50:04.4 8:05  58  2        M 55-59      
59    2025 Bruce Bussey           M      Clearwater            FL    US      0:50:44.1 0:50:36.9 8:10  47  4        M 45-49      
60    2023 Marcelo Bueno          M      Clearwater            FL    US      0:50:53.4 0:50:47.7 8:12  48  5        M 45-49      
61    2197 Glenn Schneider        M      New Port Richey       FL    US      0:50:52.9 0:50:49.6 8:12  58  3        M 55-59      
62    2222 Brandon Torok          M      Reno                  NV    US      0:51:03.7 0:50:57.8 8:13  27  3        M 25-29      
63    2170 Andrea Patterson       F      Saint Petersburg      FL    US      0:51:15.1 0:51:02.7 8:14  33  3        F 30-34      
64    2247 Erin Willis            F      Dunedin               FL    US      0:51:09.8 0:51:03.4 8:14  38  1        F 35-39      
65    2080 Sebastian Hallenbeck   M      Lutz                  FL    US      0:51:22.7 0:51:16.2 8:16  16  21       M 16-17      
66    2217 Jordana Taylor         F      Dunedin               FL    US      0:51:29.0 0:51:24.2 8:17  38  2        F 35-39      
67    2019 Jorge Beltran          M      Largo                 FL    US      0:51:26.2 0:51:26.2 8:18  62  2        M 60-64      
68    2069 Keith Gauthier         M      Safety Harbor         FL    US      0:51:31.3 0:51:26.7 8:18  39  8        M 35-39      
69    2014 Carol Bancroft         F      Safety Harbor         FL    US      0:51:54.7 0:51:52.4 8:22  59  1        F 55-59      
70    2245 Chris Williams         M      Indian Rocks Beach    FL    US      0:52:40.5 0:52:00.5 8:23  38  9        M 35-39      
71    2199 Kier Sheldon           M      Largo                 FL    US      0:52:13.2 0:52:06.4 8:24  49  6        M 45-49      
72    2078 Jonny Simpkins         M      Windermere            FL    US      0:52:16.5 0:52:13.1 8:25  56  4        M 55-59      
73    2113 Ayden Krueger          F      Lutz                  FL    US      0:52:25.3 0:52:18.8 8:26  17  2        F 16-17      
74    2037 John Corso             M      Tampa                 FL    US      0:52:24.7 0:52:21.4 8:27  47  7        M 45-49      
75    2276 Angela Moderow         F      Tampa                 FL    US      0:52:34.6 0:52:25.5 8:27  48  1        F 45-49      
76    2128 Ryan Lobato            M      Tampa                 FL    US      0:52:44.8 0:52:31.0 8:28  36  10       M 35-39      
77    2175 Janae Pranschke        F      Oldsmar               FL    US      0:53:01.7 0:52:51.8 8:32  43  1        F 40-44      
78    2164 Ricardas Novikas       M      Saint Petersburg      FL    US      0:53:29.3 0:53:24.9 8:37  32  2        M 30-34      
79    2056 Waidson Duarte         M      Pinellas Park         FL    US      0:53:31.8 0:53:26.6 8:37  37  11       M 35-39      
80    2289 Ed Harris              M      Indianapolis          IN    US      0:54:04.2 0:53:52.8 8:41  55  5        M 55-59      
81    2295 Paul Corrigan          M      Lakeland              FL    US      0:54:06.0 0:53:57.6 8:42  33  3        M 30-34      
82    2058 Rene Espinosa          F      Safety Harbor         FL    US      0:54:07.4 0:54:02.9 8:43  38  3        F 35-39      
83    2177 Rayna Puopolo          F      Palm Harbor           FL    US      0:54:31.0 0:54:28.4 8:47  26  2        F 25-29      
84    2227 Kristin Vermillion     F      Land O Lakes          FL    US      0:54:40.2 0:54:33.5 8:48  43  2        F 40-44      
85    2030 Brian Cipolla          M      Tampa                 FL    US      0:54:40.2 0:54:37.7 8:49  39  12       M 35-39      
86    2287 Tina Vornheder         F      Palm Harbor           FL    US      0:54:47.9 0:54:38.9 8:49  50  2        F 50-54      
87    2263 Brent Schmeiser        M      Safety Harbor         FL    US      0:54:44.8 0:54:40.1 8:49  51  6        M 50-54      
88    2038 Richard Cosgrove       M      Riverview             FL    US      0:55:12.1 0:55:03.0 8:53  31  4        M 30-34      
89    2203 Reese Small            F      Dunedin               FL    US      0:55:36.8 0:55:25.3 8:56  14  1        F 14-15      
90    2291 Jacob Alalof           M      Palm Harbor           FL    US      0:55:56.9 0:55:45.5 9:00  15  4        M 14-15      
91    2167 Phillip Olcese         M      Saint Petersburg      FL    US      0:56:11.9 0:55:47.2 9:00  28  4        M 25-29      
92    2260 Jeff Sievers           M      Clearwater            FL    US      0:55:54.5 0:55:48.0 9:00  50  7        M 50-54      
93    2081 Ron Haney              M      Clearwater            FL    US      0:56:10.6 0:56:06.7 9:03  62  3        M 60-64      
94    2011 Michelle Au            F      Merritt Island        FL    US      0:56:37.3 0:56:16.8 9:05  29  3        F 25-29      
95    2148 Stephanie Miller       F      Clearwater            FL    US      0:56:51.0 0:56:43.4 9:09  57  2        F 55-59      
96    2118 Daniel Kurina          M      Clearwater            FL    US      0:57:09.2 0:56:48.3 9:10  46  8        M 45-49      
97    2257 Scott Dunn             M      Clearwater            FL    US      0:56:59.5 0:56:54.3 9:11  35  13       M 35-39      
98    2239 James White            M      Clearwater            FL    US      0:57:17.5 0:57:11.5 9:13  75  1        M 70-99      
99    2284 Mike Matthews          M      Washington            DC    US      0:57:27.5 0:57:14.7 9:14  33  5        M 30-34      
100   2274 Andrew Wartenberg      M      Tampa                 FL    US      0:57:32.3 0:57:28.5 9:16  15  5        M 14-15      
101   2213 Jennifer Spires        F      Land O Lakes          FL    US      0:57:38.5 0:57:31.4 9:17  43  3        F 40-44      
102   2188 Dustin Robbins         M      Bushnell              FL    US      0:57:49.9 0:57:42.9 9:19  35  14       M 35-39      
103   2202 Campbell Small         M      Dunedin               FL    US      0:58:03.2 0:57:51.1 9:20  46  9        M 45-49      
104   2246 Kyle Williams          M      Holiday               FL    US      0:57:55.7 0:57:52.5 9:20  32  6        M 30-34      
105   2233 John Wassmer           M      Saint Petersburg      FL    US      0:58:15.0 0:57:58.3 9:21  37  15       M 35-39      
106   2116 Todd Krueger           M      Lutz                  FL    US      0:58:12.8 0:58:06.9 9:22  50  8        M 50-54      
107   2060 Katie Fee              F      Saint Petersburg      FL    US      0:58:28.5 0:58:19.7 9:24  25  4        F 25-29      
108   2280 Kathryn Hassig         F      Avon                  CT    US      0:58:27.4 0:58:22.4 9:25  31  4        F 30-34      
109   2041 Madeline Davis         F      Indian Rocks Beach    FL    US      0:59:01.2 0:58:47.0 9:29  49  2        F 45-49      
110   2133 Colleen Maguire        F      Dunedin               FL    US      0:59:00.3 0:58:53.8 9:30  46  3        F 45-49      
111   2266 Jeffrey Stigman        M      Tarpon Springs        FL    US      0:59:34.6 0:59:12.6 9:33  42  2        M 40-44      
112   2129 Tim Long               M      Tampa                 FL    US      0:59:16.2 0:59:13.2 9:33  39  16       M 35-39      
113   2115 Luci Krueger           F      Lutz                  FL    US      0:59:42.9 0:59:34.2 9:36  46  4        F 45-49      
114   2190 Joe Rosenberger        M      Palm Harbor           FL    US      0:59:43.5 0:59:38.2 9:37  49  10       M 45-49      
115   2183 Luis Rincon            M      Pembroke Pines        FL    US      0:59:43.4 0:59:39.3 9:37  46  11       M 45-49      
116   2079 William Greenwald      M      Clearwater            FL    US      1:00:22.7 1:00:14.4 9:43  53  9        M 50-54      
117   2254 William Zulas          M      Clearwater            FL    US      1:00:26.0 1:00:18.2 9:44  61  4        M 60-64      
118   2151 Roger Mooney           M      Palmetto              FL    US      1:00:26.3 1:00:18.8 9:44  56  6        M 55-59      
119   2082 Jennifer Hannum        F      Kenneth city          FL    US      1:00:31.3 1:00:20.2 9:44  29  5        F 25-29      
120   2169 Jennifer Parkinson     F      Palm Harbor           FL    US      1:00:38.3 1:00:23.5 9:44  46  5        F 45-49      
121   2275 Rich Larkin            M      Ocala                 FL    US      1:00:54.2 1:00:46.0 9:48  51  10       M 50-54      
122   2125 Gonzalo Lever          M      Saint Petersburg      FL    US      1:01:26.6 1:01:02.3 9:51  48  12       M 45-49      
123   2171 MEGAN PEARCE           F      Clearwater            FL    US      1:01:35.4 1:01:17.4 9:53  33  5        F 30-34      
124   2250 Michelle Wong          F      Seminole              FL    US      1:02:01.6 1:01:37.9 9:56  39  4        F 35-39      
125   2255 Isabella Tonkin        F      Clearmont             FL    US      1:01:48.6 1:01:46.8 9:58  62  1        F 60-64      
126   2219 Bradley Thomas         M      Riverview             FL    US      1:01:55.2 1:01:48.3 9:58  45  13       M 45-49      
127   2084 Brian Hawley           M      Dunedin               FL    US      1:02:15.7 1:01:54.8 9:59  33  7        M 30-34      
128   2093 Jonathan Hunt          M      Tampa                 FL    US      1:02:20.2 1:02:09.2 10:01 37  17       M 35-39      
129   2179 Cherry Putulin         F      Oldsmar               FL    US      1:02:36.0 1:02:13.0 10:02 50  3        F 50-54      
130   2031 Jamie Clark            F      Clearwater            FL    US      1:02:33.6 1:02:19.4 10:03 34  6        F 30-34      
131   2273 Sherri Zehner          F      Sinking Spring        PA    US      1:02:27.3 1:02:20.7 10:03 49  6        F 45-49      
132   2173 Lauren Piechota        F      Palm Harbor           FL    US      1:03:11.6 1:02:51.9 10:08 28  6        F 25-29      
133   2032 Dustin Clarke          M      Saint Petersburg      FL    US      1:03:05.1 1:02:59.6 10:10 28  5        M 25-29      
134   2122 Kelly Lawless          F      Saint Petersburg      FL    US      1:03:05.4 1:03:00.0 10:10 30  7        F 30-34      
135   2147 Tomas Mikonis          M      Largo                 FL    US      1:03:36.1 1:03:04.2 10:10 37  18       M 35-39      
136   2267 Josh Rivard            M      Dunedin               FL    US      1:03:20.1 1:03:17.7 10:13 38  19       M 35-39      
137   2152 Anmarie Moore          F      Largo                 FL    US      1:03:44.9 1:03:26.5 10:14 46  7        F 45-49      
138   2039 DAVID CRAWFORD         M      Clearwater            FL    US      1:04:01.9 1:03:43.2 10:17 33  8        M 30-34      
139   2168 Michelle Owens         F      Tampa                 FL    US      1:04:01.2 1:03:45.0 10:17 42  4        F 40-44      
140   2253 Jennifer Zoccoli       F      Spring Hill           FL    US      1:04:02.7 1:03:57.4 10:19 34  8        F 30-34      
141   2288 chandler Wilbourn      M      Palm Harbor           FL    US      1:04:10.9 1:04:06.4 10:20 19  2        M 18-19      
142   2236 Charlene Weaver        F      Land O Lakes          FL    US      1:04:24.5 1:04:12.4 10:21 57  3        F 55-59      
143   2091 Ricky Howe             M      Tampa                 FL    US      1:04:34.8 1:04:28.9 10:24 65  1        M 65-69      
144   2205 Cliff Smith            M      Weeki Wachee          FL    US      1:04:45.5 1:04:35.5 10:25 69  2        M 65-69      
145   2089 Scott Herring          M      Indian Shores         FL    US      1:05:03.7 1:04:48.9 10:27 60  5        M 60-64      
146   2009 Mike Anthony           M      Bristol               CT    US      1:05:13.1 1:04:51.6 10:28 48  14       M 45-49      
147   2231 Brenda Wando           F      Riverview             FL    US      1:05:03.7 1:04:56.7 10:29 50  4        F 50-54      
148   2017 Brynn Barrow           F      Tampa                 FL    US      1:05:29.1 1:05:05.4 10:30 28  7        F 25-29      
149   2015 Tiffany Banuls         F      Wesley Chapel         FL    US      1:05:34.5 1:05:26.9 10:33 29  8        F 25-29      
150   2149 Dawn Mong              F      Land O Lakes          FL    US      1:05:34.7 1:05:27.4 10:33 39  5        F 35-39      
151   2242 Melissa Wight          F      Palm Harbor           FL    US      1:05:48.7 1:05:33.4 10:34 36  6        F 35-39      
152   2040 Dawn Dantschisch       F      Palm Harbor           FL    US      1:06:02.6 1:05:46.7 10:37 47  8        F 45-49      
153   2271 Darren Farfante        M      Tampa                 FL    US      1:06:16.8 1:06:05.3 10:40 49  15       M 45-49      
154   2166 Jeremy Ocasio          M      Lutz                  FL    US      1:06:37.4 1:06:34.6 10:44 17  22       M 16-17      
155   2248 Jason Wilson           M      Palm Harbor           FL    US      1:06:46.4 1:06:40.5 10:45 41  3        M 40-44      
156   2044 pam dickens            F      Odessa                FL    US      1:06:58.6 1:06:47.3 10:46 57  4        F 55-59      
157   2215 Tatjana Stojkovic      F      Seffner               FL    US      1:06:56.7 1:06:47.9 10:46 34  9        F 30-34      
158   2192 SHALE SAEGER           M      Odessa                FL    US      1:07:33.1 1:07:18.8 10:51 47  16       M 45-49      
159   2230 Micheal Wallingford    M      Largo                 FL    US      1:07:52.2 1:07:26.2 10:53 48  17       M 45-49      
160   2278 Alexa Gawel            F      Largo                 FL    US      1:07:49.8 1:07:29.2 10:53 27  9        F 25-29      
161   2100 Holly Jonsson          F      Dunedin               FL    US      1:07:43.8 1:07:33.9 10:54 38  7        F 35-39      
162   2186 Toni Roach             F      spring hill           FL    US      1:07:42.6 1:07:36.8 10:54 41  5        F 40-44      
163   2077 Carrie Graves          F      Dunedin               FL    US      1:08:05.7 1:08:02.8 10:59 36  8        F 35-39      
164   2268 Michael Patterson      M      Dunedin               FL    US      1:08:58.4 1:08:46.7 11:06 64  6        M 60-64      
165   2073 Kurt Gleeson           M      Indian Shores         FL    US      1:09:05.2 1:08:47.0 11:06 61  7        M 60-64      
166   2221 Kim Thornburg          F      North Redington Beach FL    US      1:09:05.5 1:08:47.4 11:06 48  9        F 45-49      
167   2181 Marie Raver            F      Saint Petersburg      FL    US      1:09:05.3 1:08:47.9 11:06 32  10       F 30-34      
168   2063 Casey Foreman          F      Lutz                  FL    US      1:09:59.1 1:09:55.5 11:17 18  1        F 18-19      
169   2068 Samantha Gause         F      Wesley Chapel         FL    US      1:10:08.2 1:10:00.6 11:18 46  10       F 45-49      
170   2176 Keith Pritchett        M      Clearwater            FL    US      1:10:46.6 1:10:07.8 11:19 32  9        M 30-34      
171   2146 Kate Messamore         F      Palm Harbor           FL    US      1:10:27.3 1:10:11.6 11:19 40  6        F 40-44      
172   2121 Chris Laughlin         M      Clearwater            FL    US      1:10:29.2 1:10:16.0 11:20 62  8        M 60-64      
173   2022 Breanna Bucheli        F      Tampa                 FL    US      1:10:48.0 1:10:19.7 11:21 24  2        F 20-24      
174   2101 Abigail Kahl           F      Tampa                 FL    US      1:10:42.8 1:10:19.9 11:21 29  10       F 25-29      
175   2157 Whitney Murphy         F      Seminole              FL    US      1:10:54.0 1:10:35.9 11:23 33  11       F 30-34      
176   2200 David Shiner           M      St. Petersburg        FL    US      1:10:42.0 1:10:39.0 11:24 47  18       M 45-49      
177   2296 Emily Keeton           F      Palm Harbor           FL    US      1:11:12.2 1:10:58.7 11:27 30  12       F 30-34      
178   2286 Robert Leda            M      Palm Harbor           FL    US      1:11:18.0 1:11:02.9 11:28 27  6        M 25-29      
179   2145 Yvonne McKenna         F      New Port Richey       FL    US      1:11:28.7 1:11:07.5 11:28 45  11       F 45-49      
180   2018 Eric Barsema           M      Safety Harbor         FL    US      1:11:19.9 1:11:12.3 11:29 40  4        M 40-44      
181   2065 Shannon Foster         F      Clearwater            FL    US      1:11:20.5 1:11:13.2 11:29 42  7        F 40-44      
182   2160 IrisMarie Nieves       F      Tampa                 FL    US      1:12:09.4 1:11:40.8 11:34 50  5        F 50-54      
183   2156 Susan Murphy           F      Clearwater            FL    US      1:12:02.9 1:11:57.7 11:36 53  6        F 50-54      
184   2102 Angela Kanakis         F      New Port Richey       FL    US      1:12:23.9 1:12:00.8 11:37 49  12       F 45-49      
185   2201 Dianna Slutzker        F      Tarpon Springs        FL    US      1:13:31.1 1:13:11.7 11:48 56  5        F 55-59      
186   2290 Unknown Partic. 2290   M                                          1:13:51.9 1:13:22.9 11:50     1        No Age Given 
187   2174 Renee Potoczny         F      Largo                 FL    US      1:13:48.3 1:13:26.6 11:51 44  8        F 40-44      
188   2130 Daniel Maciejewski     M      Largo                 FL    US      1:13:48.4 1:13:26.9 11:51 39  20       M 35-39      
189   2140 Paula Matyka           F      Spring Hill           FL    US      1:13:56.3 1:13:34.4 11:52 31  13       F 30-34      
190   2141 Stephanie Matyka       F      Oldsmar               FL    US      1:13:56.2 1:13:35.0 11:52 27  11       F 25-29      
191   2142 Ben McAuliffe          M      Saint Petersburg      FL    US      1:14:01.7 1:13:48.3 11:54 27  7        M 25-29      
192   2223 Sandy Torok            F      Kennesaw              GA    US      1:13:55.2 1:13:48.9 11:54 57  6        F 55-59      
193   2154 Wyatt Morris           M      Largo                 FL    US      1:14:08.4 1:13:50.9 11:55 17  23       M 16-17      
194   2153 Rob Morris             M      Largo                 FL    US      1:14:08.4 1:13:51.6 11:55 43  5        M 40-44      
195   2071 Melanie Gearhart       F      Dunedin               FL    US      1:14:39.1 1:14:21.9 12:00 36  9        F 35-39      
196   2004 Samantha Adams         F      Tampa                 FL    US      1:14:39.1 1:14:22.3 12:00 31  14       F 30-34      
197   2096 Ashley Johnson         F      Dunedin               FL    US      1:14:50.8 1:14:44.3 12:03 29  12       F 25-29      
198   2165 Larry Oatka            M      Dunedin               FL    US      1:15:13.1 1:15:02.7 12:06 59  7        M 55-59      
199   2029 Robert Cherinka        M      Safety Harbor         FL    US      1:15:13.1 1:15:02.9 12:06 53  11       M 50-54      
200   2043 Billy dickens          M      Odessa                FL    US      1:15:24.0 1:15:12.2 12:08 62  9        M 60-64      
201   2180 Robert Raichle         M      Largo                 FL    US      1:15:57.1 1:15:34.0 12:11 65  3        M 65-69      
202   2214 Geraldine STERLICCHI   F      Clearwater            FL    US      1:15:46.3 1:15:37.6 12:12 66  1        F 65-69      
203   2220 Mike Thompson          M      Lakeland              FL    US      1:15:56.5 1:15:43.9 12:13 37  21       M 35-39      
204   2229 Joseph Wall            M      Lutz                  FL    US      1:15:56.4 1:15:48.3 12:14 48  19       M 45-49      
205   2062 GLENN FOLSOM           M      Brandon               MS    US      1:17:02.8 1:16:50.0 12:24 36  22       M 35-39      
206   2244 Stacy Wiles            F      Land O Lakes          FL    US      1:17:22.5 1:17:09.6 12:27 57  7        F 55-59      
207   2099 Anastasiya Jones       F      Wesley Chapel         FL    US      1:18:05.5 1:17:55.7 12:34 25  13       F 25-29      
208   2269 betzaida perez         F      Land O Lakes          FL    US      1:18:05.3 1:17:57.5 12:34 28  14       F 25-29      
209   2085 Elizabeth Hazen        F      Seminole              FL    US      1:19:46.8 1:19:24.8 12:49 42  9        F 40-44      
210   2112 Mike Korenvaes         M      Tampa                 FL    US      1:19:48.8 1:19:32.8 12:50 68  4        M 65-69      
211   2261 Andy Meng              M      Brandon               FL    US      1:20:21.5 1:20:10.7 12:56 62  10       M 60-64      
212   2237 K. Webb                M      Tampa                 FL    US      1:20:35.8 1:20:30.0 12:59 11  1        M 10-11      
213   2111 Carolyn Kobayashi      F      Port Richey           FL    US      1:20:59.3 1:20:38.6 13:00 39  10       F 35-39      
214   2281 Julianna Sannino       F      Mount Kisco           NY    US      1:20:48.3 1:20:43.5 13:01 14  2        F 14-15      
215   2087 Julia Heimke           F      Tampa                 FL    US      1:21:07.2 1:20:51.3 13:02 43  10       F 40-44      
216   2024 Robin Bullington       F      Dade City             FL    US      1:21:45.6 1:21:41.4 13:11 60  2        F 60-64      
217   2090 Jenn Holland           F      Largo                 FL    US      1:22:02.7 1:21:47.1 13:11 32  15       F 30-34      
218   2075 Alicia Grann           F      Palm Harbor           FL    US      1:22:47.1 1:22:36.3 13:19 23  3        F 20-24      
219   2057 Harry Escarge          M      Absecon               NJ    US      1:23:32.2 1:22:44.7 13:21 43  6        M 40-44      
220   2258 Luis Moss              M      Land O Lakes          FL    US      1:23:01.4 1:22:45.3 13:21 42  7        M 40-44      
221   2117 Michael Kunz           M      Port Richey           FL    US      1:23:38.1 1:23:28.6 13:28 60  11       M 60-64      
222   2240 Bill Whitley           M      Clearwater            FL    US      1:23:47.8 1:23:32.5 13:28 65  5        M 65-69      
223   2228 Niraj Wagh             M      Orlando               FL    US      1:24:24.2 1:24:05.4 13:34 29  8        M 25-29      
224   2106 Kathleen Kilgore       F      Tampa                 FL    US      1:24:35.1 1:24:11.0 13:35 59  8        F 55-59      
225   2076 Melanie Grann          F      Palm Harbor           FL    US      1:24:53.8 1:24:42.6 13:40 55  9        F 55-59      
226   2143 Reilly McHugh          M      Cocoa Beach           FL    US      1:24:55.7 1:24:45.1 13:40 25  9        M 25-29      
227   2155 Kelly Motley           F      Cocoa Beach           FL    US      1:24:55.5 1:24:45.2 13:40 25  15       F 25-29      
228   2067 Holly Freitas          F      Gainesville           FL    US      1:26:42.7 1:26:38.3 13:58 40  11       F 40-44      
229   2049 Jacob Domyan           M      Oldsmar               FL    US      1:27:36.0 1:27:06.6 14:03 35  23       M 35-39      
230   2193 Heidi Sayers           F      Wesley Chapel         FL    US      1:28:04.4 1:28:04.4 14:12 46  13       F 45-49      
231   2107 Michael Kilgore        M      Tampa                 FL    US      1:28:37.8 1:28:13.2 14:14 67  6        M 65-69      
232   2055 Leann Drawdy           F      Land O Lakes          FL    US      1:29:45.9 1:29:02.4 14:22 51  7        F 50-54      
233   2094 Clarann Imburgia-Kunz  F      Port Richey           FL    US      1:30:05.6 1:29:50.0 14:29 68  2        F 65-69      
234   2232 James Wannamaker       M      Palm Harbor           FL    US      1:30:43.7 1:30:30.4 14:36 70  2        M 70-99      
235   2294 Catherine Watson       F      Largo                 FL    US      1:36:57.3 1:31:30.0 14:45 43  12       F 40-44      
236   2185 Susan Rivelli          F      Palm Harbor           FL    US      1:32:02.5 1:31:55.7 14:50 64  3        F 60-64      
237   2086 Stephanie Heckert      F      Tampa                 FL    US      1:32:45.6 1:32:36.3 14:56 44  13       F 40-44      
238   2036 Vilmaris Conigliaro    F      Tampa                 FL    US      1:33:38.4 1:33:20.8 15:03 30  16       F 30-34      
239   2138 Vicki Martin           F      Land O Lakes          FL    US      1:34:59.3 1:34:37.7 15:16 47  14       F 45-49      
240   2137 Alina Martin           F      Land O Lakes          FL    US      1:34:58.6 1:34:38.3 15:16 13  1        F 12-13      
241   2210 diane sparks-justice   F      Holiday               FL    US      1:38:46.8 1:35:11.0 15:21 64  4        F 60-64      
242   2162 Doug Norcross          M      Belleair Bluffs       FL    US      1:35:38.0 1:35:23.7 15:23 71  3        M 70-99      
243   2010 Albert Arcand          M      Palm Harbor           FL    US      1:35:30.8 1:35:28.0 15:24 64  12       M 60-64      
244   2172 Ted Pettus             M      Dunedin               FL    US      1:37:47.9 1:37:38.5 15:45 67  7        M 65-69      
245   2270 Lisa Crosby            F      Wesley Chapel         FL    US      1:39:06.8 1:38:57.3 15:58 46  15       F 45-49      
246   2045 Cynthia Dils           F      Saint Petersburg      FL    US      1:39:36.5 1:39:15.4 16:01 49  16       F 45-49      


Top Male Finisher - Overall
Place Name                   Bib  Age Overall Gender Location        Time    
===== ====================== ==== === ======= ====== =============== ======= 
1     Marko Lemtukei Cheseto 2124 35  1       M      Groveland FL US 34:48.5 


Top Female Finisher - Overall
Place Name          Bib  Age Overall Gender Location     Time    
===== ============= ==== === ======= ====== ============ ======= 
1     Liina Winborn 2249 17  18      F      Odessa FL US 40:25.5 


Male No Age Provided
Place Name                 Bib  Age Overall Gender Location Time      
===== ==================== ==== === ======= ====== ======== ========= 
1     Unknown Partic. 2290 2290     186     M               1:13:22.9 


Male 10 to 11
Place Name    Bib  Age Overall Gender Location    Time    
===== ======= ==== === ======= ====== =========== ======= 
1     K. Webb 2237 11  212     M      Tampa FL US 1:20:30 


Male 14 to 15
Place Name              Bib  Age Overall Gender Location           Time    
===== ================= ==== === ======= ====== ================== ======= 
1     Colby Robbins     2187 15  11      M      Land O Lakes FL US 38:45.3 
2     Ronnie Aeschleman 2005 15  21      M      Lutz FL US         41:57.7 
3     Sam Knight        2110 15  34      M      Lutz FL US         46:11.5 
4     Jacob Alalof      2291 15  90      M      Palm Harbor FL US  55:45.5 
5     Andrew Wartenberg 2274 15  100     M      Tampa FL US        57:28.5 


Male 16 to 17
Place Name             Bib  Age Overall Gender Location     Time    
===== ================ ==== === ======= ====== ============ ======= 
1     Joshua King      2109 17  5       M      Lutz FL US   36:15.4 
2     Zachary Harrigan 2083 16  7       M      Tampa FL US  37:10.4 
3     Nicholas Sowell  2209 17  9       M      Odessa FL US 37:54.1 
4     PJ Foreman       2064 17  10      M      Lutz FL US   38:16.0 
5     Gabriel Lara     2120 17  13      M      Lutz FL US   39:20.4 
6     Benjamin Whitmer 2241 17  14      M      Lutz FL US   39:33.4 


Male 18 to 19
Place Name              Bib  Age Overall Gender Location               Time      
===== ================= ==== === ======= ====== ====================== ========= 
1     Mathew Maier      2134 18  6       M      Saint Petersburg FL US 37:06.0   
2     chandler Wilbourn 2288 19  141     M      Palm Harbor FL US      1:04:06.4 


Male 20 to 24
Place Name            Bib  Age Overall Gender Location              Time    
===== =============== ==== === ======= ====== ===================== ======= 
1     Lachlan Shiver  2265 20  2       M      Coral Springs FL US   35:01.7 
2     Zachary Trador  2225 22  4       M      Seminole FL US        36:07.7 
3     Sebastian Gazda 2070 21  8       M      New Port Richey FL US 37:43.9 
4     Manny Tovar     2224 21  53      M      Leesburg FL US        48:30.3 


Male 25 to 29
Place Name           Bib  Age Overall Gender Location               Time      
===== ============== ==== === ======= ====== ====================== ========= 
1     Ryan Farnan    2059 26  3       M      New Port Richey FL US  35:18.3   
2     Matthew Dunton 2259 29  23      M      Seminole FL US         42:56.4   
3     Brandon Torok  2222 27  62      M      Reno NV US             50:57.8   
4     Phillip Olcese 2167 28  91      M      Saint Petersburg FL US 55:47.2   
5     Dustin Clarke  2032 28  133     M      Saint Petersburg FL US 1:02:59.6 
6     Robert Leda    2286 27  178     M      Palm Harbor FL US      1:11:02.9 


Male 30 to 34
Place Name                 Bib  Age Overall Gender Location               Time    
===== ==================== ==== === ======= ====== ====================== ======= 
1     Benjamin Rittenhouse 2184 34  54      M      Palm Harbor FL US      48:34.5 
2     Ricardas Novikas     2164 32  78      M      Saint Petersburg FL US 53:24.9 
3     Paul Corrigan        2295 33  81      M      Lakeland FL US         53:57.6 
4     Richard Cosgrove     2038 31  88      M      Riverview FL US        55:03.0 
5     Mike Matthews        2284 33  99      M      Washington DC US       57:14.7 
6     Kyle Williams        2246 32  104     M      Holiday FL US          57:52.5 


Male 35 to 39
Place Name              Bib  Age Overall Gender Location          Time    
===== ================= ==== === ======= ====== ================= ======= 
1     Stephen Bailey    2012 35  20      M      Clearwater FL US  41:43.0 
2     Jacob Brewer      2283 36  22      M      Dunedin FL US     42:16.4 
3     Justin Dodson     2047 35  26      M      League City TX US 44:21.5 
4     John Lange        2119 35  29      M      Dunedin FL US     45:05.2 
5     John Templeton Jr 2293 36  30      M      Clearwater FL US  45:21.7 
6     Jonathan Domico   2282 36  31      M      Clearwater FL US  45:24.2 


Male 40 to 44
Place Name            Bib  Age Overall Gender Location             Time      
===== =============== ==== === ======= ====== ==================== ========= 
1     Jeff Iosa       2285 42  36      M      Dunedin FL US        46:22.9   
2     Jeffrey Stigman 2266 42  111     M      Tarpon Springs FL US 59:12.6   
3     Jason Wilson    2248 41  155     M      Palm Harbor FL US    1:06:40.5 
4     Eric Barsema    2018 40  180     M      Safety Harbor FL US  1:11:12.3 
5     Rob Morris      2153 43  194     M      Largo FL US          1:13:51.6 
6     Harry Escarge   2057 43  219     M      Absecon NJ US        1:22:44.7 


Male 45 to 49
Place Name          Bib  Age Overall Gender Location          Time    
===== ============= ==== === ======= ====== ================= ======= 
1     Steve Wilcox  2243 48  12      M      Oldsmar FL US     39:13.3 
2     John Henry    2088 45  17      M      Tampa FL US       40:22.9 
3     Keith George  2072 48  56      M      Spring Hill FL US 49:38.3 
4     Bruce Bussey  2025 47  59      M      Clearwater FL US  50:36.9 
5     Marcelo Bueno 2023 48  60      M      Clearwater FL US  50:47.7 
6     Kier Sheldon  2199 49  71      M      Largo FL US       52:06.4 


Male 50 to 54
Place Name               Bib  Age Overall Gender Location               Time    
===== ================== ==== === ======= ====== ====================== ======= 
1     Mark Palamar       2292 52  35      M      Trinity FL US          46:13.1 
2     Darin Moore        2256 51  39      M      Dunedin FL US          47:16.7 
3     Gilbert Dolores    2048 54  40      M      Saint Petersburg FL US 47:25.8 
4     Dennis DeSalvo     2042 52  48      M      Palm Harbor FL US      48:09.6 
5     Morten Frederiksen 2066 53  51      M      Wesley Chapel FL US    48:26.0 
6     Brent Schmeiser    2263 51  87      M      Safety Harbor FL US    54:40.1 


Male 55 to 59
Place Name            Bib  Age Overall Gender Location              Time      
===== =============== ==== === ======= ====== ===================== ========= 
1     John Cole       2035 58  38      M      Clearwater FL US      47:00.8   
2     Jiri Novak      2163 58  58      M      Largo FL US           50:04.4   
3     Glenn Schneider 2197 58  61      M      New Port Richey FL US 50:49.6   
4     Jonny Simpkins  2078 56  72      M      Windermere FL US      52:13.1   
5     Ed Harris       2289 55  80      M      Indianapolis IN US    53:52.8   
6     Roger Mooney    2151 56  118     M      Palmetto FL US        1:00:18.8 


Male 60 to 64
Place Name              Bib  Age Overall Gender Location            Time      
===== ================= ==== === ======= ====== =================== ========= 
1     Timothy Purol     2178 61  49      M      Clearwater FL US    48:16.8   
2     Jorge Beltran     2019 62  67      M      Largo FL US         51:26.2   
3     Ron Haney         2081 62  93      M      Clearwater FL US    56:06.7   
4     William Zulas     2254 61  117     M      Clearwater FL US    1:00:18.2 
5     Scott Herring     2089 60  145     M      Indian Shores FL US 1:04:48.9 
6     Michael Patterson 2268 64  164     M      Dunedin FL US       1:08:46.7 


Male 65 to 69
Place Name            Bib  Age Overall Gender Location           Time      
===== =============== ==== === ======= ====== ================== ========= 
1     Ricky Howe      2091 65  143     M      Tampa FL US        1:04:28.9 
2     Cliff Smith     2205 69  144     M      Weeki Wachee FL US 1:04:35.5 
3     Robert Raichle  2180 65  201     M      Largo FL US        1:15:34.0 
4     Mike Korenvaes  2112 68  210     M      Tampa FL US        1:19:32.8 
5     Bill Whitley    2240 65  222     M      Clearwater FL US   1:23:32.5 
6     Michael Kilgore 2107 67  231     M      Tampa FL US        1:28:13.2 


Male 70 and Over
Place Name             Bib  Age Overall Gender Location              Time      
===== ================ ==== === ======= ====== ===================== ========= 
1     James White      2239 75  98      M      Clearwater FL US      57:11.5   
2     James Wannamaker 2232 70  234     M      Palm Harbor FL US     1:30:30.4 
3     Doug Norcross    2162 71  242     M      Belleair Bluffs FL US 1:35:23.7 


Female 12 to 13
Place Name         Bib  Age Overall Gender Location           Time      
===== ============ ==== === ======= ====== ================== ========= 
1     Alina Martin 2137 13  240     F      Land O Lakes FL US 1:34:38.3 


Female 14 to 15
Place Name             Bib  Age Overall Gender Location          Time      
===== ================ ==== === ======= ====== ================= ========= 
1     Reese Small      2203 14  89      F      Dunedin FL US     55:25.3   
2     Julianna Sannino 2281 14  214     F      Mount Kisco NY US 1:20:43.5 


Female 16 to 17
Place Name          Bib  Age Overall Gender Location              Time    
===== ============= ==== === ======= ====== ===================== ======= 
1     Ashley Spires 2212 16  46      F      Land O’ Lakes FL US 47:57.1 
2     Ayden Krueger 2113 17  73      F      Lutz FL US            52:18.8 


Female 18 to 19
Place Name          Bib  Age Overall Gender Location   Time      
===== ============= ==== === ======= ====== ========== ========= 
1     Casey Foreman 2063 18  168     F      Lutz FL US 1:09:55.5 


Female 20 to 24
Place Name            Bib  Age Overall Gender Location          Time      
===== =============== ==== === ======= ====== ================= ========= 
1     Joy Jackson     2095 21  43      F      Spring Hill FL US 47:45.0   
2     Breanna Bucheli 2022 24  173     F      Tampa FL US       1:10:19.7 
3     Alicia Grann    2075 23  218     F      Palm Harbor FL US 1:22:36.3 


Female 25 to 29
Place Name            Bib  Age Overall Gender Location               Time      
===== =============== ==== === ======= ====== ====================== ========= 
1     Brittany Vega   2226 28  55      F      Palm Harbor FL US      49:09.4   
2     Rayna Puopolo   2177 26  83      F      Palm Harbor FL US      54:28.4   
3     Michelle Au     2011 29  94      F      Merritt Island FL US   56:16.8   
4     Katie Fee       2060 25  107     F      Saint Petersburg FL US 58:19.7   
5     Jennifer Hannum 2082 29  119     F      Kenneth city FL US     1:00:20.2 
6     Lauren Piechota 2173 28  132     F      Palm Harbor FL US      1:02:51.9 


Female 30 to 34
Place Name             Bib  Age Overall Gender Location               Time      
===== ================ ==== === ======= ====== ====================== ========= 
1     Severine Mutti   2158 31  41      F      Clearwater FL US       47:31.8   
2     Kristin Ross     2279 31  42      F      Merrimack NH US        47:39.1   
3     Andrea Patterson 2170 33  63      F      Saint Petersburg FL US 51:02.7   
4     Kathryn Hassig   2280 31  108     F      Avon CT US             58:22.4   
5     MEGAN PEARCE     2171 33  123     F      Clearwater FL US       1:01:17.4 
6     Jamie Clark      2031 34  130     F      Clearwater FL US       1:02:19.4 


Female 35 to 39
Place Name           Bib  Age Overall Gender Location            Time      
===== ============== ==== === ======= ====== =================== ========= 
1     Erin Willis    2247 38  64      F      Dunedin FL US       51:03.4   
2     Jordana Taylor 2217 38  66      F      Dunedin FL US       51:24.2   
3     Rene Espinosa  2058 38  82      F      Safety Harbor FL US 54:02.9   
4     Michelle Wong  2250 39  124     F      Seminole FL US      1:01:37.9 
5     Dawn Mong      2149 39  150     F      Land O Lakes FL US  1:05:27.4 
6     Melissa Wight  2242 36  151     F      Palm Harbor FL US   1:05:33.4 


Female 40 to 44
Place Name               Bib  Age Overall Gender Location           Time      
===== ================== ==== === ======= ====== ================== ========= 
1     Janae Pranschke    2175 43  77      F      Oldsmar FL US      52:51.8   
2     Kristin Vermillion 2227 43  84      F      Land O Lakes FL US 54:33.5   
3     Jennifer Spires    2213 43  101     F      Land O Lakes FL US 57:31.4   
4     Michelle Owens     2168 42  139     F      Tampa FL US        1:03:45.0 
5     Toni Roach         2186 41  162     F      spring hill FL US  1:07:36.8 
6     Kate Messamore     2146 40  171     F      Palm Harbor FL US  1:10:11.6 


Female 45 to 49
Place Name               Bib  Age Overall Gender Location                 Time      
===== ================== ==== === ======= ====== ======================== ========= 
1     Angela Moderow     2276 48  75      F      Tampa FL US              52:25.5   
2     Madeline Davis     2041 49  109     F      Indian Rocks Beach FL US 58:47.0   
3     Colleen Maguire    2133 46  110     F      Dunedin FL US            58:53.8   
4     Luci Krueger       2115 46  113     F      Lutz FL US               59:34.2   
5     Jennifer Parkinson 2169 46  120     F      Palm Harbor FL US        1:00:23.5 
6     Sherri Zehner      2273 49  131     F      Sinking Spring PA US     1:02:20.7 


Female 50 to 54
Place Name             Bib  Age Overall Gender Location          Time      
===== ================ ==== === ======= ====== ================= ========= 
1     Lisa Feldt       2061 51  50      F      Dunedin FL US     48:18.8   
2     Tina Vornheder   2287 50  86      F      Palm Harbor FL US 54:38.9   
3     Cherry Putulin   2179 50  129     F      Oldsmar FL US     1:02:13.0 
4     Brenda Wando     2231 50  147     F      Riverview FL US   1:04:56.7 
5     IrisMarie Nieves 2160 50  182     F      Tampa FL US       1:11:40.8 
6     Susan Murphy     2156 53  183     F      Clearwater FL US  1:11:57.7 


Female 55 to 59
Place Name             Bib  Age Overall Gender Location             Time      
===== ================ ==== === ======= ====== ==================== ========= 
1     Carol Bancroft   2014 59  69      F      Safety Harbor FL US  51:52.4   
2     Stephanie Miller 2148 57  95      F      Clearwater FL US     56:43.4   
3     Charlene Weaver  2236 57  142     F      Land O Lakes FL US   1:04:12.4 
4     pam dickens      2044 57  156     F      Odessa FL US         1:06:47.3 
5     Dianna Slutzker  2201 56  185     F      Tarpon Springs FL US 1:13:11.7 
6     Sandy Torok      2223 57  192     F      Kennesaw GA US       1:13:48.9 


Female 60 to 64
Place Name                 Bib  Age Overall Gender Location          Time      
===== ==================== ==== === ======= ====== ================= ========= 
1     Isabella Tonkin      2255 62  125     F      Clearmont FL US   1:01:46.8 
2     Robin Bullington     2024 60  216     F      Dade City FL US   1:21:41.4 
3     Susan Rivelli        2185 64  236     F      Palm Harbor FL US 1:31:55.7 
4     diane sparks-justice 2210 64  241     F      Holiday FL US     1:35:11.0 


Female 65 to 69
Place Name                  Bib  Age Overall Gender Location          Time      
===== ===================== ==== === ======= ====== ================= ========= 
1     Geraldine STERLICCHI  2214 66  202     F      Clearwater FL US  1:15:37.6 
2     Clarann Imburgia-Kunz 2094 68  233     F      Port Richey FL US 1:29:50.0 

Embed Code

We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy. If you continue to use this site, you consent to use all cookies.