Results For
Arlee Fish Hatchery Challenge XC

Arlee, MT 59821
Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Finish Place Score Name                   Grade Bib  Team                Gun Time   Pace    Video      
============ ===== ====================== ===== ==== =================== ========== ======= ========== 
1                  Faith Palmer           10    1964 Thompson Falls      0:22:44.56 7:20/M  0:22:44.56 
2                  Cora Pesanti           12    1754 Anaconda            0:22:46.65 7:21/M  0:22:46.65 
3            1     Cedar Hunt             11    1948 St Ignatius         0:23:15.53 7:30/M  0:23:15.53 
4                  Guinevere Contreras    12    1772 Charlo              0:23:39.27 7:38/M  0:23:39.27 
5                  Mollie Nichols         11    1963 Thompson Falls      0:23:48.39 7:41/M  0:23:48.39 
6                  Hadassah Wilson        12    1828 Darby               0:24:11.81 7:48/M  0:24:11.81 
7                  Sophia Szollosi        9     1795 Loyola-Sacred Heart 0:24:33.65 7:55/M  0:24:33.65 
8            2     Saisha Northpiegan     9     1767 Arlee               0:25:10.33 8:07/M  0:25:10.33 
9                  Annie Badaruddin       11    1791 Loyola-Sacred Heart 0:25:52.12 8:21/M  0:25:52.12 
10           3     Kooper Page            11    1950 St Ignatius         0:26:00.83 8:23/M  0:26:00.83 
11                 Eden Butler            12    1937 Powell County       0:26:17.45 8:29/M  0:26:17.45 
12           4     Princess Bolen         11    1763 Arlee               0:26:44.59 8:38/M  0:26:44.59 
13                 Roni Hanks             12    1961 Thompson Falls      0:27:53.22 9:00/M  0:27:53.22 
14           5     Cheyenne Pablo         12    1769 Arlee               0:27:59.43 9:02/M  0:27:59.43 
15           6     Mckirah Fisher         12    1766 Arlee               0:28:05.39 9:04/M  0:28:05.39 
16                 Isabella Gordon        12    1793 Loyola-Sacred Heart 0:28:11.04 9:05/M  0:28:11.04 
17                 Mickayla Meador        12    1939 Powell County       0:28:18.07 9:08/M  0:28:18.07 
18                 Nickia Harris          11    1938 Powell County       0:28:21.34 9:09/M  0:28:21.34 
19                 Keanna Koenig          9     1774 Charlo              0:29:06.59 9:23/M  0:29:06.59 
20           7     Janelle Afterbuffalo   11    1977 Two Eagle River     0:29:11.89 9:25/M  0:29:11.89 
21           8     Kason Page             9     1949 St Ignatius         0:29:24.16 9:29/M  0:29:24.16 
22           9     Mckaryss Fisher        11    1765 Arlee               0:29:46.87 9:36/M  0:29:46.87 
23                 Chloe Rubink           12    1940 Powell County       0:29:55.50 9:39/M  0:29:55.50 
24           10    Heaven Diaz-Morigeau   10    1947 St Ignatius         0:30:39.21 9:53/M  0:30:39.21 
25           11    Sarah Gardipe          11    1979 Two Eagle River     0:30:47.75 9:56/M  0:30:47.75 
26                 Hattie Neesvig         10    1962 Thompson Falls      0:31:11.09 10:04/M 0:31:11.09 
27           12    Evelyn Pavlock Ferencz 9     1951 St Ignatius         0:31:22.50 10:07/M 0:31:22.50 
28                 Scheett Madeline       11    1752 Anaconda            0:31:22.68 10:07/M 0:31:22.68 
29           13    Kaitylynn Ellison      10    1764 Arlee               0:32:01.01 10:20/M 0:32:01.01 
30           14    Fancee Oldperson       10    1768 Arlee               0:32:25.70 10:28/M 0:32:25.70 
31                 Rylee Gilkey           11    1751 Anaconda            0:33:50.01 10:55/M 0:33:50.01 
32           15    Aereon Miller          9     1980 Two Eagle River     0:34:20.46 11:05/M 0:34:20.46 
33                 Leah Walworth          9     1796 Loyola-Sacred Heart 0:34:23.51 11:06/M 0:34:23.51 
34           16    Myranda Trahan         10    1983 Two Eagle River     0:36:13.99 11:41/M 0:36:13.99 
35                 Danielle Davis         9     1773 Charlo              0:38:44.32 12:30/M 0:38:44.32 
36           17    Carla Morigeau         10    1982 Two Eagle River     0:41:09.19 13:17/M 0:41:09.19 


Scored Girls
Place Name                Bib  Age Overall Gender Location       Time     
===== =================== ==== === ======= ====== ============== ======== 
      Faith Palmer        1964     1       F        US           22:44.56 
      Cora Pesanti        1754     2       F      Anaconda MT US 22:46.65 
      Guinevere Contreras 1772     4       F      Charlo MT US   23:39.27 

If you continue to use this site, you consent to use all cookies. We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy.

If you continue to use this site, you consent to use all cookies.