Pine Tree Puddle Jump

Fri September 18, 2020 Longview, TX 75604 US Directions

Results

Timing Services provided by . Questions About Results? Get in touch!

Use the filters boxes below to search results.

Interactive Version
Finish Place Score Name              Grade Bib   Team                             Finish Time Pace   
============ ===== ================= ===== ===== ================================ =========== ====== 
1            1     Kayleigh Wagnon   11    10109 Lufkin Hudson                    0:12:20.19         
2            2     Breanna Lipscomb  12    10100 Lufkin Hudson                    0:12:53.47         
3            3     Cullen Merrell    10    10103 Lufkin Hudson                    0:13:31.27         
4            4     Emily Davis       12    10093 Lufkin Hudson                    0:14:14.48         
5            5     Makensi Greenwood 11    10168 Tatum                            0:14:34.68         
6            6     Emma Logan        9     10050 Gladewater Sabine                0:14:35.61         
7            7     Mia McGehee       10    10195 Tyler All Saints Episcopal       0:14:46.17         
8            8     Mackenzie Cavins  12    10092 Lufkin Hudson                    0:15:01.99         
9            9     Trinity Edwards   11    10166 Tatum                            0:15:09.99         
10           10    Jazmine Jamison   12    10098 Lufkin Hudson                    0:15:21.41         
11           11    Hannah Sessions   11    10106 Lufkin Hudson                    0:15:25.20         
12                 Peyton Emerson    9     10095 Lufkin Hudson                    0:15:26.39         
13           12    Flores Gisele     10    10048 Gladewater Sabine                0:15:29.09         
14                 Kaylee Snider     9     10107 Lufkin Hudson                    0:15:31.13         
15                 Audrey Dunn       9     10094 Lufkin Hudson                    0:15:45.45         
16           13    Hailey Aguilar    10    10045 Gladewater Sabine                0:15:45.45         
17           14    Bailey Walker     10    10198 Tyler All Saints Episcopal       0:15:52.09         
18           15    Reese Rutland     10    10051 Gladewater Sabine                0:15:56.89         
19           16    Brandi Stuckey    12    10151 Ore City                         0:16:31.87         
20           17    Greta Chubboy     9     10046 Gladewater Sabine                0:16:51.75         
21           18    Jasmine Mendez    11    10042 Daingerfield                     0:17:01.63         
22           19    Emma Wiley        11    10180 Tatum                            0:17:08.02         
23           20    Patricia Ochoa    10    10173 Tatum                            0:17:08.09         
24                 Braden Haesecke   9     10458 Tyler Home Education Athletics o 0:17:27.31  8:44/M 
25           21    Loralee Evans     11    10150 Ore City                         0:17:29.84         
26           22    Haven Benge       12    10148 Ore City                         0:17:37.81         
27                 Hayley Bryand     10    10002 Arp                              0:17:41.57         
28           23    Haley Benge       9     10147 Ore City                         0:17:42.49         
29           24    Marion Chapman    10    10194 Tyler All Saints Episcopal       0:17:46.93         
30           25    Jaliyah Leatch    12    10171 Tatum                            0:17:54.03         
31           26    Saanaa Fields     11    10038 Daingerfield                     0:17:56.34         
32           27    Yajayra Urbina    12    10152 Ore City                         0:17:57.30         
33           28    Gabby Meyer       12    10196 Tyler All Saints Episcopal       0:18:10.11         
34           29    Evelyn Sandoval   10    10177 Tatum                            0:18:11.29         
35           30    Sophie Saunders   10    10197 Tyler All Saints Episcopal       0:18:12.97         
36           31    Callie Loftis     11    10049 Gladewater Sabine                0:18:27.99         
37           32    Adelyn Garcia     12    10039 Daingerfield                     0:18:57.61         
38           33    Laura Carter      12    10036 Daingerfield                     0:18:57.71         
39                 Alanna Benefield  9     10001 Arp                              0:19:18.15         
40           34    Eleena Akotia     10    10193 Tyler All Saints Episcopal       0:19:30.09         
41           35    Jayda Jordan      9     10040 Daingerfield                     0:19:35.49         
42           36    Laney Metcalf     10    10172 Tatum                            0:20:24.45         
43                 Charlotte Adams   10    10164 Tatum                            0:20:52.12         


Scored Girls
Place Name             Bib   Overall Gender Time     
===== ================ ===== ======= ====== ======== 
1     Kayleigh Wagnon  10109 1       F      12:20.19 
2     Breanna Lipscomb 10100 2       F      12:53.47 
3     Cullen Merrell   10103 3       F      13:31.27 

Embed Code

We use cookies to offer you a better browsing experience. Read how we use cookies and how you can control them by visiting our Privacy Policy. If you continue to use this site, you consent to use all cookies.