Indialantic Boardwalk Triathlon & SUPnRUN

Sun June 23, 2019 Indialantic, FL US 32903 Directions

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Place DIVISION Bib Name                     Gender Age City            State Chip    SUP   RUN     PENALTY 
                                                                             Time                          
===== ======== === ======================== ====== === =============== ===== ======= ===== ======= ======= 
1     MOVER    419 Kevin Woodin             M      40  Merritt Island  FL    0:45:48 19:18 26:30           
2     MOVER    417 Matthew Goolsby          M      30  Apollo Beach    FL    0:46:20 20:28 25:52           
3     MOVER    420 Alex Colon               M      46  Melbourne       FL    0:46:34 23:38 22:57           
4     MSURF    425 Fran Kester              M      54  Indialantic     FL    0:53:01 24:12 28:49           
5     MRACE    426 Dan Lukens               M      58  Tampa           FL    0:53:25 20:17 33:08           
6     MSURF    416 Jordan Nix               M      21  Orlando         FL    0:53:47 21:37 32:10           
7     MRACE    428 Danny Smith              M      55                        0:55:37 20:06 35:31           
8     MSURF    418 Jonny Baker              M      32  Melbourne       FL    0:55:55 24:16 31:39           
9     FOVER    411 Shelly Vihlen            F      47  Lake Mary       FL    0:58:20 21:50 36:30           
10    RELAY    427 Team Mitchell                                             0:58:33 24:36 33:57           
11    FOVER    403 Lisa Malick              F      34  Melbourne Beach FL    1:00:22 20:47 39:35           
12    MRACE    422 Jason Cristofalo         M      49  Orlando         FL    1:02:03 20:35 41:28           
13    FOVER    227 Rochelle DuBrule         F      29  Orlando         FL    1:02:58 31:11 31:48           
14    FSURF    409 Meg Sweetland            F      46  Vero Beach      FL    1:07:21 33:21 34:01           
15    FSURF    402 Julie Edwards            F      31  Jacksonville    FL    1:07:51 31:10 36:41           
16    FRACE    429 Shanon Kole              F      45  West Melbourne  FL    1:09:24 23:24 46:01           
17    MSURF    424 Johnny Mitchell          M      54  Melbourne       FL    1:10:48 26:32 44:16           
18    FRACE    407 Manuela Woodin           F      43  Merritt Island  FL    1:12:27 28:43 43:44           
19    FSURF    415 Tina Campanile St. Clair F      56  Melbourne Beach FL    1:14:36 33:14 41:23           
20    FSURF    412 Tiffany Vandemark        F      48  Jupiter         FL    1:19:26 27:11 52:15           
21    FRACE    410 Laurie Millo             F      47  Tequesta        FL    1:19:27 27:10 52:17           
22    FSURF    404 Tatiana Morelli          F      36  Jupiter         FL    1:19:28 27:14 52:15           
23    FSURF    431 Deborah Wallace-Graham   F      48  Palm Bay        FL    1:22:28 31:30 50:58           
24    FSURF    401 Katrina Scales           F      22  Cocoa           FL    1:24:36 41:56 42:41           
25    FSURF    406 Lisa Savary              F      43  Cocoa           FL    1:28:19 35:07 53:13           
26    FSURF    405 Kim Dapp                 F      39  Orlando         FL    1:28:55                       
27    FSURF    408 Melissa Thomas           F      43  Orlando         FL    1:28:56                       
28    MRACE    430 Mike Kole                M      43  Melbourne       FL    1:38:04 23:03 1:15:01         
29    FSURF    414 Dianne Klazon            F      53  Titusville      FL    1:45:05 44:53 1:00:12         
30    FSURF    413 Linda Scales             F      52  Cocoa           FL    1:51:19 42:03 1:09:16         

Embed Code

We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy. If you continue to use this site, you consent to use all cookies.