Race Header

Graham Hall


Sat December 9 2017
Location: Redcar, RCC GB TS10 1HT Directions
Type: Run or Run/Walk

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!
2017 2016 2015 --- Select Results --- Under 13 Girls
Under 13 Girls
Under 13 Boys
Under 13 Boys
Under 15 Girls
Under 15 Girls
Under 15 Boys
Under 15 Boys
Under 17/20 Women
Under 17/20 Women
Under 20 Men
Under 20 Men
Senior Men
Senior Men
Senior Women
Senior Women
Under 17 Men
Under 17 Men
Participant Lookup & Tracking --- Select Results --- Under 13 Girls
Under 13 Girls
Under 13 Boys
Under 13 Boys
Under 15 Girls
Under 15 Girls
Under 15 Boys
Under 15 Boys
Under 17/20 Women
Under 17/20 Women
Under 20 Men
Under 20 Men
Senior Men
Senior Men
Senior Women
Senior Women
Under 17 Men
Under 17 Men
Participant Lookup & Tracking --- Select Results --- Under 13 Girls
Under 13 Girls
Under 13 Boys
Under 13 Boys
Under 15 Girls
Under 15 Girls
Under 15 Boys
Under 15 Boys
Under 17/20 Women
Under 17/20 Women
Under 20 Men
Under 20 Men
Senior Men
Senior Men
Senior Women
Senior Women
Under 17 Men
Under 17 Men
Participant Lookup & Tracking
All Results
Interactive Version
Place Bib Name                Gender Clock Division Division Team Name                             
                                     Time  Place                                                   
===== === =================== ====== ===== ======== ======== ===================================== 
1     250 Josh Cowperthwaite  M      15:31 1        M 13-14  Middlesbrough Athletic Club (mandale) 
2     261 Daniel Dixon        M      15:53 2        M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
3     263 Taylor Glover       M      15:57 3        M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
4     251 Daniel Currie       M      16:00 4        M 13-14  Middlesbrough Athletic Club (mandale) 
5     265 Rory Leonard        M      16:08 5        M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
6     291 Alexander Wood      M      16:14 6        M 13-14  Tynedale Harriers & Ac                
7     214 Josh Fiddaman       M      16:19 7        M 13-14  Blyth Running Club                    
8     244 Jamie Reed          M      16:24 8        M 13-14  Houghton Harriers & Ac                
9     252 Luke Pettit         M      16:36 9        M 13-14  Middlesbrough Athletic Club (mandale) 
10    259 Ross Charlton       M      16:38 10       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
11    243 Matthew Phillips    M      16:44 11       M 13-14  Houghton Harriers & Ac                
12    233 James Morris        M      16:52 12       M 13-14  Gateshead Harriers & AC               
13    253 James Somers        M      16:52 13       M 13-14  Middlesbrough Athletic Club (mandale) 
14    262 Joseph Dowd         M      16:56 14       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
15    224 Samuel Ashcroft     M      17:00 15       M 13-14  Gateshead Harriers & AC               
16    247 Cameron Thomas      M      17:03 16       M 13-14  Hunwick Harriers                      
17    270 Daniel Gunn         M      17:06 17       M 13-14  New Marske Harriers Club              
18    288 Cameron Grey        M      17:28 18       M 13-14  Tynedale Harriers & Ac                
19    282 Leodhais MacPherson M      17:33 19       M 13-14  Tyne Bridge Harriers                  
20    278 Ryan Watson         M      17:35 20       M 13-14  Sedgefield Harriers                   
21    267 Daniel Melling      M      17:37 21       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
22    266 Connor Marshall     M      17:39 22       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
23    268 Matthew Waterfield  M      17:41 23       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
24    248 James Martin        M      17:44 24       M 13-14  Jarrow & Hebburn Ac                   
25    206 Dillon Openshaw     M      17:45 25       M 13-14  Birtley Ac                            
26    241 Joseph Ramshaw      M      17:46 26       M 13-14  Gosforth Harriers & Ac                
27    209 Jack Boaden         M      17:51 27       M 13-14  Blaydon Harriers & AC                 
28    225 Oscar Birney        M      18:04 28       M 13-14  Gateshead Harriers & AC               
29    229 William Dixon       M      18:09 29       M 13-14  Gateshead Harriers & AC               
30    213 Luke Shears         M      18:09 30       M 13-14  Blaydon Harriers & AC                 
31    275 Thomas Sursham      M      18:18 31       M 13-14  North Shields Polytechnic Club        
32    222 Jamie Styles        M      18:28 32       M 13-14  Elswick Harriers                      
33    219 Jacob Stephenson    M      18:29 33       M 13-14  Durham City Harriers & AC             
34    292 Olly Aird           M      18:34 34       M 13-14  Wallsend Harriers & Ac                
35    220 Jack Watson         M      18:41 35       M 13-14  Durham City Harriers & AC             
36    238 Geordie Cheetham    M      18:49 36       M 13-14  Gosforth Harriers & Ac                
37    264 Jordan Hedgecock    M      18:50 37       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
38    207 Thomas Carvell      M      18:52 38       M 13-14  Blackhill Bounders                    
39    215 Christopher Milburn M      18:59 39       M 13-14  Durham City Harriers & AC             
40    258 Brad Brown          M      19:03 40       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
41    237 Jack Anderson       M      19:12 41       M 13-14  Gosforth Harriers & Ac                
42    221 Christopher Mason   M      19:29 42       M 13-14  Elswick Harriers                      
43    257 Sam Bradley         M      19:31 43       M 13-14  Morpeth Harriers & Ac                 
44    273 Jake Hill           M      19:34 44       M 13-14  North Shields Polytechnic Club        
45    212 Tom Rutherford      M      19:36 45       M 13-14  Blaydon Harriers & AC                 
46    277 Max Howell          M      19:37 46       M 13-14  Sedgefield Harriers                   
47    202 Tom Callaghan       M      19:37 47       M 13-14  Billingham Marsh Hse H & Ac           
48    205 Cain Mason          M      19:44 48       M 13-14  Birtley Ac                            
49    245 Joe Whelan          M      19:46 49       M 13-14  Houghton Harriers & Ac                
50    230 Luke Edgar          M      19:54 50       M 13-14  Gateshead Harriers & AC               
51    240 David Raffle        M      19:56 51       M 13-14  Gosforth Harriers & Ac                
52    272 Sam Edmundson       M      20:13 52       M 13-14  North Shields Polytechnic Club        
53    210 Daniel Buffham      M      20:33 53       M 13-14  Blaydon Harriers & AC                 
54    242 Cole Baldam         M      20:45 54       M 13-14  Hartlepool Burn Road Harriers         
55    274 Mark Nash           M      21:01 55       M 13-14  North Shields Polytechnic Club        
56    231 Joe Halpin          M      21:06 56       M 13-14  Gateshead Harriers & AC               
57    271 Kian Wildmore       M      21:21 57       M 13-14  New Marske Harriers Club              
58    201 Ryan Brockbank      M      22:23 58       M 13-14  Billingham Marsh Hse H & Ac           
59    287 Joseph Green        M      24:14 59       M 13-14  Tynedale Harriers & Ac                
60    204 William Whyborne    M      26:29 60       M 13-14  Billingham Marsh Hse H & Ac           

Embed Code