Race Header

Spring Coast Road 5k


Wed April 26 2017
Location: Redcar, RCC GB TS10 3RW Directions
Type: Run or Run/Walk

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!
Place Bib  Name                Gender Clock Chip  Pace Age        Age Division Division Team Name                          
                                      Time  Time       Percentage     Place                                                
===== ==== =================== ====== ===== ===== ==== ========== === ======== ======== ================================== 
1     1483 Matty Hynes         M      14:54 14:54 2:59 87.1       28  1        M 21-44  Gateshead Harriers & AC            
2     1575 Marc Fenwick        M      15:34 15:34 3:07 83.8       31  2        M 21-44  Tyne Bridge Harriers               
3     1651 Jonathan Johnson    M      15:36 15:35 3:07 83.3       26  3        M 21-44  Harrogate Harriers & AC            
4     1628 Darren Thom         M      15:43 15:43 3:09 82.6       28  4        M 21-44  New Marske Harriers Club           
5     1634 Harry Allan         M      15:47 15:46 3:09 84.0       16  1        M 14-20  New Marske Harriers Club           
6     1478 Jonathan Bains      M      15:51 15:50 3:10 82.0       22  5        M 21-44  Sedgefield Harriers                
7     1644 James Oldfield      M      15:58 15:57 3:11 81.8       31  6        M 21-44  Sedgefield Harriers                
8     1413 Michael JOYEUX      M      15:59 15:59 3:12 81.9       32  7        M 21-44  Quakers Running Club               
9     1469 Dean Newton         M      16:08 16:08 3:14 80.5       20  2        M 14-20  New Marske Harriers Club           
10    1611 David Johnson       M      16:13 16:13 3:14 80.7       32  8        M 21-44  Tyne Bridge Harriers               
11    1617 Paul Lowe           M      16:21 16:21 3:16 87.6       46  1        M 45-49  North York Moors AC                
12    1498 Dominic Dunn        M      16:33 16:33 3:19 79.4       33  9        M 21-44  North York Moors AC                
13    1595 Paul Wilson         M      16:40 16:39 3:20 81.8       39  10       M 21-44  Hartlepool Burn Road Harriers      
14    1578 Scott Nardman       M      16:55 16:54 3:23 77.4       32  11       M 21-44  Richmond & Zetland Harriers        
15    1615 Simon BENNETT       M      16:59 16:58 3:24 78.2       35  12       M 21-44  Hartlepool Burn Road Harriers      
16    1582 Sam Garratt         M      17:06 17:05 3:25 76.0       18  3        M 14-20  New Marske Harriers Club           
17    1589 Paul Darroch        M      17:14 17:12 3:26 75.7       30  13       M 21-44  North York Moors AC                
18    1579 Kenny MacPherson    M      17:14 17:12 3:26 84.5       48  2        M 45-49  Cambuslaing                        
19    1458 David WATKINS       M      17:29 17:27 3:29 84.5       50  1        M 50-54  North York Moors AC                
20    1584 Daniel GUNN         M      17:35 17:34 3:31 78.0       14  4        M 14-20  New Marske Harriers Club           
21    1647 Sharon Barlow       F      17:36 17:34 3:31 85.5       38  1        F 21-39  Darlington H & AC                  
22    1473 Paul Wildmore       M      17:44 17:43 3:33 76.3       38  14       M 21-44  North York Moors AC                
23    1580 Ken Harker          M      17:46 17:44 3:33 80.2       45  3        M 45-49  Richmond & Zetland Harriers        
24    1614 Kevin McLoughlin    M      17:47 17:45 3:33 83.1       50  2        M 50-54  North York Moors AC                
25    1650 Lee DAVIES          M      17:51 17:49 3:34 78.0       42  15       M 21-44  Richmond & Zetland Harriers        
26    1445 Steven SMITH        M      17:55 17:52 3:34 72.9       30  16       M 21-44  North York Moors AC                
27    1573 Alastair SPANNER    M      17:59 17:57 3:36 78.6       44  17       M 21-44  Tyne Bridge Harriers               
28    1616 Harry Potter        M      18:17 18:15 3:39 73.6       15  5        M 14-20  Unattached                         
29    1607 Mathew Dumigan      M      18:18 18:16 3:39 72.5       16  6        M 14-20  Darlington Triathlon Club          
30    1427 Phillip NOBLE       M      18:20 18:19 3:40 70.9       26  18       M 21-44  Redcar Running Club                
31    1455 Andrew TULLOCK      M      18:21 18:18 3:39 77.0       44  19       M 21-44  Redcar Running Club                
32    1393 Paul GARRENS        M      18:22 18:18 3:39 76.5       43  20       M 21-44  Middlesbrough & Cleveland Harriers 
33    1481 Philip Peggs        M      18:23 18:21 3:40 71.6       33  21       M 21-44  Loftus & Whitby AC                 
34    1642 Chris DALE          M      18:29 18:27 3:41 70.7       31  22       M 21-44  Redcar Running Club                
35    1592 Stephan Tomaszewski M      18:29 18:29 3:42 83.6       56  1        M 55-59  Thirsk & Sowerby Harriers          
36    1430 Andrew Park         M      18:29 18:26 3:41 72.8       37  23       M 21-44  Darlington H & AC                  
37    1599 Brian MARTIN        M      18:31 18:29 3:42 85.7       59  2        M 55-59  Quakers Running Club               
38    1457 Neil WALKER         M      18:33 18:30 3:42 82.9       55  3        M 55-59  New Marske Harriers Club           
39    1585 Brian Laverick      M      18:38 18:36 3:43 81.2       53  3        M 50-54  North York Moors AC                
40    1596 Steven Morrison     M      18:39 18:35 3:43 70.2       31  24       M 21-44  Hartlepool Burn Road Harriers      
41    1605 Paul CHOW           M      18:40 18:37 3:44 74.1       41  25       M 21-44  Middlesbrough & Cleveland Harriers 
42    1436 Dawn RICHARDSON     F      18:42 18:39 3:44 83.6       44  1        F 40-44  Quakers Running Club               
43    1625 Dave JONES          M      18:48 18:47 3:46 74.0       42  26       M 21-44  Quakers Running Club               
44    1623 Nicola Kent         F      18:51 18:48 3:46 83.6       45  1        F 45-49  Loftus & Whitby AC                 
45    1496 Peter Armstrong     M      18:52 18:49 3:46 69.4       31  27       M 21-44  Darlington H & AC                  
46    1624 Phil Crame          M      18:53 18:50 3:46 72.8       40  28       M 21-44  Loftus & Whitby AC                 
47    1495 Garry Collinson     M      18:56 18:53 3:47 69.9       34  29       M 21-44  Darlington H & AC                  
48    1497 Dale CHAPMAN        M      19:03 18:58 3:47 68.5       24  30       M 21-44  Quakers Running Club               
49    1636 Walter Busuttil     M      19:08 19:07 3:49 79.6       54  4        M 50-54  Thirsk & Sowerby Harriers          
50    1646 Nathan Smith        M      19:09 19:05 3:49 72.8       42  31       M 21-44  Harrogate Harriers & AC            
51    1572 Sophie Marr         F      19:10 19:07 3:49 77.2       27  2        F 21-39  Tyne Bridge Harriers               
52    1613 Andrew Marshall     M      19:13 19:10 3:50 76.3       49  4        M 45-49  Loftus & Whitby AC                 
53    1419 Paul MCGOUGH        M      19:18 19:16 3:51 71.6       41  32       M 21-44  North York Moors AC                
54    1439 Mark ROBINSON       M      19:42 19:38 3:56 67.2       34  33       M 21-44  Quakers Running Club               
55    1654 Mark WILSON         M      19:48 19:45 3:57 71.4       44  34       M 21-44  Esk Valley Fell Club               
56    1593 David Aaron         M      19:52 19:49 3:58 66.9       35  35       M 21-44  North York Moors AC                
57    1414 Paul KEEDY          M      19:55 19:48 3:57 73.4       48  5        M 45-49  Darlington H & AC                  
58    1253 Lisa BENNETT        F      19:58 19:54 3:59 77.7       43  2        F 40-44  New Marske Harriers Club           
59    1424 Chris MINTO         M      20:05 20:03 4:00 66.5       36  36       M 21-44  Quakers Running Club               
60    1456 Richard VEITCH      M      20:06 20:04 4:01 68.8       41  37       M 21-44  Redcar Running Club                
61    1626 Zara Noble          F      20:09 20:06 4:01 73.5       24  3        F 21-39  Loftus & Whitby AC                 
62    1477 Brian McGouran      M      20:10 20:05 4:01 71.3       46  6        M 45-49  Unattached                         
63    1433 Sue PHILLIPS        F      20:11 20:07 4:01 84.9       53  1        F 50-54  Darlington H & AC                  
64    1482 Paul McDermott      M      20:20 20:17 4:04 72.7       50  5        M 50-54  Redcar Running Club                
65    1023 Richard BARNES      M      20:29 20:25 4:05 73.4       52  6        M 50-54  North York Moors AC                
66    1391 Peter FOULDS        M      20:34 20:28 4:05 66.0       38  38       M 21-44  Darlington H & AC                  
67    1471 Graham ROBINSON     M      20:38 20:36 4:07 77.5       60  1        M 60-64  Thirsk & Sowerby Harriers          
68    1407 Jade HUTCHINSON     F      20:38 20:33 4:07 73.0       17  1        F 14-20  Darlington H & AC                  
69    1587 Terence Fahey       M      20:40 20:37 4:07 77.4       60  2        M 60-64  Redcar Running Club                
70    1621 Steve Park          M      20:42 20:39 4:08 65.9       39  39       M 21-44  Redcar Running Club                
71    895  Jamie BALDASERA     M      20:43 20:37 4:07 63.0       26  40       M 21-44  Darlington H & AC                  
72    1446 Patricia SPEEDIE    F      20:45 20:41 4:08 76.0       45  2        F 45-49  New Marske Harriers Club           
73    1476 Fern Freeman        F      20:45 20:45 4:09 71.2       27  4        F 21-39  Dewsbury Road Runners              
74    1637 Martyn Coy          M      20:47 20:40 4:08 68.2       44  41       M 21-44  Thirsk & Sowerby Harriers          
75    1387 Barry DUNNE         M      20:52 20:48 4:10 72.0       52  7        M 50-54  North York Moors AC                
76    1574 Keith Harker        M      21:01 20:57 4:12 72.1       53  8        M 50-54  Redcar Running Club                
77    1110 Mark BEHRENS        M      21:02 20:57 4:12 67.3       44  42       M 21-44  North York Moors AC                
78    1398 Andrew GLENCROSS    M      21:06 20:58 4:12 68.3       46  7        M 45-49  Darlington H & AC                  
79    1461 Andrew WHILES       M      21:09 21:05 4:13 70.0       50  9        M 50-54  Redcar Running Club                
80    1429 David PALEY         M      21:10 21:04 4:13 66.5       43  43       M 21-44  New Marske Harriers Club           
81    1472 Russell Butchers    M      21:18 21:11 4:14 64.8       40  44       M 21-44  Thirsk & Sowerby Harriers          
82    1643 John Hall           M      21:24 21:19 4:16 73.7       58  4        M 55-59  Darlington H & AC                  
83    1474 Kian Wildmore       M      21:27 21:25 4:17 64.0       14  7        M 14-20  New Marske Harriers Club           
84    1432 Martin PHILLIPS     M      21:30 21:26 4:17 70.5       53  10       M 50-54  Darlington H & AC                  
85    1645 Natalie Bennett     F      21:31 21:26 4:17 68.9       31  5        F 21-39  Tyne Bridge Harriers               
86    1040 Joanne BEDDOW       F      21:40 21:36 4:19 70.2       40  3        F 40-44  Hartlepool Burn Road Harriers      
87    1598 Emma Gettings       F      21:43 21:37 4:19 68.5       33  6        F 21-39  Redcar Running Club                
88    1304 Keith BINDOFF       M      21:45 21:41 4:20 62.8       39  45       M 21-44  Middlesbrough & Cleveland Harriers 
89    876  Julia ATKINSON-TAIT F      21:48 21:43 4:20 74.4       48  3        F 45-49  Sedgefield Harriers                
90    1423 Eddie MEEHAN        M      21:51 21:45 4:21 76.6       65  1        M 65-69  North York Moors AC                
91    1622 Pauline Brown       F      21:52 21:42 4:20 77.8       52  2        F 50-54  Darlington H & AC                  
92    1470 Robert Howard       M      21:54 21:51 4:22 77.6       67  2        M 65-69  Loftus & Whitby AC                 
93    1499 Andrew Petford      M      21:56 21:53 4:23 66.9       49  8        M 45-49  Redcar Running Club                
94    1632 Laura Havis         F      21:56 21:55 4:23 72.0       14  2        F 14-20  Middlesbrough & Cleveland Harriers 
95    1631 Paul HAVIS          M      21:56 21:55 4:23 67.8       51  11       M 50-54  Unattached                         
96    1490 Joanne Goldsmith    F      21:57 21:50 4:22 71.4       44  4        F 40-44  New Marske Harriers Club           
97    1334 Mark BROWN          M      22:00 21:55 4:23 63.0       41  46       M 21-44  North York Moors AC                
98    1396 Rob GILLHAM         M      22:06 21:59 4:24 66.6       49  9        M 45-49  Quakers Running Club               
99    1655 Sharon Gayter       F      22:08 22:02 4:25 76.6       52  3        F 50-54  North York Moors AC                
100   1447 Ian SPELLMAN        M      22:15 22:08 4:25 65.1       47  10       M 45-49  Redcar Running Club                
101   1438 David ROBINSON      M      22:26 22:21 4:28 65.0       48  11       M 45-49  North York Moors AC                
102   1489 Dawn Sulley         F      22:31 22:26 4:29 70.1       45  4        F 45-49  New Marske Harriers Club           
103   1460 Clive WATTS         M      22:33 22:25 4:29 66.8       52  12       M 50-54  Redcar Running Club                
104   1586 Katy Fahey          F      22:34 22:29 4:30 65.8       32  7        F 21-39  Redcar Running Club                
105   1400 Martin GUNN         M      22:40 22:32 4:30 61.2       41  47       M 21-44  Unattached                         
106   1608 Peter Johnson       M      22:45 22:40 4:32 71.0       61  3        M 60-64  Hartlepool Burn Road Harriers      
107   1652 Mathew Skipper      M      22:48 22:35 4:31 58.2       33  48       M 21-44  Unattached                         
108   1195 John CORNWELL       M      23:05 22:57 4:35 58.9       38  49       M 21-44  Unattached                         
109   1610 Marc Davies         M      23:16 23:09 4:38 65.2       53  13       M 50-54  Thirsk & Sowerby Harriers          
110   1577 Andy Butcher        M      23:16 23:10 4:38 63.7       50  14       M 50-54  Thirsk & Sowerby Harriers          
111   1641 Ray Foulkes         M      23:17 23:11 4:38 64.6       52  15       M 50-54  Redcar Running Club                
112   1635 Helen Ashworth      F      23:18 23:13 4:38 69.6       48  5        F 45-49  Thirsk & Sowerby Harriers          
113   1597 Sean Connolly       M      23:22 23:12 4:38 56.4       17  8        M 14-20  Darlington H & AC                  
114   1356 Thomas BUNN         M      23:22 23:12 4:38 66.1       55  5        M 55-59  New Marske Harriers Club           
115   1494 Sarah Watson        F      23:24 23:16 4:39 63.5       30  8        F 21-39  Quakers Running Club               
116   1590 Brian Allen         M      23:26 23:21 4:40 76.7       72  1        M 70-99  New Marske Harriers Club           
117   1627 Simon Rek           M      23:27 23:18 4:40 61.9       47  12       M 45-49  Quakers Running Club               
118   1492 Richard Degg        M      23:43 23:37 4:43 62.5       50  16       M 50-54  Redcar Running Club                
119   1332 Leanne BRAYFIELD    F      23:46 23:41 4:44 62.4       22  9        F 21-39  Redcar Running Club                
120   1571 Joe Broomfield      M      23:54 23:48 4:46 60.6       47  13       M 45-49  Redcar Running Club                
121   1485 Jeannie Wilde       F      23:59 23:53 4:46 67.0       47  6        F 45-49  Redcar Running Club                
122   1441 Douglas SCOTT       M      24:06 24:00 4:48 68.8       64  4        M 60-64  New Marske Harriers Club           
123   1480 Malcolm Peggs       M      24:22 24:15 4:51 66.9       62  5        M 60-64  Loftus & Whitby AC                 
124   1606 Jeff Moulder        M      24:33 24:25 4:53 69.4       67  3        M 65-69  New Marske Harriers Club           
125   1448 Paul STEPHENSON     M      24:34 24:22 4:53 55.5       38  50       M 21-44  Stockton Striders AC               
126   1591 Louise Danby        F      24:37 24:27 4:53 60.4       31  10       F 21-39  New Marske Harriers Club           
127   1454 Sarah TOMLINSON     F      24:38 24:29 4:54 62.3       41  5        F 40-44  Darlington H & AC                  
128   1389 Louise ELLISON      F      24:40 24:34 4:55 61.7       40  6        F 40-44  Redcar Running Club                
129   1583 Michelle O'GRADY    F      24:47 24:38 4:56 60.4       35  11       F 21-39  New Marske Harriers Club           
130   1603 Ian Barnes          M      24:53 24:45 4:57 85.9       81  2        M 70-99  Darlington H & AC                  
131   1479 Shirley Gibson      F      25:01 24:56 5:00 83.5       69  1        F 65-99  Darlington H & AC                  
132   1484 Tracey Atkinson     F      25:10 25:04 5:01 67.4       52  4        F 50-54  Redcar Running Club                
133   1600 Sandra MARTIN       F      25:11 25:03 5:01 66.7       51  5        F 50-54  Quakers Running Club               
134   1581 Stephen Maddison    M      25:17 25:10 5:02 62.5       58  6        M 55-59  Redcar Running Club                
135   1488 Marie Christie      F      25:27 25:21 5:04 58.8       36  12       F 21-39  Redcar Running Club                
136   1491 Gina Williams       F      25:29 25:17 5:03 61.6       44  7        F 40-44  Redcar Running Club                
137   1406 Anne HUTCHINSON     F      25:32 25:24 5:05 62.4       46  7        F 45-49  Darlington H & AC                  
138   1401 Sarah GUNN          F      25:37 25:29 5:06 59.2       39  13       F 21-39  New Marske Harriers Club           
139   1422 Janet MCRAE         F      25:39 25:34 5:07 66.0       52  6        F 50-54  Sedgefield Harriers                
140   1630 Michael Garbutt     M      25:52 25:42 5:08 50.5       21  51       M 21-44  Unattached                         
141   1653 Annemarie Wilson    F      25:52 25:41 5:08 58.7       39  14       F 21-39  Unattached                         
142   1612 Joanne Marshall     F      25:58 25:47 5:09 60.0       43  8        F 40-44  Unattached                         
143   1463 Julie WHINN         F      25:58 25:49 5:10 66.9       54  7        F 50-54  Quakers Running Club               
144   1416 Tony MAIN           M      26:05 25:52 5:11 61.7       60  6        M 60-64  Billingham Marsh Hse H & AC        
145   1390 Petra ERIKSSON      F      26:09 26:01 5:12 58.0       39  15       F 21-39  North York Moors AC                
146   1629 Kyah HALL           F      26:13 26:02 5:13 56.7       21  16       F 21-39  Unattached                         
147   1588 Catherine Bradbury  F      26:15 26:09 5:14 56.5       31  17       F 21-39  Redcar Running Club                
148   1421 Linda MCNAMEE       F      26:15 26:03 5:13 58.5       41  9        F 40-44  Unattached                         
149   1465 Julian WILKINSON    M      26:17 26:09 5:14 63.7       65  4        M 65-69  New Marske Harriers Club           
150   1193 Tina CORAH          F      26:24 26:13 5:14 65.2       53  8        F 50-54  Darlington H & AC                  
151   1452 Christopher THOMAS  M      26:26 26:18 5:16 58.3       55  7        M 55-59  Redcar Running Club                
152   1657 Michael Pugh        M      26:28 26:13 5:14 56.3       50  17       M 50-54  Unattached                         
153   1486 Natalie Boal        F      26:28 26:21 5:16 56.0       23  18       F 21-39  Redcar Running Club                
154   1466 Vanessa WILLIAMS    F      26:55 26:50 5:22 56.8       41  10       F 40-44  Redcar Running Club                
155   1648 Craig Greenfield    M      27:03 26:48 5:22 48.8       32  52       M 21-44  Redcar Running Club                
156   1425 Barry MOODY         M      27:04 26:55 5:23 64.2       69  5        M 65-69  North York Moors AC                
157   1428 John O'BOYLE        M      27:06 26:52 5:22 51.7       42  53       M 21-44  Unattached                         
158   1656 Caroline Chinnock   F      27:11 26:59 5:24 58.7       46  8        F 45-49  New Marske Harriers Club           
159   1442 Michelle SCRUBY     F      27:14 27:04 5:25 54.8       34  19       F 21-39  Quakers Running Club               
160   1453 Linda TINKLER       F      27:25 27:14 5:27 55.0       37  20       F 21-39  Darlington H & AC                  
161   1604 Partick PARKS       M      27:27 27:19 5:28 62.6       68  6        M 65-69  Redcar Running Club                
162   1638 Andrea Almack       F      27:33 27:25 5:29 58.4       47  9        F 45-49  Thirsk & Sowerby Harriers          
163   1639 Tracy Hayden        F      27:55 27:44 5:33 59.0       49  10       F 45-49  Thirsk & Sowerby Harriers          
164   1459 Michael WATSON      M      28:05 27:55 5:35 54.9       55  8        M 55-59  Redcar Running Club                
165   1409 SARAH JOHNSON       F      28:16 28:05 5:37 52.8       34  21       F 21-39  Darlington H & AC                  
166   1411 Lisa JOHNSTONE      F      28:24 28:14 5:39 56.7       47  11       F 45-49  Quakers Running Club               
167   1649 Gordon Sanderson    M      28:27 28:12 5:39 54.0       54  18       M 50-54  Redcar Running Club                
168   1576 Alison Butcher      F      28:54 28:43 5:45 57.5       50  9        F 50-54  Thirsk & Sowerby Harriers          
169   1410 Taraha JOHNSON      F      28:57 28:47 5:45 51.3       25  22       F 21-39  Redcar Running Club                
170   1601 Faye Dunnakey       F      29:01 28:47 5:45 51.4       32  23       F 21-39  Redcar Running Club                
171   1602 Sara Porley         F      29:02 28:48 5:45 52.1       38  24       F 21-39  Redcar Running Club                
172   1620 Rachel Park         F      29:08 28:56 5:47 51.9       38  25       F 21-39  Unattached                         
173   1440 Sidney RUDD         M      29:20 29:07 5:49 59.4       69  7        M 65-69  Billingham Marsh Hse H & AC        
174   1633 Malcolm Kilner      M      29:20 29:06 5:49 51.9       53  19       M 50-54  Unattached                         
175   1444 Lisa SMEDLEY        F      29:34 29:23 5:52 51.6       40  11       F 40-44  Darlington H & AC                  
176   1475 Lesley Marr         F      29:50 29:38 5:55 52.2       43  12       F 40-44  Unattached                         
177   1408 LISA JENKINS        F      29:55 29:45 5:57 51.6       42  13       F 40-44  Quakers Running Club               
178   1493 Emma Lloyd          F      30:05 29:53 5:59 49.5       32  26       F 21-39  Redcar Running Club                
179   1487 Ian WELCH           M      30:12 29:58 6:00 59.0       71  3        M 70-99  Redcar Running Club                
180   1609 Bev Davies          F      30:22 30:11 6:02 56.6       53  10       F 50-54  Thirsk & Sowerby Harriers          
181   1239 JULIE BELL          F      30:41 30:29 6:06 51.6       45  12       F 45-49  Darlington H & AC                  
182   1619 Sue Crust           F      31:33 31:24 6:17 59.8       61  1        F 60-64  New Marske Harriers Club           
183   1415 Sandra MAIN         F      32:27 32:18 6:28 58.8       62  2        F 60-64  Billingham Marsh Hse H & AC        
184   1426 John MULLIGAN       M      33:00 32:46 6:33 59.3       77  4        M 70-99  Billingham Marsh Hse H & AC        
185   1048 Ian CODLING         M      33:19 33:11 6:38 56.5       75  5        M 70-99  Thirsk & Sowerby Harriers          
186   1022 Peter BALL          M      34:31 34:23 6:53 41.3       45  14       M 45-49  Redcar Running Club                
187   1618 Mandy Lynch         F      35:35 35:26 7:05 48.7       54  11       F 50-54  New Marske Harriers Club           
188   1640 Liz Stephenson      F      36:10 35:58 7:12 41.6       37  27       F 21-39  Thirsk & Sowerby Harriers          
189   1049 Marian CODLING      F      37:19 37:07 7:26 61.1       75  2        F 65-99  Thirsk & Sowerby Harriers          
190   1397 Rachel GIRARD       F      43:10 42:58 8:36 35.5       41  14       F 40-44  Darlington H & AC                  

Embed Code