Results For
Madison's Miracles 5th Annual Remembrance Walk & 5K Run For Babies Gone Too Soon

Stuart, FL 34994
Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Place Bib Name                       Gender Age City                   State Clock     Chip      Pace  Division Division     Team Name                             
                                                                             Time      Time            Place                                                       
===== === ========================== ====== === ====================== ===== ========= ========= ===== ======== ============ ===================================== 
1     133 Josh Negron                M      27  Port St Lucie          FL    0:20:18.9 0:20:18.9 6:32  1        M Overall                                          
2         James Henry                M      46  Port St Lucie          FL    0:20:35.4 0:20:35.4 6:38  1        M Master     Mya’s Miracle Milers                 
3         Matthew Novack             M      52  Delray Beach           FL    0:20:57.2 0:20:56.5 6:44  1        M 50-54                                            
4         Chris Juh                  M      35  Stuart                 FL    0:21:31.7 0:21:26.0 6:54  1        M 35-39      Ashlyn West                           
5         Daniel Hudzina             M      27  Palm City              FL    0:22:12.2 0:22:10.0 7:08  1        M 25-29      Crew’s Crew                          
6     132 Dale Ruby                  M      59  Palm City                    0:22:22.3 0:22:22.3 7:12  1        M 55-59                                            
7     129 Bob McIntosh               M      44  Port Saint Lucie             0:23:32.7 0:23:32.4 7:35  1        M 40-44                                            
8         Bryan Longworth            M      52  Port Saint Lucie       FL    0:23:56.7 0:23:55.9 7:42  2        M 50-54      A Faster PC                           
9         Gregg Fields               M      61  Palm Beach Gardens     FL    0:24:00.3 0:24:00.3 7:44  1        M 60-64                                            
10        Kay Trager                 F      28  Port Saint Lucie       FL    0:24:30.9 0:24:30.9 7:53  1        F Overall                                          
11    141 Kris Lyon                  M      52  Stuart                       0:25:03.5 0:24:56.6 8:02  3        M 50-54                                            
12        Brian Mulrooney            M      45  Port Saint Lucie       FL    0:25:54.5 0:25:39.9 8:16  1        M 45-49      Ashlyn West                           
13        Cindy Granata              F      54  Hobe Sound             FL    0:25:44.4 0:25:44.4 8:17  1        F Master                                           
14        Demari Scott               M      16  Port Saint Lucie       FL    0:25:53.7 0:25:53.5 8:20  1        M 15-19      Parker’s Pretty Little Tribe         
15        Jessica VanValkenburgh     F      38  Stuart                 FL    0:26:10.5 0:25:56.4 8:21  1        F 35-39      Ashlyn West                           
16        Brian LaCasse              M      38  Stuart                 FL    0:26:58.6 0:26:48.7 8:38  2        M 35-39      Mya’s Miracle Milers                 
17        Amanda Foster              F      48  Stuart                 FL    0:26:59.4 0:26:54.1 8:40  1        F 45-49                                            
18    136 Rosa Lozano                F      29  Port Saint Lucie             0:26:57.2 0:26:54.4 8:40  1        F 25-29                                            
19        Therese Lewis              F      47  Jensen Beach           FL    0:27:26.2 0:27:06.9 8:44  2        F 45-49      Ashlyn West                           
20        Melissa Yusko              F      31  Palm City              FL    0:27:12.9 0:27:10.8 8:45  1        F 30-34                                            
21    139 Lizbeth Barrios            F      29  Port Saint Lucie             0:27:24.5 0:27:21.3 8:48  2        F 25-29                                            
22        Leslie Sargent             F      39  Port Saint Lucie       FL    0:27:29.8 0:27:26.3 8:50  2        F 35-39                                            
23    128 Gina Zuk                   F      53  Stuart                       0:27:32.7 0:27:26.8 8:50  1        F 50-54                                            
24    138 Jose Juan Rocha            M      31  Port Saint Lucie             0:27:57.6 0:27:54.6 8:59  1        M 30-34                                            
25        Lexi Bohman                F      20  Jupiter                FL    0:28:21.8 0:28:16.5 9:06  1        F 20-24                                            
26        Susan O'Rourke             F      58  Stuart                 FL    0:28:34.8 0:28:28.2 9:10  1        F 55-59                                            
27        Clint Bond                 M      46  Spring Hill            KS    0:28:39.9 0:28:32.5 9:11  2        M 45-49                                            
28    135 Steve Connell              M      43  Jensen Beach                 0:29:03.6 0:28:54.3 9:18  2        M 40-44                                            
29        Tahra Cessna               F      44  Jensen Beach           FL    0:29:14.0 0:29:00.4 9:20  1        F 40-44      Mya’s Miracle Milers                 
30        Scott Wolfe                M      34  Jensen Beach           FL    0:29:16.3 0:29:04.9 9:22  2        M 30-34      Logan’s WolfePack                    
31        Aaron Wojcieszak           M      42  Stuart                 FL    0:31:05.9 0:29:05.9 9:22  3        M 40-44      Ashlyn West                           
32        Jennifer Wojcieszak        F      42  Stuart                 FL    0:29:30.8 0:29:12.1 9:24  2        F 40-44      Ashlyn West                           
33        Mark Griffin               M      39  West Palm Beach        FL    0:29:29.6 0:29:19.7 9:26  3        M 35-39      Team Haylee Rae                       
34        Katie Schweiger            F      35  Stuart                 FL    0:29:27.0 0:29:25.1 9:28  3        F 35-39                                            
35        Brian Moriarty             M      43  Stuart                 FL    0:29:53.8 0:29:45.6 9:35  4        M 40-44      Loving Chiropractic                   
36    137 Abigail Lozano             F      22  Port Saint Lucie             0:29:48.0 0:29:45.7 9:35  2        F 20-24                                            
37        Kurt Riley                 M      40  Port Saint Lucie       FL    0:29:58.1 0:29:53.2 9:37  5        M 40-44      Jodi Riley Consulting LLC             
38        Kelly Janes                F      44  Stuart                 FL    0:30:33.9 0:30:13.3 9:44  3        F 40-44      Ashlyn West                           
39        Garen Janes                M      49  Stuart                 FL    0:30:35.5 0:30:14.3 9:44  3        M 45-49      Ashlyn West                           
40        Nina Raynor                F      32  Palm Beach Gardens     FL    0:31:01.7 0:30:48.0 9:55  2        F 30-34      Mya’s Miracle Milers                 
41        Lindsay Redding            F      33  West Palm Beach        FL    0:30:58.9 0:30:48.2 9:55  3        F 30-34      Team Haylee Rae                       
42        Haleigh Hudzina            F      26  Palm City              FL    0:30:52.8 0:30:48.5 9:55  3        F 25-29      Crew’s Crew                          
43        Jeremy Vasquez             M      25  Port St Lucie          FL    0:30:52.9 0:30:48.9 9:55  2        M 25-29                                            
44        Melissa Efron              F      46  Port Saint Lucie       FL    0:31:02.9 0:30:51.9 9:56  3        F 45-49                                            
45        Jill Taylor                F      29  Port Saint Lucie       FL    0:31:16.0 0:31:03.4 10:00 4        F 25-29      Martin County Healthy Start Coalition 
46        Hannah Rogers              F      35  Jensen Beach           FL    0:31:21.1 0:31:08.5 10:01 4        F 35-39      Elizabeth's Warriors                  
47        Cori Griffin               F      33  West Palm Beach        FL    0:31:40.4 0:31:29.8 10:08 4        F 30-34      Team Haylee Rae                       
48        Steve Cargill              M      72  Hobe Sound             FL    0:31:57.2 0:31:51.1 10:15 1        M 70-74                                            
49        Kristen Brown              F      46  Port Saint Lucie       FL    0:32:25.6 0:32:13.3 10:22 4        F 45-49      Mya’s Miracle Milers                 
50        Cathy Barham               F      55  Jensen Beach           FL    0:33:19.4 0:33:12.6 10:41 2        F 55-59      Ashlyn West                           
51        Vania Werner               F      33  Palm City              FL    0:34:01.2 0:33:52.7 10:54 5        F 30-34                                            
52        Kimberly Smith             F      33  Palm City              FL    0:34:12.0 0:34:06.7 10:59 6        F 30-34      Crew’s Crew                          
53        Laura Moriarty             F      36  Palm City              FL    0:34:27.6 0:34:19.6 11:03 5        F 35-39      Loving Chiropractic                   
54        Patricia Sadaka            F      57  Kissimmee              FL    0:34:27.5 0:34:19.6 11:03 3        F 55-59      Loving Chiropractic                   
55        Elizabeth Huggins-Thompson F      58  Jensen Beach           FL    0:34:28.5 0:34:21.7 11:04 4        F 55-59                                            
56        Cory Lewallen              M      33  Port Saint Lucie       FL    0:34:41.2 0:34:38.0 11:09 3        M 30-34                                            
57        Brian Hadad                M      33  Stuart                 FL    0:35:33.1 0:35:15.9 11:21 4        M 30-34      Ashlyn West                           
58    134 Robyn Connell              F      43  Jensen Beach                 0:35:37.3 0:35:28.5 11:25 4        F 40-44                                            
59        Heather Covell             F      47  Jensen Beach           FL    0:35:50.4 0:35:35.5 11:27 5        F 45-49      Mya’s Miracle Milers                 
60        Victoria Ardito            F      32  Stuart                 FL    0:35:41.4 0:35:35.8 11:27 7        F 30-34                                            
61        Chris Reynolds             M      40  Stuart                 FL    0:35:45.2 0:35:43.2 11:30 6        M 40-44                                            
62        David Bohman               M      65  Jupiter                FL    0:37:05.2 0:36:45.7 11:50 1        M 65-69                                            
63        Anonymous Participant      M      80                               0:36:54.5 0:36:50.6 11:52 1        M 75-99                                            
64        Amanda Schildmeier         F      39  Port Saint Lucie       FL    0:37:20.2 0:37:07.0 11:57 6        F 35-39      Elizabeth's Warriors                  
65        Brandon Goshien            M      24  Stuart                 FL    0:38:15.9 0:38:12.7 12:18 1        M 20-24      Madison's Butterflies                 
66        Pete Morello               M      42  Stuart                 FL    0:38:32.1 0:38:21.8 12:21 7        M 40-44                                            
67        Julio Betancourt           M      58  Jensen Beach           FL    0:38:47.7 0:38:32.6 12:24 2        M 55-59      Mya’s Miracle Milers                 
68        A. Marino                  F      11  Port Saint Lucie       FL    0:38:51.9 0:38:38.0 12:26 1        F 11-14      Team Liam Francis                     
69    140 Benjamin Martinez          M      37  Gainesville                  0:38:45.4 0:38:39.9 12:27 4        M 35-39                                            
70        Jessica Marino             F      38  Port Saint Lucie       FL    0:39:14.6 0:39:00.7 12:33 7        F 35-39      Team Liam Francis                     
71        Dawn Cooper                F      49  Port Saint Lucie       FL    0:39:14.7 0:39:00.9 12:33 6        F 45-49      Team Liam Francis                     
72        Christine Padron           F      31  Davie                  FL    0:39:34.4 0:39:30.0 12:43 8        F 30-34      Crew’s Crew                          
73        Aubrey Campbell            F      39  Jensen Beach           FL    0:39:43.2 0:39:30.3 12:43 8        F 35-39      Martin County Healthy Start Coalition 
74        Catherine Hudzina          F      59  Palm City              FL    0:39:35.1 0:39:30.3 12:43 5        F 55-59      Crew’s Crew                          
75    131 K. Austin                  M      5   Stuart                 FL    0:40:05.6 0:40:04.7 12:54 1        M 1-10                                             
76        Christopher Renza          M      32  Jensen Beach           FL    0:40:12.9 0:40:05.9 12:54 5        M 30-34                                            
77    130 Colleen Florio             F      45                               0:40:28.7 0:40:28.7 13:02 7        F 45-49                                            
78        Lorna Day                  F      53  Stuart                 FL    0:41:48.5 0:41:44.1 13:26 2        F 50-54                                            
79        Aida Pena                  F      67  West Palm Beach        FL    0:42:18.5 0:42:09.1 13:34 1        F 65-69                                            
80        Cher Fisher                F      65  Stuart                 FL    0:43:20.2 0:43:15.3 13:55 2        F 65-69                                            
81        Danielle Karam             F      36  Jensen Beach           FL    0:44:02.5 0:43:36.8 14:02 9        F 35-39      Joyful Joseph                         
82        Bethany Wierzbicki         F      33  Palm City              FL    0:44:23.9 0:43:58.2 14:09 9        F 30-34      Joyful Joseph                         
83        Luke Wierzbicki            M          PALM CITY              FL    0:44:23.7 0:43:58.4 14:09 1        No Age Given Joyful Joseph                         
84        Nikki Thomas               F      32  Port Saint Lucie       FL    0:45:34.2 0:45:18.4 14:35 10       F 30-34                                            
85        M. Nicholas                F      11  Stuart                 FL    0:45:27.5 0:45:21.7 14:36 2        F 11-14                                            
86        Kristina McDermott         F      48  Stuart                 FL    0:47:09.6 0:46:58.0 15:07 8        F 45-49                                            
87        Carrie Phebus              F      45  Stuart                 FL    0:47:10.4 0:46:58.7 15:07 9        F 45-49                                            
88        Angelica Fortini           F      46  Port Saint Lucie       FL    0:49:14.3 0:48:54.0 15:44 10       F 45-49      Mya’s Miracle Milers                 
89        Kim Henry                  F      44  Port Saint Lucie       FL    0:49:14.0 0:48:54.8 15:45 5        F 40-44      Mya’s Miracle Milers                 
90        Jennifer Klinker           F      42  Stuart                 FL    0:49:14.8 0:48:54.8 15:45 6        F 40-44      Mya’s Miracle Milers                 
91        Maritza Carpenter          F      61  Port Saint Lucie       FL    0:49:14.8 0:48:55.3 15:45 1        F 60-64      Mya’s Miracle Milers                 
92        Hannah Kozlowski           F      37  Port Saint Lucie       FL    0:49:20.6 0:49:07.5 15:49 10       F 35-39      Elizabeth's Warriors                  
93        Lori Keating               F      49  Palm City              FL    0:49:55.2 0:49:32.0 15:57 11       F 45-49      Ashlyn West                           
94        Dennis Menesick            M      65  Jensen Beach           FL    0:49:55.3 0:49:32.1 15:57 2        M 65-69      Ashlyn West                           
95        Geneva Norene              F      56  Stuart                 FL    0:49:55.2 0:49:32.5 15:57 6        F 55-59      Ashlyn West                           
96        Jaclyn Uhl                 F      41  Palm City              FL    0:49:55.3 0:49:32.5 15:57 7        F 40-44      Ashlyn West                           
97        Samantha Suffich           F      33  Stuart                 FL    0:55:40.4 0:55:27.3 17:51 11       F 30-34      Martin County Healthy Start Coalition 
98    127 E. Suffich                 F      6   Stuart                       0:55:40.2 0:55:28.3 17:51 1        F 1-10                                             
99        Kyle Mosher                M      26  Fort PierceFort Pierce FL    0:57:09.0 0:56:52.5 18:18 3        M 25-29      Team Aubrey 1                         
100       Dorian Nygard              F      44  Fort PierceFort Pierce FL    0:57:09.1 0:56:52.8 18:18 8        F 40-44      Team Aubrey 1                         
101       Allie Mosher               F      22  Fort PierceFort Pierce FL    0:57:09.0 0:56:53.0 18:19 3        F 20-24      Team Aubrey 1                         
102       Tara Mahovetz              F      48  Stuart                 FL    1:04:19.4 1:03:54.0 20:34 12       F 45-49                                            
103       Donna Follmer              F      52  Port Saint Lucie       FL    1:04:19.7 1:03:54.8 20:34 3        F 50-54                                            
104   119 Monique Coleman            F      33  Port Saint Lucie       FL    1:06:50.8 1:06:48.9 21:30 12       F 30-34      Parker’s Pretty Little Tribe         


Top Male Finisher - Overall
Place Name        Bib Age Overall Gender Location            Time    
===== =========== === === ======= ====== =================== ======= 
1     Josh Negron 133 27  1       M      Port St Lucie FL US 20:18.9 


Top Female Finisher - Overall
Place Name       Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== ========== === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Kay Trager     28  10      F      Port Saint Lucie FL US 24:30.9 


Top Male Finisher - Master
Place Name        Bib Age Overall Gender Location            Time    
===== =========== === === ======= ====== =================== ======= 
1     James Henry     46  2       M      Port St Lucie FL US 20:35.4 


Top Female Finisher - Master
Place Name          Bib Age Overall Gender Location         Time    
===== ============= === === ======= ====== ================ ======= 
1     Cindy Granata     54  13      F      Hobe Sound FL US 25:44.4 


Male No Age Provided
Place Name            Bib Age Overall Gender Location        Time    
===== =============== === === ======= ====== =============== ======= 
1     Luke Wierzbicki         83      M      PALM CITY FL US 43:58.4 


Male 10 and Under
Place Name      Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== ========= === === ======= ====== ============ ======= 
1     K. Austin 131 5   75      M      Stuart FL US 40:04.7 


Male 15 to 19
Place Name         Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== ============ === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Demari Scott     16  14      M      Port Saint Lucie FL US 25:53.5 


Male 20 to 24
Place Name            Bib Age Overall Gender Location     Time    
===== =============== === === ======= ====== ============ ======= 
1     Brandon Goshien     24  65      M      Stuart FL US 38:12.7 


Male 25 to 29
Place Name           Bib Age Overall Gender Location                     Time    
===== ============== === === ======= ====== ============================ ======= 
1     Daniel Hudzina     27  5       M      Palm City FL US              22:10.0 
2     Jeremy Vasquez     25  43      M      Port St Lucie FL US          30:48.9 
3     Kyle Mosher        26  99      M      Fort PierceFort Pierce FL US 56:52.5 


Male 30 to 34
Place Name            Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== =============== === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Jose Juan Rocha 138 31  24      M      Port Saint Lucie       27:54.6 
2     Scott Wolfe         34  30      M      Jensen Beach FL US     29:04.9 
3     Cory Lewallen       33  56      M      Port Saint Lucie FL US 34:38.0 


Male 35 to 39
Place Name          Bib Age Overall Gender Location              Time    
===== ============= === === ======= ====== ===================== ======= 
1     Chris Juh         35  4       M      Stuart FL US          21:26.0 
2     Brian LaCasse     38  16      M      Stuart FL US          26:48.7 
3     Mark Griffin      39  33      M      West Palm Beach FL US 29:19.7 


Male 40 to 44
Place Name             Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== ================ === === ======= ====== ================== ======= 
1     Bob McIntosh     129 44  7       M      Port Saint Lucie   23:32.4 
2     Steve Connell    135 43  28      M      Jensen Beach       28:54.3 
3     Aaron Wojcieszak     42  31      M      Stuart FL US       29:05.9 


Male 45 to 49
Place Name            Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== =============== === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Brian Mulrooney     45  12      M      Port Saint Lucie FL US 25:39.9 
2     Clint Bond          46  27      M      Spring Hill KS US      28:32.5 
3     Garen Janes         49  39      M      Stuart FL US           30:14.3 


Male 50 to 54
Place Name            Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== =============== === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Matthew Novack      52  3       M      Delray Beach FL US     20:56.5 
2     Bryan Longworth     52  8       M      Port Saint Lucie FL US 23:55.9 
3     Kris Lyon       141 52  11      M      Stuart                 24:56.6 


Male 55 to 59
Place Name             Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== ================ === === ======= ====== ================== ======= 
1     Dale Ruby        132 59  6       M      Palm City          22:22.3 
2     Julio Betancourt     58  67      M      Jensen Beach FL US 38:32.6 


Male 60 to 64
Place Name         Bib Age Overall Gender Location                 Time    
===== ============ === === ======= ====== ======================== ======= 
1     Gregg Fields     61  9       M      Palm Beach Gardens FL US 24:00.3 


Male 65 to 69
Place Name            Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== =============== === === ======= ====== ================== ======= 
1     David Bohman        65  62      M      Jupiter FL US      36:45.7 
2     Dennis Menesick     65  94      M      Jensen Beach FL US 49:32.1 


Male 70 to 74
Place Name          Bib Age Overall Gender Location         Time    
===== ============= === === ======= ====== ================ ======= 
1     Steve Cargill     72  48      M      Hobe Sound FL US 31:51.1 


Male 75 and Over
Place Name                  Bib Age Overall Gender Location Time    
===== ===================== === === ======= ====== ======== ======= 
1     Anonymous Participant     80  63      M        US     36:50.6 


Female 10 and Under
Place Name       Bib Age Overall Gender Location Time    
===== ========== === === ======= ====== ======== ======= 
1     E. Suffich 127 6   98      F      Stuart   55:28.3 


Female 11 to 14
Place Name        Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== =========== === === ======= ====== ====================== ======= 
1     A. Marino       11  68      F      Port Saint Lucie FL US 38:38.0 
2     M. Nicholas     11  85      F      Stuart FL US           45:21.7 


Female 20 to 24
Place Name           Bib Age Overall Gender Location                     Time    
===== ============== === === ======= ====== ============================ ======= 
1     Lexi Bohman        20  25      F      Jupiter FL US                28:16.5 
2     Abigail Lozano 137 22  36      F      Port Saint Lucie             29:45.7 
3     Allie Mosher       22  101     F      Fort PierceFort Pierce FL US 56:53.0 


Female 25 to 29
Place Name            Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== =============== === === ======= ====== ================== ======= 
1     Rosa Lozano     136 29  18      F      Port Saint Lucie   26:54.4 
2     Lizbeth Barrios 139 29  21      F      Port Saint Lucie   27:21.3 
3     Haleigh Hudzina     26  42      F      Palm City FL US    30:48.5 


Female 30 to 34
Place Name            Bib Age Overall Gender Location                 Time    
===== =============== === === ======= ====== ======================== ======= 
1     Melissa Yusko       31  20      F      Palm City FL US          27:10.8 
2     Nina Raynor         32  40      F      Palm Beach Gardens FL US 30:48.0 
3     Lindsay Redding     33  41      F      West Palm Beach FL US    30:48.2 


Female 35 to 39
Place Name                   Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== ====================== === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Jessica VanValkenburgh     38  15      F      Stuart FL US           25:56.4 
2     Leslie Sargent             39  22      F      Port Saint Lucie FL US 27:26.3 
3     Katie Schweiger            35  34      F      Stuart FL US           29:25.1 


Female 40 to 44
Place Name                Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== =================== === === ======= ====== ================== ======= 
1     Tahra Cessna            44  29      F      Jensen Beach FL US 29:00.4 
2     Jennifer Wojcieszak     42  32      F      Stuart FL US       29:12.1 
3     Kelly Janes             44  38      F      Stuart FL US       30:13.3 


Female 45 to 49
Place Name          Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== ============= === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Amanda Foster     48  17      F      Stuart FL US           26:54.1 
2     Therese Lewis     47  19      F      Jensen Beach FL US     27:06.9 
3     Melissa Efron     46  44      F      Port Saint Lucie FL US 30:51.9 


Female 50 to 54
Place Name          Bib Age Overall Gender Location               Time      
===== ============= === === ======= ====== ====================== ========= 
1     Gina Zuk      128 53  23      F      Stuart                 27:26.8   
2     Lorna Day         53  78      F      Stuart FL US           41:44.1   
3     Donna Follmer     52  103     F      Port Saint Lucie FL US 1:03:54.8 


Female 55 to 59
Place Name            Bib Age Overall Gender Location           Time    
===== =============== === === ======= ====== ================== ======= 
1     Susan O'Rourke      58  26      F      Stuart FL US       28:28.2 
2     Cathy Barham        55  50      F      Jensen Beach FL US 33:12.6 
3     Patricia Sadaka     57  54      F      Kissimmee FL US    34:19.6 


Female 60 to 64
Place Name              Bib Age Overall Gender Location               Time    
===== ================= === === ======= ====== ====================== ======= 
1     Maritza Carpenter     61  91      F      Port Saint Lucie FL US 48:55.3 


Female 65 to 69
Place Name        Bib Age Overall Gender Location              Time    
===== =========== === === ======= ====== ===================== ======= 
1     Aida Pena       67  79      F      West Palm Beach FL US 42:09.1 
2     Cher Fisher     65  80      F      Stuart FL US          43:15.3 

If you continue to use this site, you consent to use all cookies. We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy.

If you continue to use this site, you consent to use all cookies.