Titus County XC Invitational

Fri October 2 - Sat October 3 Mount Pleasant, TX 75455 US Directions

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Finish Place Name              Grade Bib  Team              Finish Time Pace   
============ ================= ===== ==== ================= =========== ====== 
1            Oscar Flores      12    2342 Tenaha            0:16:26.71  5:18/M 
2            Evan Plata        10    2347 Tenaha            0:16:34.15  5:21/M 
3            Jonathan Hatley   10    2193 North Hopkins     0:17:01.11  5:29/M 
4            Irving Barona     12    2340 Tenaha            0:17:15.10  5:34/M 
5            Zack Shelton      10    2194 North Hopkins     0:17:36.70  5:41/M 
6            Eduardo Flores    12    2341 Tenaha            0:18:14.46  5:53/M 
7            Erik Quinones     10    2170 Mount Vernon      0:18:47.02  6:04/M 
8            Adrian Lopez      9     2344 Tenaha            0:18:57.86  6:07/M 
9            Lio Alvarez       11    2190 North Hopkins     0:18:59.16  6:07/M 
10           Trevor Reece      12    2172 New Boston        0:19:02.65  6:09/M 
11           Zeth Braley       11    2171 New Boston        0:19:06.63  6:10/M 
12           Philip Taber      9     2253 Paris North Lamar 0:19:07.54  6:10/M 
13           Ashton Edmonson   10    2210 Omaha Pewitt      0:19:10.68  6:11/M 
14           Misael Hernandez  9     2343 Tenaha            0:19:22.16  6:15/M 
15           Cody Tefteller    12    2216 Omaha Pewitt      0:19:23.82  6:15/M 
16           Chance Anderton   11    1982 Caddo Mills       0:19:24.10  6:16/M 
17           Jonah Bremer      12    1984 Caddo Mills       0:19:37.34  6:20/M 
18           Alan Mosquedo     11    2346 Tenaha            0:19:40.10  6:21/M 
19           Austin Sims       9     2252 Paris North Lamar 0:20:04.47  6:29/M 
20           Kilin Kennedy     11    2287 Redwater          0:20:11.58  6:31/M 
21           Conner Russell    9     2250 Paris North Lamar 0:20:15.81  6:32/M 
22           Garrett Russell   10    2251 Paris North Lamar 0:20:21.31  6:34/M 
23           Patrick O'Donnell 12    2249 Paris North Lamar 0:20:21.86  6:34/M 
24           Clinton Degen     9     2192 North Hopkins     0:20:23.30  6:35/M 
25           Jake Poteet       10    1991 Caddo Mills       0:20:45.02  6:42/M 
26           Daniel Loredo     10    2345 Tenaha            0:21:26.39  6:55/M 
27           Elijah Smelley    12    1993 Caddo Mills       0:21:26.68  6:55/M 
28           Holden Epperson   11    1986 Caddo Mills       0:21:46.30  7:01/M 
29           Pablo Soria       11    1994 Caddo Mills       0:22:02.85  7:07/M 
30           Bryce Brenton     10    2208 Omaha Pewitt      0:22:03.90  7:07/M 
31           Dodge Goodwin     9     1974 Avery High        0:22:55.70  7:24/M 
32           Jose Pureco       12    2214 Omaha Pewitt      0:23:14.58  7:30/M 
33           Braxton Coffey    12    2209 Omaha Pewitt      0:23:31.30  7:35/M 
34           Sammy Stringer    10    1979 Avery High        0:23:40.68  7:38/M 
35           Miguel Gonzalez   11    2211 Omaha Pewitt      0:25:25.09  8:12/M 
36           Joe Lipe          10    1976 Avery High        0:28:06.98  9:04/M 
37           Blayson Austin    10    1971 Avery High        0:28:48.32  9:18/M 

Embed Code

We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy. If you continue to use this site, you consent to use all cookies.