Coach T Invitational

Sat October 10, 2020 Denton, TX 76207 US Directions

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Finish Place Score Name                        Grade Bib  Team                Finish Time Pace   
============ ===== =========================== ===== ==== =================== =========== ====== 
1            1     Anna Hall                   10    2202 Southlake Carroll   0:20:12.86  6:31/M 
2            2     Waverly Hassman             10    214  Coppell             0:20:20.12  6:34/M 
3            3     Lauren Lund                 11    2252 Southlake Carroll   0:20:24.05  6:35/M 
4            4     Tatum Janning               9     2209 Southlake Carroll   0:20:28.47  6:36/M 
5                  Emma Dejoyos                12    765  Fort Worth Boswell  0:20:30.20  6:37/M 
6            5     Sylvia Schwedler            9     2471 Southlake Carroll   0:20:41.28  6:40/M 
7            6     Julia Gassett               9     2189 Southlake Carroll   0:20:42.14  6:41/M 
8            7     Karley Beall                11    2082 Southlake Carroll   0:20:53.76  6:44/M 
9            8     Kylee Cusick                9     2093 Southlake Carroll   0:21:01.77  6:47/M 
10                 Mie-Ava Anderson            10    2080 Southlake Carroll   0:21:02.98  6:47/M 
11           9     Hannah Delay                9     1584 Lewisville Hebron   0:21:03.05  6:47/M 
12                 Alexandra Walsh             9     2477 Southlake Carroll   0:21:11.46  6:50/M 
13                 Juli Almodovar              9     763  Fort Worth Boswell  0:21:13.62  6:51/M 
14           10    Jasmeet Braich              9     396  Flower Mound        0:21:32.48  6:57/M 
15           11    Laura Davis                 11    1063 Keller Timber Creek 0:21:33.21  6:57/M 
16           12    Kinslee Fullner             10    1066 Keller Timber Creek 0:21:34.40  6:58/M 
17           13    Autumn McCarroll            10    2010 Lewisville Marcus   0:21:41.06  7:00/M 
18           14    Ava Clayton                 9     611  Flower Mound        0:21:45.77  7:01/M 
19           15    Kira Wygle                  12    2079 Lewisville Marcus   0:21:46.09  7:01/M 
20                 Lauren Sims                 9     2474 Southlake Carroll   0:21:48.10  7:02/M 
21           16    Emma Selke                  12    2020 Lewisville Marcus   0:21:49.00  7:02/M 
22           17    Susanna Soelberg            12    2022 Lewisville Marcus   0:21:52.89  7:04/M 
23           18    Kylie Huber                 12    1075 Keller Timber Creek 0:21:55.49  7:04/M 
24           19    Reagan Reasonover           10    1643 Lewisville Hebron   0:21:56.09  7:05/M 
25           20    Ariana Deboer               10    623  Flower Mound        0:21:59.21  7:06/M 
26           21    Elizabeth Henry             9     667  Flower Mound        0:22:09.77  7:09/M 
27                 Emma Wilson                 10    803  Fort Worth Boswell  0:22:10.06  7:09/M 
28           22    Sydney Mayes                9     1980 Lewisville Marcus   0:22:10.80  7:09/M 
29           23    Catrina Aguirre             12    391  Flower Mound        0:22:11.92  7:10/M 
30           24    Ella Huckeba                10    1592 Lewisville Hebron   0:22:18.94  7:12/M 
31           25    Emily Varney                11    752  Flower Mound        0:22:24.84  7:14/M 
32           26    Srija Venna                 10    1684 Lewisville Hebron   0:22:27.94  7:15/M 
33           27    Karol Martinez              10    1630 Lewisville Hebron   0:22:29.34  7:15/M 
34           28    Hannah Anderson             9     1054 Keller Timber Creek 0:22:29.58  7:15/M 
35                 Jaylin Tyson                11    797  Fort Worth Boswell  0:22:31.56  7:16/M 
36           29    Lauren Wilsey               12    2028 Lewisville Marcus   0:22:31.96  7:16/M 
37           30    Emily Ahern                 9     1576 Lewisville Hebron   0:22:32.91  7:16/M 
38           31    Bryn Daugherty              9     1579 Lewisville Hebron   0:22:38.22  7:18/M 
39           32    Dia Atluri                  11    14   Coppell             0:22:40.92  7:19/M 
40                 Isabella Garcia             10    1590 Lewisville Hebron   0:22:42.47  7:20/M 
41           33    Kaitlyn Thomas              10    1569 Keller Timber Creek 0:22:48.93  7:22/M 
42           34    Sammy Martinez              11    1117 Keller Timber Creek 0:23:07.74  7:28/M 
43           35    Jeana Sheurich              9     292  Coppell             0:23:09.16  7:28/M 
44           36    Taylor Wilsey               10    2036 Lewisville Marcus   0:23:14.62  7:30/M 
45           37    Phoenix Saavedra            10    1026 Keller              0:23:30.66  7:35/M 
46           38    Katie Sole                  9     1191 Keller Timber Creek 0:23:38.46  7:38/M 
47           39    Logan Russo                 9     1025 Keller              0:23:39.10  7:38/M 
48           40    Ashlyn Wilbanks             9     378  Coppell             0:23:40.60  7:38/M 
49                 Sofia Molina                9     2561 Waxahachie          0:23:43.34  7:39/M 
50                 Hannah Muzik                9     1125 Keller Timber Creek 0:23:44.26  7:39/M 
51           41    Saakshi Barve               9     17   Coppell             0:23:44.51  7:40/M 
52                 Noel Smith                  9     1206 Keller Timber Creek 0:23:45.22  7:40/M 
53           42    Alyza Siddiqui              9     301  Coppell             0:23:53.34  7:42/M 
54           43    Catherine Henderson         9     661  Flower Mound        0:23:54.44  7:43/M 
55                 Elizabeth Fox               10    653  Flower Mound        0:24:02.36  7:45/M 
56           44    Hannah Edgar                9     928  Keller              0:24:02.36  7:45/M 
57           45    Promise McClure             12    976  Keller              0:24:13.06  7:49/M 
58                 Madeline Guinn              11    1123 Keller Timber Creek 0:24:14.05  7:49/M 
59                 Jaspreet Braich             10    601  Flower Mound        0:24:44.74  7:59/M 
60           46    Aria Juma                   9     216  Coppell             0:24:50.76  8:01/M 
61           47    Keilah Lundberg             9     972  Keller              0:25:02.22  8:05/M 
62                 Catherine Navarro Gutierrez 9     219  Coppell             0:25:02.33  8:05/M 
63                 Claire Laviolette           12    2560 Waxahachie          0:25:20.25  8:10/M 
64                 Milaina Drain               10    1686 Lewisville Marcus   0:25:31.61  8:14/M 
65                 Nikita Kolatkar             9     1976 Lewisville Marcus   0:25:35.47  8:15/M 
66           48    Emily Liang                 9     963  Keller              0:25:43.98  8:18/M 
67                 Makenna Lechleitner         12    1610 Lewisville Hebron   0:25:52.02  8:21/M 
68                 Elise Akin                  9     11   Coppell             0:26:22.22  8:30/M 
69                 Ella Handel                 11    656  Flower Mound        0:26:28.66  8:32/M 
70                 Sydney Stafford             12    1646 Lewisville Hebron   0:26:44.27  8:38/M 


Scored Girls
Place Name            Bib  Overall Gender Time     
===== =============== ==== ======= ====== ======== 
1     Anna Hall       2202 1       F      20:12.86 
2     Waverly Hassman 214  2       F      20:20.12 
3     Lauren Lund     2252 3       F      20:24.05 

Embed Code

We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy. If you continue to use this site, you consent to use all cookies.